Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
  Data:  2020-09-19 10:00 - 2020-09-19 22:30
  Vieta:  Prienai, Prienų sporto arena, Pramonės g. 20   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 16           48 
   4           24 
 11           24 
   6           24 
   7           24 
 Suaug C 
 16           12 
 13           6 
   5     2       6 
 12           6 
 Suaug D 
   4           3 
 18           3 
 15           3 
 27           3 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas
Organizacija
 Poroje
1  Kęstutis Krūminas 
 Gintautas Šiaučiūnas 
1,221.50  1975 
 1965 
40+
50+
 2021-0267 
 2021-0301 
 Smešas 
 Smešas 
 MX-G.Krūminienė.
 
2  Česlovas Ramanauskas 
 Borisas Lozinskis 
1,162.80  1960 
 1958 
55+
60+
 2021-0148 
 2021-0239 
 KNBA 
 Kauno JSO 
 
 
3  Tadas Staniulis 
 Giedrius Strumila 
1,122.75  1988 
 1973 
Suaug
45+
 2021-0142 
 2021-0284 
 AKBK 
 Kauno JSO 
 MX-M.Gumbrevičiūtė.
 MX-D.Valantinaitė.
4  Dainius Mazėtis 
 Darius Sirvydis 
907.60  1977 
 1981 
40+
35+
 2021-0464 
 2021-0598 
 CBC 
 CBC 
 MX-A.Šafranovičiūtė.
 MX-Ž.Simonaitytė.
5  Alfredas Fedenko 
 Tautvydas Paliulis 
785.60  1984 
 1992 
35+
Suaug
 2021-0424 
 2021-0074 
 Klaipėdos BK 
 Skrajukas 
 MX-A.Stankutė.
 MX-J.Sereckienė.
6  Almantas Abromaitis 
 Ramūnas Ražanauskas 
684.30  1988 
 1974 
Suaug
45+
 2021-0604 
 2021-0102 
 BC421 
 KNBA 
 MX-A.Antanavičiūtė.
 MX-V.Navardauskaitė.
7  Ričardas Kazlauskas 
 Nerijus Molis 
624.40  1978 
 1978 
40+
40+
  
 2021-0116 
 CBC 
 PLAY 
 MX-A.Mastavičiūtė.
 MX-G.Ūsienė.
8  Arūnas Liočas 
 Ramūnas Paškevičius 
618.10  1962 
 1969 
55+
50+
 2021-0289 
 2021-0072 
 Setas 
 Setas 
 
 MX-J.Paškevičienė.
9  Aleksėj Borisenko 
 Vidmantas Galiauskas 
479.80  1977 
 1974 
40+
45+
 2021-1306 
 2021-0732 
 Smešas 
 Panevėžio BK 
 MX-J.Molienė.
 MX-J.Repšienė.
10  Mindaugas Narkus 
 Aidas Urbonas 
437.15  1983 
 1990 
35+
Suaug
 2021-0364 
 2021-0018 
 AKBK 
 AKBK 
 
 MX-K.Freimanaitė.
11  Ramūnas Mackevičius 
 Artūras Sirbikė 
383.05  1985 
 1977 
Suaug
40+
 2021-0751 
 2021-0183 
 Panevėžio BK 
 Panevėžio BK 
 
 
12  Vytautas Liutika 
 Ričardas Vasilevskis 
369.20  1966 
 1962 
50+
55+
 2021-0022 
 2021-0027 
 AKBK 
 AKBK 
 MX-R.Januškienė.
 MX-I.Peleckienė.
13  Žilvinas Rėklaitis 
 Dainius Zinkus 
266.70  1973 
 1990 
45+
Suaug
 2021-1025 
  
 BK Svajonė 
 BK Svajonė 
 
 
14  Aurelijus Šadauskas 
 Gražvydas Vilčinskas 
265.40  1972 
 1974 
45+
45+
 2021-0286 
 2021-0297 
 Setas 
 Setas 
 MX-J.Šadauskienė.
 MX-L.Aleknavičiūtė.
15  Dainius Mitrulevičius 
 Gražvydas Petrauskas 
199.05  1967 
 1968 
50+
50+
 2021-0976 
 2021-0974 
 BK Svajonė 
 BK Svajonė 
 MX-J.Ravinskienė.
 
16  Mindaugas Pacevičius 
 Aivaras Ūzas 
111.20  1975 
 1980 
40+
35+
 2021-0865 
 2021-0888 
 Prienų BSK 
 Birštono BK 
 MX-R.Pacevičienė.
 
17  Saulius Pilinkus 
 Raimondas Šulskis 
61.20  1970 
 1966 
45+
50+
 2021-0863 
  
 Prienų BSK 
 Prienų BSK 
 
 
18  Vincas Dakinevičius 
 Audrius Valatka 
15.80  1953 
 1982 
65+
35+
  
  
 BK Svajonė 
 Prienų BSK 
 
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 59 60 
VISAI VIENI 4 (D’Artanjanas planuoja būti)
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Badmintono centras, Vilnius
CBC Junior
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Delfi, Vilnius
Badmintono turnyras Tauragės SK "Volanas" - 25
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Bastilija, Tauragė
BWF World Junior Championships
2021-10-04 10:00 2021-10-14 14:00
Nenustatyta,
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-02 10:00 2021-10-02 21:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo sezono atidarymo turnyras
2021-09-25 10:00 2021-09-25 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2021-09-25 10:00 2021-09-26 17:00
Kauno MEGA, Kaunas
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
VISAI VIENI 3 (Neskaitant šuns)
2021-09-11 11:00 2021-09-11 21:00
Badmintono centras, Vilnius
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2021-09-11 10:00 2021-09-11 21:00
Bastilija, Tauragė
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-09-11 09:00 2021-09-11 22:30
Delfi, Vilnius
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2021-09-04 10:00 2021-09-04 21:30
Bastilija, Tauragė
4x4 komandinis badmintono turnyras
2021-09-04 10:00 2021-09-04 21:00
Delfi, Vilnius
IKI sezoninis badmintono turnyras
2021-08-28 10:00 2021-08-28 21:00
Delfi, Vilnius
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Ds, Es)
2021-08-21 10:00 2021-08-21 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2021-08-21 09:30 2021-08-21 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Palangos vasara 2021
2021-07-31 10:00 2021-07-31 21:00
Palangos SC1, Palanga
Prienų vasara 2021
2021-07-24 10:00 2021-07-24 21:00
Prienai, Prienai
Baltijos taurė
2021-07-17 10:00 2021-07-17 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
2021 Rugsėjis
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.