Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
  Data:  2008-01-19 12:00 - 2008-01-20 18:00
  Vieta:  Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"   Rezultatai
  Informacija:  Detalūs rezultatai XLS formate
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 44           32 
 26           8 
 20           16 
 12           4 
 21           8 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   Klaipėdos BK 9 ]
   KNBA 3 ]
   CBC 3 ]
   Panevėžio BK 1 ]
   JSO 5 ]
   Vilniaus BK 5 ]
   Tauragės BK 18 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Lukas Bartusevičius   1993   U-17    29 Suaug VV  15 Suaug VD L.Genutis  16 Suaug MX A.Prišmantaitė 
 Gytis Bernotas   1993   U-17    35 Suaug VV  17 Suaug VD P.Bartušis  20 Suaug MX G.Janušonytė 
 Nedas Bičkovas   1995   U-15    37 Suaug VV  19 Suaug VD D.Juškys  21 Suaug MX G.Bilvardaitė 
 Gintarė Bilvardaitė   1997   U-13    22 Suaug MV    9 Suaug MD A.Prišmantaitė  21 Suaug MX N.Bičkovas 
 Gabrielė Gečaitė   1998   U-11    23 Suaug MV  12 Suaug MD G.Janušonytė  19 Suaug MX P.Bartušis 
 Gintarė Gečaitė   1994   U-15    12 Suaug MV    7 Suaug MD R.Ričkutė  13 Suaug MX L.Sparnauskis 
 Lukas Genutis   1993   U-17    30 Suaug VV  15 Suaug VD L.Bartusevičius  18 Suaug MX G.Venckutė 
 Gabrielė Janušonytė   1997   U-13    19 Suaug MV  12 Suaug MD G.Gečaitė  20 Suaug MX G.Bernotas 
 Lukas Kavaliauskas   1996   U-13    38 Suaug VV  20 Suaug VD Š.Lobinas 
 Giedrė Liorančaitė   1991   U-19      7 Suaug MV    4 Suaug MD L.Sprainytė    8 Suaug MX P.Bartušis 
 Šarūnas Lobinas   1995   U-15    43 Suaug VV  20 Suaug VD L.Kavaliauskas 
 Agnė Prišmantaitė   1990   U-19    16 Suaug MV    9 Suaug MD G.Bilvardaitė  16 Suaug MX L.Bartusevičius 
 Dovydas Razas   1989   Suaug      6 Suaug VV    3 Suaug VD R.Stapušaitis    7 Suaug MX L.Sprainytė 
 Ramunė Ričkutė   1994   U-15    13 Suaug MV    7 Suaug MD G.Gečaitė  15 Suaug MX R.Šileris 
 Laurynas Sparnauskis   1996   U-13    23 Suaug VV  12 Suaug VD R.Šileris  13 Suaug MX G.Gečaitė 
 Lina Sprainytė   1990   U-19      8 Suaug MV    4 Suaug MD G.Liorančaitė    7 Suaug MX D.Razas 
 Renaldas Šileris   1996   U-13    26 Suaug VV  12 Suaug VD L.Sparnauskis  15 Suaug MX R.Ričkutė 
 Gita Venckutė   1991   U-19    24 Suaug MV  11 Suaug MD G.Krivonosovaitė  18 Suaug MX L.Genutis 
   SEB 1 ]
   Kretingos BK 4 ]
   Setas 1 ]
   Smešas 2 ]
   BK "Svajonė" 3 ]
   Kauno BK 6 ]
   Prienų BK 1 ]
   Kelmės BK "Gintaras" 7 ]
   Virus 1 ]
Viso dalyvių: 70
  Turnyrai 
   1 2 ... 50 51 52 ... 55 56 
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2008-01-19 12:00 2008-01-20 18:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2008-01-12 11:00 2008-01-12 21:00
Kaunas
46-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2008-01-05 11:00 2008-01-06 16:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
44-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas [2 turas]
2007-12-15 11:00 2007-12-16 12:00
Kaunas
Vaikų badmintono turnyras "Kalėdinė taurė 2007"
2007-12-15 10:00 2007-12-15 18:00
Kelmė
2007 m. Lietuvos veteranų čempionatas
2007-12-01 11:00 2007-12-01 19:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
2007 metų Lietuvos "B" lygos komandinės badmintono pirmenybės
2007-11-24 13:00 2007-11-25 14:00
Klaipėda
Kauno ruduo
2007-11-17 10:00 2007-11-17 20:00
Kaunas
Lietuvos jaunių U-13 čempionatas
2007-11-03 12:00 2007-11-04 13:00
Sporto kompleksas "Bastlija", Gaurės 27, ...
"Gintarinis pajūris - 2007"
2007-10-20 12:00 2007-10-21 16:00
Klaipėda, Burių g. 19, Melnragės sporto ...
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2007-10-06 11:00 2007-10-07 14:00
Kaunas
"Zanavykų taurė - 2008" 1 etapas
2007-09-30 10:00 2007-09-30 19:30
Šakiai
3-oji Lietuvos taurė, 1 etapas, A ir B grupės
2007-09-22 11:00 2007-09-23 15:00
Kauno "Drobės" sporto salė
44-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas [1 turas]
2007-08-18 12:00 2007-08-19 15:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
Pabaltijo veteranų asmeninis čempionatas
2007-06-09 10:00 2007-06-09 18:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, A ir B grupės
2007-05-26 12:00 2007-05-26 20:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
Badmintono varžybos "Tauragė - 500"
2007-05-26 11:00 2007-05-27 12:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
2007 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2007-05-06 11:00 2007-05-07 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
2020 Birželis
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.