Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
  Data:  2008-01-19 12:00 - 2008-01-20 18:00
  Vieta:  Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"   Rezultatai
  Informacija:  Detalūs rezultatai XLS formate
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 44           32 
 26           8 
 20           16 
 12           4 
 21           8 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Udo Sulp  3,748.73   
    [EST]   VD-R.Misikonis.
2  Vilius Vaivada  3,393.02  1988 
Suaug
    Kauno BK   VD-G.Butvilas, MX-P.Olow.
3     2,519.53   
    []   
4  Jonas Misevičius  2,391.31  1994 
U-15
    Biržų BK   VD-J.Jatulis, MX-..
5  Rokas Misikonis  2,233.06  1994 
U-15
    Širvintos   VD-U.Sulp.
6  Giedrius Butvilas  2,180.37  1973 
Suaug
    KNBA   VD-V.Vaivada, MX-M.Tsignadze.
7  Julius Masaitis  2,131.83  1987 
Suaug
 2020-0277   CBC   VD-., MX-G.Savickas.
8  Liepa Bracaitė  1,490.04  2007 
U-9
    Kretingos BK   VD-..
9     1,143.40   
    []   
10  Denis Spivačenko  1,132.65  1988 
Suaug
    Vilniaus BK   VD-., MX-G.Pilkaitis.
11  Jurgis Jatulis  1,078.73  2007 
U-9
 2020-0676   KNBA   VD-J.Misevičius.
12  Ignas Jurkevičius  704.00  2011 
    Tauragės BK   VD-D.Žilys.
13  Dovydas Žilys  233.30  1984 
Suaug
    Kretingos BK   VD-I.Jurkevičius.
14  Guostė Štrimaitytė  698.90  1999 
U-11
    Šakių KISK   VD-A.Hald Jensen.
15  Anne Hald Jensen  667.28  1990 
U-19
    [DNK]   VD-G.Štrimaitytė, MX-G.King.
16     232.02   
    []   
17     625.80   
    []   
18  Carla Kivikko  605.83  2002 
U-9
    [FIN]   VD-E.Miežlaiškytė, MX-M.Strik.
19  Dima Boičenko  529.15  2000 
U-9
    Skrajukas   VD-D.Ojaaar.
20  Edith Rästa  439.09  1998 
U-11
    [EST]   VD-A.Vlaar, MX-R.Tarasevičius.
21  Emilė Miežlaiškytė  425.16  2004 
U-9
    Kauno BK   VD-C.Kivikko.
22  Janis Metra  419.80  1987 
Suaug
    [LVA]   VD-A.Šniuolis.
23  Markus Saarepuu  391.80  2002 
U-9
    [EST]   VD-P.Pašalintas, MX-A.Andersen.
24  Alex Vlaar  288.00  1996 
U-13
    [NLD]   VD-E.Rästa, MX-P.Butkus.
25  Giedrius Vidrinskas  296.00  1969 
35+
    Vilniaus BK   VD-L.Kirš.
26  Profilis Pašalintas  262.55  1989 
Suaug
    Vilniaus BK   VD-M.Saarepuu, MX-A.Staponkutė.
27  Andrius Šniuolis  253.70  1979 
Suaug
    Nėra   VD-J.Metra.
28  Daniel Ojaaar  223.90  1995 
U-15
    [SWE]   VD-D.Boičenko, MX-I.Juozapaitytė.
29  Monika Petrokaitė  136.64  1990 
U-19
    Tauragės BK   VD-D.Butkus, MX-T.Lindelöf.
30  Donatas Butkus  107.85  1990 
U-19
    CBC   VD-M.Petrokaitė, MX-B.Umantaitė.
31  Mikhail Popov  87.40   
    [RUS]   VD-U.Štareikaitė.
32  Skaiva Sutkaitytė  83.00  2002 
U-9
    Tauragės BK   MX-M.Žiemininkas.
33  Liisbet Kirš  73.00  2000 
U-9
    [EST]   VD-G.Vidrinskas.
34  Valentins Sinickis  71.75   
    [LVA]   VD-R.Sorokins, MX-A.Olšauskas.
35  Rihards Sorokins  62.25  1996 
U-13
    [LVA]   VD-V.Sinickis, MX-V.Ivaščenkova.
36  Rolandas Žaldokas  32.00  1980 
Suaug
 2020-1038   Panevėžio BK   
37  Jurij Spiridovič  36.00  1992 
U-17
    Šalčininkai   VD-E.Kaselis, MX-O.Kozinecs.
38  Stephen OBrien  18.00  1982 
Suaug
    [IRL]   VD-..
39     32.00   
    []   
40  Ugnė Štareikaitė  17.60  2000 
U-9
    Kauno BK   VD-M.Popov.
41  Edgaras Kaselis  16.00  1970 
35+
    Nėra   VD-J.Spiridovič.
42  Darius Aleknavičius  10.00  1978 
Suaug
    Klaipėdos BK   VD-..
43     10.00   
    []   
44  Vidmantas Galiauskas   1974 
Suaug
 2020-0275   Panevėžio BK   
  Turnyrai 
   1 2 ... 54 55 56 57 58 
2006 Lietuvos atviras čempionatas
2006-09-08 14:00 2006-09-10 15:00
Tauragė
43-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas. 1-as turas.
2006-08-19 12:00 2006-08-20 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2006-05-27 12:00 2006-05-28 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
Badmintono turnyras "Tauragė 500"
2006-05-27 12:00 2006-05-28 11:30
Sporto komplekas "Bastilija", Gaurės g. ...
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės
2006-05-13 11:00 2006-05-14 17:30
SK "Bastilija", Tauragė
2006 Vilniaus atviras jaunimo badmintono čempionatas
2006-04-29 10:00 2006-04-30 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
Pabaltijo komandinis čempionatas - BALTIC CUP 2006
2006-03-24 11:00 2006-03-25 15:00
Sporto kompleksas "Bastilija", Gaurės 27 ...
Pabaltijo komandinis čempionatas - BALTIC CUP 2006 U-19
2006-03-24 11:00 2006-03-25 15:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
Pabaltijo komandinis čempionatas - BALTIC CUP 2006 U-17
2006-03-24 11:00 2006-03-25 15:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
1-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2006-02-17 11:00 2006-02-18 16:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 11:00 2006-02-16 16:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
„Draugystės“ turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 10:00 2006-02-16 17:00
Šakių rajono Beržynų pagrindinė mokykla ...
2006 m. 44-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2006-02-04 11:00 2006-02-05 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
2021 Kovas
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.