Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
  Data:  2020-09-19 10:00 - 2020-09-19 22:30
  Vieta:  Prienai, Prienų sporto arena, Pramonės g. 20   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 16           48 
   4           24 
 11           24 
   6           24 
   7           24 
 Suaug C 
 16           12 
 13           6 
   5     2       6 
 12           6 
 Suaug D 
   4           3 
 18           3 
 15           3 
 27           3 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas
Organizacija
 Poroje
1  Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
1,250.40  1975 
 1977 
40+
40+
 2021-0267 
 2021-0268 
 Smešas 
 Smešas 
 VD-G.Šiaučiūnas.
 MD-A.Mastavičiūtė.
2  Giedrius Strumila 
 Diana Valantinaitė 
1,045.20  1973 
 1998 
45+
Suaug
 2021-0284 
 2021-1113 
 Kauno JSO 
 Raseinių BK 
 VD-T.Staniulis.
 MD-I.Peleckienė.
3  Tadas Staniulis 
 Milda Gumbrevičiūtė 
1,003.60  1988 
 1990 
Suaug
Suaug
 2021-0142 
 2021-0410 
 AKBK 
 AKBK 
 VD-G.Strumila.
 MD-I.Bankauskienė.
4  Tautvydas Paliulis 
 Jolanta Sereckienė 
961.80  1992 
 1972 
Suaug
45+
 2021-0074 
 2021-0431 
 Skrajukas 
 Klaipėdos BK 
 VD-A.Fedenko.
 MD-A.Stankutė.
5  Dainius Mazėtis 
 Agnė Šafranovičiūtė 
945.50  1977 
 1986 
40+
Suaug
 2021-0464 
 2021-0524 
 CBC 
 CBC 
 VD-D.Sirvydis.
 
6  Darius Sirvydis 
 Živilė Simonaitytė 
913.60  1981 
 1986 
35+
Suaug
 2021-0598 
 2021-0942 
 CBC 
 Virus BK 
 VD-D.Mazėtis.
 MD-A.Venslovė.
7  Mindaugas Loveikis 
 Loreta Šiaučiūnienė 
790.50  1981 
 1966 
35+
50+
 2021-0426 
 2021-0302 
 Volanas 
 Smešas 
 
 MD-V.Slušnienė.
8  Mažvydas Petkevičius 
 Rima Šidlauskienė 
773.70  1985 
 1980 
Suaug
35+
 2021-0687 
 2021-0017 
 AKBK 
 AKBK 
 
 MD-V.Ivaščenkova.
9  Ričardas Vasilevskis 
 Irena Peleckienė 
708.70  1962 
 1970 
55+
45+
 2021-0027 
 2021-0244 
 AKBK 
 Šakių KiSK 
 VD-V.Liutika.
 MD-D.Valantinaitė.
10  Ramūnas Paškevičius 
 Jūratė Paškevičienė 
644.30  1969 
 1971 
50+
45+
 2021-0072 
 2021-0073 
 Setas 
 KNBA 
 VD-A.Liočas.
 MD-V.Navardauskaitė.
11  Aleksėj Borisenko 
 Jolanta Molienė 
606.40  1977 
 1979 
40+
40+
 2021-1306 
 2021-0117 
 Smešas 
 PLAY 
 VD-V.Galiauskas.
 MD-G.Ūsienė.
12  Robertas Giedraitis 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
494.80  1977 
 1977 
40+
40+
 2021-0247 
 2021-0246 
 Setas 
 Setas 
 
 MD-L.Aleknavičiūtė.
13  Nerijus Molis 
 Giedrė Ūsienė 
486.00  1978 
 1980 
40+
35+
 2021-0116 
 2021-0636 
 PLAY 
 KNBA 
 VD-R.Kazlauskas.
 MD-J.Molienė.
14  Marius Augustaitis 
 Inga Bankauskienė 
465.20  1985 
 1985 
Suaug
Suaug
 2021-0394 
 2021-0036 
 Šakių KiSK 
 Šakių KiSK 
 
 MD-M.Gumbrevičiūtė.
15  Ramūnas Ražanauskas 
 Viltė Navardauskaitė 
465.00  1974 
 2000 
45+
Suaug
 2021-0102 
 2021-0589 
 KNBA 
 KNBA 
 VD-A.Abromaitis.
 MD-J.Paškevičienė.
16  Aidas Urbonas 
 Kristina Freimanaitė 
463.80  1990 
 1977 
Suaug
40+
 2021-0018 
 2021-0413 
 AKBK 
 Smešas 
 VD-M.Narkus.
 MD-J.Repšienė.
17  Almantas Abromaitis 
 Anta Marija Antanavičiūtė 
463.10  1988 
 1989 
Suaug
Suaug
 2021-0604 
 2021-0503 
 BC421 
 BC421 
 VD-R.Ražanauskas.
 MD-E.Savilovaitė Rimdžiuvienė.
18  Ričardas Kazlauskas 
 Asta Mastavičiūtė 
436.80  1978 
 1979 
40+
40+
  
  
 CBC 
 CBC 
 VD-N.Molis.
 MD-G.Krūminienė.
19  Vidmantas Galiauskas 
 Jurita Repšienė 
416.60  1974 
 1974 
45+
45+
 2021-0732 
 2021-0269 
 Panevėžio BK 
 Smešas 
 VD-A.Borisenko.
 MD-K.Freimanaitė.
20  Alfredas Fedenko 
 Agnė Stankutė 
390.60  1984 
 1984 
35+
35+
 2021-0424 
 2021-0342 
 Klaipėdos BK 
 Klaipėdos BK 
 VD-T.Paliulis.
 MD-J.Sereckienė.
21  Pavel Šavareiko 
 Viktorija Ivaščenkova 
264.60  1982 
 1990 
35+
Suaug
  
 2021-1361 
 LION 
 LION 
 
 MD-R.Šidlauskienė.
22  Aurelijus Šadauskas 
 Jurgita Šadauskienė 
311.40  1972 
 1975 
45+
40+
 2021-0286 
 2021-0285 
 Setas 
 Setas 
 VD-G.Vilčinskas.
 
23  Vytautas Liutika 
 Rima Januškienė 
221.60  1966 
 1961 
50+
55+
 2021-0022 
 2021-1006 
 AKBK 
 Smešas 
 VD-R.Vasilevskis.
 
24  Rolandas Čepulis 
 Rasa Lazauskaitė 
120.50  1971 
 1984 
45+
35+
 2021-0406 
 2021-0251 
 Kauno JSO 
 Setas 
 
 MD-N.Poškienė.
25  Gražvydas Vilčinskas 
 Laura Aleknavičiūtė 
106.50  1974 
 1997 
45+
Suaug
 2021-0297 
 2021-0249 
 Setas 
 Setas 
 VD-A.Šadauskas.
 MD-R.Šutaitė-Giedraitienė.
26  Mindaugas Pacevičius 
 Rūta Pacevičienė 
86.00  1975 
 1975 
40+
40+
 2021-0865 
 2021-0864 
 Prienų BSK 
 Prienų BSK 
 VD-A.Ūzas.
 
27  Dainius Mitrulevičius 
 Jurgita Ravinskienė 
80.00  1967 
 1982 
50+
35+
 2021-0976 
  
 BK Svajonė 
 BK Svajonė 
 VD-G.Petrauskas.
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 59 60 
VISAI VIENI 4 (D’Artanjanas planuoja būti)
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Badmintono centras, Vilnius
CBC Junior
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Delfi, Vilnius
Badmintono turnyras Tauragės SK "Volanas" - 25
2021-10-09 10:00 2021-10-09 21:00
Bastilija, Tauragė
BWF World Junior Championships
2021-10-04 10:00 2021-10-14 14:00
Nenustatyta,
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-02 10:00 2021-10-02 21:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo sezono atidarymo turnyras
2021-09-25 10:00 2021-09-25 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2021-09-25 10:00 2021-09-26 17:00
Kauno MEGA, Kaunas
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
VISAI VIENI 3 (Neskaitant šuns)
2021-09-11 11:00 2021-09-11 21:00
Badmintono centras, Vilnius
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2021-09-11 10:00 2021-09-11 21:00
Bastilija, Tauragė
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-09-11 09:00 2021-09-11 22:30
Delfi, Vilnius
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2021-09-04 10:00 2021-09-04 21:30
Bastilija, Tauragė
4x4 komandinis badmintono turnyras
2021-09-04 10:00 2021-09-04 21:00
Delfi, Vilnius
IKI sezoninis badmintono turnyras
2021-08-28 10:00 2021-08-28 21:00
Delfi, Vilnius
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Ds, Es)
2021-08-21 10:00 2021-08-21 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2021-08-21 09:30 2021-08-21 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Palangos vasara 2021
2021-07-31 10:00 2021-07-31 21:00
Palangos SC1, Palanga
Prienų vasara 2021
2021-07-24 10:00 2021-07-24 21:00
Prienai, Prienai
Baltijos taurė
2021-07-17 10:00 2021-07-17 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
2021 Rugsėjis
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.