Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
  Data:  2008-01-19 12:00 - 2008-01-20 18:00
  Vieta:  Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"   Rezultatai
  Informacija:  Detalūs rezultatai XLS formate
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 44           32 
 26           8 
 20           16 
 12           4 
 21           8 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Piotr Olow  3,952.19  1982 
Suaug
    [POL]   MD-G.Savickas, MX-V.Vaivada.
2  Sofia Artamonova  3,073.75  2005 
U-9
    [RUS]   MD-., MX-..
3  Odeta Merčaitienė  2,419.93  1984 
Suaug
 2020-0698   AKBK   MD-M.Strik, MX-..
4  Marina Strik  2,021.42  1955 
50+
    [EST]   MD-O.Merčaitienė, MX-C.Kivikko.
5  Giedrius Savickas  1,943.78  1980 
Suaug
    Virus   MD-P.Olow, MX-J.Masaitis.
6     1,887.37   
    []   
7  Gintautas Pilkaitis  1,202.29  1971 
35+
    Klaipėdos BK   MD-M.Tsignadze, MX-D.Spivačenko.
8  Margaryta Tsignadze  468.87  2001 
U-9
    [UKR]   MD-G.Pilkaitis, MX-G.Butvilas.
9  Renaldas Tarasevičius  316.34  2011 
    Alytus   MD-P.Butkus, MX-E.Rästa.
10  Povilas Butkus  313.10  1940 
65+
 2020-0044   Vilniaus BK   MD-R.Tarasevičius, MX-A.Vlaar.
11  Gabrielė Golubevaitė  301.88  2004 
U-9
    Vilniaus BK   MD-A.Fedenko.
12  Allan Andersen  289.60  1979 
Suaug
    Virus   MD-A.Staponkutė, MX-M.Saarepuu.
13  Akvilė Staponkutė  287.16  2001 
U-9
    Viekšniai   MD-A.Andersen, MX-P.Pašalintas.
14  Ieva Juozapaitytė  219.41  2000 
U-9
    Tauragės BK   MD-M.Abela, MX-D.Ojaaar.
15  Grace King  212.00  2000 
U-9
    [ENG]   MD-M.Žiemininkas, MX-A.Hald Jensen.
16  Tony Lindelöf  197.92  2001 
U-9
    [FIN]   MD-O.Kozinecs, MX-M.Petrokaitė.
17  Alfredas Fedenko  188.00  1984 
Suaug
 2020-1006   Klaipėdos BK   MD-G.Golubevaitė.
18  Danutė Gotovskienė  145.48  1963 
40+
    Ignalinos BK   MD-B.Umantaitė, MX-..
19  Viktorija Ivaščenkova  31.00  1990 
U-19
 2020-0693   SBK LION   MD-A.Olšauskas, MX-R.Sorokins.
20  Marius Žiemininkas  78.00  1996 
U-13
    Vilniaus BK   MD-G.King, MX-S.Sutkaitytė.
21  Matthew Abela   1999 
U-11
    [MLT]   MD-I.Juozapaitytė.
22  Ojars Kozinecs  26.00  1981 
Suaug
    [LVA]   MD-T.Lindelöf, MX-J.Spiridovič.
23  Artūras Olšauskas  23.00  1983 
Suaug
 2020-0661   CBC   MD-V.Ivaščenkova, MX-V.Sinickis.
24  Benita Umantaitė  22.00   
    CBC   MD-D.Gotovskienė, MX-D.Butkus.
25  Aurimas Kuzmickas   2003 
U-9
    BK "Svajonė"   
26  Artūras Liutkus   1970 
35+
 2020-0210   Setas   
  Turnyrai 
   1 2 ... 54 55 56 57 58 
2006 Lietuvos atviras čempionatas
2006-09-08 14:00 2006-09-10 15:00
Tauragė
43-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas. 1-as turas.
2006-08-19 12:00 2006-08-20 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2006-05-27 12:00 2006-05-28 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
Badmintono turnyras "Tauragė 500"
2006-05-27 12:00 2006-05-28 11:30
Sporto komplekas "Bastilija", Gaurės g. ...
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės
2006-05-13 11:00 2006-05-14 17:30
SK "Bastilija", Tauragė
2006 Vilniaus atviras jaunimo badmintono čempionatas
2006-04-29 10:00 2006-04-30 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
Pabaltijo komandinis čempionatas - BALTIC CUP 2006
2006-03-24 11:00 2006-03-25 15:00
Sporto kompleksas "Bastilija", Gaurės 27 ...
Pabaltijo komandinis čempionatas - BALTIC CUP 2006 U-19
2006-03-24 11:00 2006-03-25 15:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
Pabaltijo komandinis čempionatas - BALTIC CUP 2006 U-17
2006-03-24 11:00 2006-03-25 15:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
1-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2006-02-17 11:00 2006-02-18 16:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 11:00 2006-02-16 16:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
„Draugystės“ turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 10:00 2006-02-16 17:00
Šakių rajono Beržynų pagrindinė mokykla ...
2006 m. 44-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2006-02-04 11:00 2006-02-05 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
2021 Kovas
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.