Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
  Data:  2008-01-19 12:00 - 2008-01-20 18:00
  Vieta:  Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"   Rezultatai
  Informacija:  Detalūs rezultatai XLS formate
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 44           32 
 26           8 
 20           16 
 12           4 
 21           8 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Oksana Jaciuk  3,952.19  1991 
U-19
    CBC   MD-D.Kairytė, MX-R.Stapušaitis.
2  Ugnė Vasiliauskaitė  3,073.75  1988 
Suaug
    Klaipėdos BK   MD-I.Linkutė, MX-A.Mizgiris.
3  Indrė Starevičiutė  2,419.93  1992 
U-17
    Kauno BK   MD-G.Čekauskaitė, MX-L.Litvinas.
4  Gabija Čekauskaitė  2,021.42  1989 
Suaug
    Kauno BK   MD-I.Starevičiutė, MX-M.Prevelis.
5  Daina Kairytė  1,943.78  1992 
U-17
    Kretingos BK   MD-O.Jaciuk, MX-E.Slušnys.
6  Ieva Linkutė  1,887.37  1993 
U-17
    Klaipėdos BK   MD-U.Vasiliauskaitė, MX-K.Dauskurtas.
7  Giedrė Liorančaitė  1,202.29  1991 
U-19
    Tauragės BK   MD-L.Sprainytė, MX-P.Bartušis.
8  Lina Sprainytė  468.87  1990 
U-19
    Tauragės BK   MD-G.Liorančaitė, MX-D.Razas.
9  Greta Parnarauskaitė  316.34  1992 
U-17
    Kelmės BK "Gintaras"   MD-I.Adomaitytė, MX-L.Zavadskis.
10  Indrė Adomaitytė  313.10  1989 
Suaug
    Kelmės BK "Gintaras"   MD-G.Parnarauskaitė, MX-A.Janavičius.
11  Agnė Kupliauskaitė  301.88  1994 
U-15
    Klaipėdos BK   MD-D.Bortnikaitė.
12  Gintarė Gečaitė  289.60  1994 
U-15
    Tauragės BK   MD-R.Ričkutė, MX-L.Sparnauskis.
13  Ramunė Ričkutė  287.16  1994 
U-15
    Tauragės BK   MD-G.Gečaitė, MX-R.Šileris.
14  Raimonda Jocytė  219.41  1993 
U-17
    Kretingos BK   MD-E.Šilauskaitė, MX-L.Kontrimas.
15  Veronika Salygina  212.00  1994 
U-15
    Vilniaus BK   MD-I.Baniulytė, MX-E.Jakubauskas.
16  Agnė Prišmantaitė  197.92  1990 
U-19
    Tauragės BK   MD-G.Bilvardaitė, MX-L.Bartusevičius.
17  Dominyka Bortnikaitė  188.00  1994 
U-15
    Klaipėdos BK   MD-A.Kupliauskaitė.
18  Goda Krivonosovaitė  145.48  1996 
U-13
    CBC   MD-G.Venckutė, MX-T.Liorančas.
19  Gabrielė Janušonytė  31.00  1997 
U-13
    Tauragės BK   MD-G.Gečaitė, MX-G.Bernotas.
20  Ieva Baniulytė  78.00  1989 
Suaug
    Vilniaus BK   MD-V.Salygina, MX-J.Kneita.
21  Ema Šilauskaitė   1988 
Suaug
    Klaipėdos BK   MD-R.Jocytė.
22  Gintarė Bilvardaitė  26.00  1997 
U-13
    Tauragės BK   MD-A.Prišmantaitė, MX-N.Bičkovas.
23  Gabrielė Gečaitė  23.00  1998 
U-11
    Tauragės BK   MD-G.Janušonytė, MX-P.Bartušis.
24  Gita Venckutė  22.00  1991 
U-19
    Tauragės BK   MD-G.Krivonosovaitė, MX-L.Genutis.
25  Rytė Kurapkaitė   1995 
U-15
    BK "Svajonė"   
26  Dovilė Randytė   1993 
U-17
    BK "Svajonė"   
  Turnyrai 
   1 2 ... 50 51 52 ... 57 58 
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Kretinga)
2009-03-07 10:00 2009-03-07 19:00
Kretinga
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Vilnius)
2009-03-06 10:00 2009-03-06 14:00
Vilnius
Kauno Grand Prix 2009 (2 turas)
2009-03-01 10:00 2009-03-01 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
45-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas
2008-12-20 12:00 2008-12-21 16:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
2008 metų Lietuvos "B" lygos komandinės pirmenybės
2008-11-29 11:30 2008-11-30 14:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
2021 Sausis
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.