Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
  Data:  2020-09-19 10:00 - 2020-09-19 22:30
  Vieta:  Prienai, Prienų sporto arena, Pramonės g. 20   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 16           48 
   4           24 
 11           24 
   6           24 
   7           24 
 Suaug C 
 16           12 
 13           6 
   5     2       6 
 12           6 
 Suaug D 
   4           3 
 18           3 
 15           3 
 27           3 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas
Organizacija
 Poroje
1  Violeta Slušnienė 
 Loreta Šiaučiūnienė 
936.60  1965 
 1966 
50+
50+
 2021-0304 
 2021-0302 
 Smešas 
 Smešas 
 
 MX-M.Loveikis.
2  Irena Peleckienė 
 Diana Valantinaitė 
912.40  1970 
 1998 
45+
Suaug
 2021-0244 
 2021-1113 
 Šakių KiSK 
 Raseinių BK 
 MX-R.Vasilevskis.
 MX-G.Strumila.
3  Gitana Krūminienė 
 Asta Mastavičiūtė 
875.90  1977 
 1979 
40+
40+
 2021-0268 
  
 Smešas 
 CBC 
 MX-K.Krūminas.
 MX-R.Kazlauskas.
4  Jolanta Sereckienė 
 Agnė Stankutė 
717.30  1972 
 1984 
45+
35+
 2021-0431 
 2021-0342 
 Klaipėdos BK 
 Klaipėdos BK 
 MX-T.Paliulis.
 MX-A.Fedenko.
5  Kristina Freimanaitė 
 Jurita Repšienė 
688.00  1977 
 1974 
40+
45+
 2021-0413 
 2021-0269 
 Smešas 
 Smešas 
 MX-A.Urbonas.
 MX-V.Galiauskas.
6  Viktorija Ivaščenkova 
 Rima Šidlauskienė 
672.80  1990 
 1980 
Suaug
35+
 2021-1361 
 2021-0017 
 LION 
 AKBK 
 MX-P.Šavareiko.
 MX-M.Petkevičius.
7  Viltė Navardauskaitė 
 Jūratė Paškevičienė 
646.40  2000 
 1971 
Suaug
45+
 2021-0589 
 2021-0073 
 KNBA 
 KNBA 
 MX-R.Ražanauskas.
 MX-R.Paškevičius.
8  Jolanta Molienė 
 Giedrė Ūsienė 
634.75  1979 
 1980 
40+
35+
 2021-0117 
 2021-0636 
 PLAY 
 KNBA 
 MX-A.Borisenko.
 MX-N.Molis.
9  Modesta Kožkuvienė 
 Asta Mažulienė 
632.40  1984 
 1981 
35+
35+
 2021-0661 
 2021-0569 
 Šiauliai 
 Šiauliai 
 
 
10  Živilė Simonaitytė 
 Aurelija Venslovė 
619.70  1986 
 1982 
Suaug
35+
 2021-0942 
 2021-0190 
 Virus BK 
 Virus BK 
 MX-D.Sirvydis.
 
11  Inga Bankauskienė 
 Milda Gumbrevičiūtė 
545.60  1985 
 1990 
Suaug
Suaug
 2021-0036 
 2021-0410 
 Šakių KiSK 
 AKBK 
 MX-M.Augustaitis.
 MX-T.Staniulis.
12  Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
 Laura Aleknavičiūtė 
383.90  1977 
 1997 
40+
Suaug
 2021-0246 
 2021-0249 
 Setas 
 Setas 
 MX-R.Giedraitis.
 MX-G.Vilčinskas.
13  Anta Marija Antanavičiūtė 
 Eglė Savilovaitė Rimdžiuvienė 
215.70  1989 
 1984 
Suaug
35+
 2021-0503 
 2021-0366 
 BC421 
 BC421 
 MX-A.Abromaitis.
 
14  Rasa Lazauskaitė 
 Natalija Poškienė 
152.35  1984 
 1976 
35+
40+
 2021-0251 
 2021-0262 
 Setas 
 Setas 
 MX-R.Čepulis.
 
15  Irma Achalaja 
 Gitana Jasėnienė 
73.60  1976 
 1975 
40+
40+
 2021-0174 
 2021-0222 
 KNBA 
 KNBA 
 
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 59 60 
VISAI VIENI 4 (D’Artanjanas planuoja būti)
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Badmintono centras, Vilnius
CBC Junior
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Delfi, Vilnius
Badmintono turnyras Tauragės SK "Volanas" - 25
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Bastilija, Tauragė
BWF World Junior Championships
2021-10-04 10:00 2021-10-14 14:00
Nenustatyta,
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-02 10:00 2021-10-02 21:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo sezono atidarymo turnyras
2021-09-25 10:00 2021-09-25 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2021-09-25 10:00 2021-09-26 17:00
Kauno MEGA, Kaunas
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
VISAI VIENI 3 (Neskaitant šuns)
2021-09-11 11:00 2021-09-11 21:00
Badmintono centras, Vilnius
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2021-09-11 10:00 2021-09-11 21:00
Bastilija, Tauragė
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-09-11 09:00 2021-09-11 22:30
Delfi, Vilnius
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2021-09-04 10:00 2021-09-04 21:30
Bastilija, Tauragė
4x4 komandinis badmintono turnyras
2021-09-04 10:00 2021-09-04 21:00
Delfi, Vilnius
IKI sezoninis badmintono turnyras
2021-08-28 10:00 2021-08-28 21:00
Delfi, Vilnius
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Ds, Es)
2021-08-21 10:00 2021-08-21 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2021-08-21 09:30 2021-08-21 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Palangos vasara 2021
2021-07-31 10:00 2021-07-31 21:00
Palangos SC1, Palanga
Prienų vasara 2021
2021-07-24 10:00 2021-07-24 21:00
Prienai, Prienai
Baltijos taurė
2021-07-17 10:00 2021-07-17 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
2021 Rugsėjis
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.