Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
  Data:  2020-09-19 10:00 - 2020-09-19 22:30
  Vieta:  Prienai, Prienų sporto arena, Pramonės g. 20   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 16           48 
   4           24 
 11           24 
   6           24 
   7           24 
 Suaug C 
 16           12 
 13           6 
   5     2       6 
 12           6 
 Suaug D 
   4           3 
 18           3 
 15           3 
 27           3 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   KNBA 17 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Irma Achalaja   1976   40+  2021-0174  15 Suaug D MD G.Jasėnienė 7·17
 Vilius Bagdanavičius   2004   U-17  2021-0309    6 Suaug VV 176·195·212·227   4 Suaug VD M.Šames 113·127·139
 Rūta Bubulienė   1975   40+  2021-0134    3 Suaug C MD D.Sunklodė 8·28   9 Suaug C MX R.Galvanauskas 52·74
 Ramūnas Galvanauskas   1972   45+  2021-0135  11 Suaug C VV 190·209   9 Suaug C MX R.Bubulienė 52·74
 Samanta Golubickaitė   2002   U-19  2021-0308    1 Suaug MV 99·117   2 Suaug MD V.Paulauskaitė 20·30
 Artūras Jonuškis   1965   50+  2021-0761    8 Suaug C VD E.Adakauskas 122·134·153 12 Suaug C MX D.Sunklodė 53·74·95
 Mantas Maulė   1999   Suaug  2021-0345    5 Suaug VV 173·194·211·227   5 Suaug VD B.Vaškevičius 113·129·141
 Viltė Navardauskaitė   2000   Suaug  2021-0589    7 Suaug D MD J.Paškevičienė 6·17·27 15 Suaug D MX R.Ražanauskas 51·66·82·102·120
 Česlovas Ramanauskas   1960   55+  2021-0148    2 Suaug D VD B.Lozinskis 149·166·184
 Ramūnas Ražanauskas   1974   45+  2021-0102    6 Suaug D VD A.Abromaitis 147·165·184 15 Suaug D MX V.Navardauskaitė 51·66·82·102·120
 Jonas Seniūnas   1978   40+  2021-0136  14 Suaug C VV 189·209·225
 Javed Iqbal   1981   35+  2021-0242  15 Suaug C VV 192·210·225 12 Suaug C VD M.Juodvalkis 123·138
 Gitana Jasėnienė   1975   40+  2021-0222  15 Suaug D MD I.Achalaja 7·17
 Jūratė Paškevičienė   1971   45+  2021-0073    7 Suaug D MD V.Navardauskaitė 6·17·27 10 Suaug D MX R.Paškevičius 50·65·86
 Viltė Paulauskaitė   2006   U-15  2021-0160    2 Suaug MD S.Golubickaitė 20·30
 Dalia Sunklodė   1974   45+  2021-0175    3 Suaug C MD R.Bubulienė 8·28 12 Suaug C MX A.Jonuškis 53·74·95
 Giedrė Ūsienė   1980   35+  2021-0636    8 Suaug D MD J.Molienė 1·26·35 13 Suaug D MX N.Molis 45·88·107
   Klaipėdos BK 11 ]
   CBC 11 ]
   Kauno JSO 14 ]
   Panevėžio BK 9 ]
   Smešas 13 ]
   BC421 6 ]
   Setas 17 ]
   LION 2 ]
   Kretingos BK 7 ]
   Volanas 3 ]
   Gaja 1 ]
   AKBK 10 ]
   BK Svajonė 10 ]
   Kauno BK 3 ]
   PLAY 3 ]
   Šakių KiSK 3 ]
   Virus BK 2 ]
   Prienų BSK 7 ]
   Šiauliai 2 ]
   Birštono BK 4 ]
   Skrajukas 1 ]
   Raseinių BK 1 ]
   Ignalinos BK 1 ]
 Kiti žaidėjai [ 1 ]
Viso dalyvių: 159
  Turnyrai 
   1 2 ... 59 60 
VISAI VIENI 4 (D’Artanjanas planuoja būti)
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Badmintono centras, Vilnius
CBC Junior
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Delfi, Vilnius
Badmintono turnyras Tauragės SK "Volanas" - 25
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Bastilija, Tauragė
BWF World Junior Championships
2021-10-04 10:00 2021-10-14 14:00
Nenustatyta,
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-02 10:00 2021-10-02 21:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo sezono atidarymo turnyras
2021-09-25 10:00 2021-09-25 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2021-09-25 10:00 2021-09-26 17:00
Kauno MEGA, Kaunas
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
VISAI VIENI 3 (Neskaitant šuns)
2021-09-11 11:00 2021-09-11 21:00
Badmintono centras, Vilnius
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2021-09-11 10:00 2021-09-11 21:00
Bastilija, Tauragė
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-09-11 09:00 2021-09-11 22:30
Delfi, Vilnius
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2021-09-04 10:00 2021-09-04 21:30
Bastilija, Tauragė
4x4 komandinis badmintono turnyras
2021-09-04 10:00 2021-09-04 21:00
Delfi, Vilnius
IKI sezoninis badmintono turnyras
2021-08-28 10:00 2021-08-28 21:00
Delfi, Vilnius
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Ds, Es)
2021-08-21 10:00 2021-08-21 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2021-08-21 09:30 2021-08-21 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Palangos vasara 2021
2021-07-31 10:00 2021-07-31 21:00
Palangos SC1, Palanga
Prienų vasara 2021
2021-07-24 10:00 2021-07-24 21:00
Prienai, Prienai
Baltijos taurė
2021-07-17 10:00 2021-07-17 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
2021 Rugsėjis
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.