Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
  Data:  2008-01-19 12:00 - 2008-01-20 18:00
  Vieta:  Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"   Rezultatai
  Informacija:  Detalūs rezultatai XLS formate
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 44           32 
 26           8 
 20           16 
 12           4 
 21           8 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   Klaipėdos BK 9 ]
   KNBA 3 ]
   CBC 3 ]
   Panevėžio BK 1 ]
   JSO 5 ]
   Vilniaus BK 5 ]
   Tauragės BK 18 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Lukas Bartusevičius   1993   U-17    29 Suaug VV  15 Suaug VD L.Genutis  16 Suaug MX A.Prišmantaitė 
 Gytis Bernotas   1993   U-17    35 Suaug VV  17 Suaug VD P.Bartušis  20 Suaug MX G.Janušonytė 
 Nedas Bičkovas   1995   U-15    37 Suaug VV  19 Suaug VD D.Juškys  21 Suaug MX G.Bilvardaitė 
 Gintarė Bilvardaitė   1997   U-13    22 Suaug MV    9 Suaug MD A.Prišmantaitė  21 Suaug MX N.Bičkovas 
 Gintarė Gečaitė   1994   U-15    12 Suaug MV    7 Suaug MD R.Ričkutė  13 Suaug MX L.Sparnauskis 
 Gabrielė Gečaitė   1998   U-11    23 Suaug MV  12 Suaug MD G.Janušonytė  19 Suaug MX P.Bartušis 
 Lukas Genutis   1993   U-17    30 Suaug VV  15 Suaug VD L.Bartusevičius  18 Suaug MX G.Venckutė 
 Gabrielė Janušonytė   1997   U-13    19 Suaug MV  12 Suaug MD G.Gečaitė  20 Suaug MX G.Bernotas 
 Lukas Kavaliauskas   1996   U-13    38 Suaug VV  20 Suaug VD Š.Lobinas 
 Giedrė Liorančaitė   1991   U-19      7 Suaug MV    4 Suaug MD L.Sprainytė    8 Suaug MX P.Bartušis 
 Šarūnas Lobinas   1995   U-15    43 Suaug VV  20 Suaug VD L.Kavaliauskas 
 Agnė Prišmantaitė   1990   U-19    16 Suaug MV    9 Suaug MD G.Bilvardaitė  16 Suaug MX L.Bartusevičius 
 Dovydas Razas   1989   Suaug      6 Suaug VV    3 Suaug VD R.Stapušaitis    7 Suaug MX L.Sprainytė 
 Ramunė Ričkutė   1994   U-15    13 Suaug MV    7 Suaug MD G.Gečaitė  15 Suaug MX R.Šileris 
 Laurynas Sparnauskis   1996   U-13  2020-0997  23 Suaug VV  12 Suaug VD R.Šileris  13 Suaug MX G.Gečaitė 
 Lina Sprainytė   1990   U-19      8 Suaug MV    4 Suaug MD G.Liorančaitė    7 Suaug MX D.Razas 
 Renaldas Šileris   1996   U-13  2020-0998  26 Suaug VV  12 Suaug VD L.Sparnauskis  15 Suaug MX R.Ričkutė 
 Gita Venckutė   1991   U-19    24 Suaug MV  11 Suaug MD G.Krivonosovaitė  18 Suaug MX L.Genutis 
   Setas 1 ]
   SEB 1 ]
   Kretingos BK 4 ]
   Smešas 2 ]
   BK "Svajonė" 3 ]
   Kauno BK 6 ]
   Prienų BK 1 ]
   Kelmės BK "Gintaras" 7 ]
   Virus 1 ]
Viso dalyvių: 70
  Turnyrai 
   1 2 ... 50 51 52 ... 57 58 
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Kretinga)
2009-03-07 10:00 2009-03-07 19:00
Kretinga
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Vilnius)
2009-03-06 10:00 2009-03-06 14:00
Vilnius
Kauno Grand Prix 2009 (2 turas)
2009-03-01 10:00 2009-03-01 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
45-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas
2008-12-20 12:00 2008-12-21 16:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
2008 metų Lietuvos "B" lygos komandinės pirmenybės
2008-11-29 11:30 2008-11-30 14:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
2021 Sausis
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.