Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
  Data:  2008-01-19 12:00 - 2008-01-20 18:00
  Vieta:  Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"   Rezultatai
  Informacija:  Detalūs rezultatai XLS formate
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 44           32 
 26           8 
 20           16 
 12           4 
 21           8 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Šarūnas Bilius 
 Klaudijus Kašinskis 
5,774.05  1987 
 1984 
Suaug
Suaug
  
  
 CBC 
 Kauno BK 
 
 
2  Aurimas Mizgiris 
 Edgaras Slušnys 
5,065.00  1990 
 1991 
U-19
U-19
  
 2020-0111 
 Klaipėdos BK 
 Smešas 
 MX-U.Vasiliauskaitė.
 MX-D.Kairytė.
3  Dovydas Razas 
 Ramūnas Stapušaitis 
5,035.26  1989 
 1990 
Suaug
U-19
  
  
 Tauragės BK 
 SEB 
 MX-L.Sprainytė.
 MX-O.Jaciuk.
4  Kazimieras Dauskurtas 
 Saulius Šaltmeris 
3,356.05  1990 
 1990 
U-19
U-19
  
  
 KNBA 
 Virus 
 MX-I.Linkutė.
 
5  Lukas Litvinas 
 Alan Plavin 
2,609.50  1992 
 1993 
U-17
U-17
  
  
 Kauno BK 
 Vilniaus BK 
 MX-I.Starevičiutė.
 
6  Darius Čepauskas 
 Vaidotas Vitkauskas 
2,154.61  1985 
 1986 
Suaug
Suaug
 2020-0041-V 
  
 Klaipėdos BK 
 Klaipėdos BK 
 
 
7  Povilas Bartušis 
 Tautvydas Liorančas 
1,542.95  1993 
 1996 
U-17
U-13
 2020-0993 
 2020-0857 
 KNBA 
 Vilniaus BK 
 MX-G.Liorančaitė.
 MX-G.Krivonosovaitė.
8  Martynas Prevelis 
 Egidijus Šakalys 
1,459.62  1993 
 1991 
U-17
U-19
  
  
 JSO 
 JSO 
 MX-G.Čekauskaitė.
 
9  Edvinas Jakubauskas 
 Alvydas Jockus 
1,126.36  1991 
 1992 
U-19
U-17
 2020-1024 
  
 Smešas 
 Kretingos BK 
 MX-V.Salygina.
 
10  Žygimantas Eismontas 
 Lukas Kontrimas 
880.02  1992 
 1994 
U-17
U-15
  
  
 Kelmės BK "Gintaras" 
 Kretingos BK 
 
 MX-R.Jocytė.
11  Aidanas Janavičius 
 Linas Zavadskis 
802.77  1990 
 1992 
U-19
U-17
  
 2020-0393 
 Kelmės BK "Gintaras" 
 Panevėžio BK 
 MX-I.Adomaitytė.
 MX-G.Parnarauskaitė.
12  Laurynas Sparnauskis 
 Renaldas Šileris 
627.80  1996 
 1996 
U-13
U-13
 2020-0997 
 2020-0998 
 Tauragės BK 
 Tauragės BK 
 MX-G.Gečaitė.
 MX-R.Ričkutė.
13  Martynas Atkočaitis 
 Arnas Kučinskas 
529.32  1994 
 1993 
U-15
U-17
 2020-0491 
  
 Setas 
 Kelmės BK "Gintaras" 
 
 
14  Vaidotas Prevelis 
 Tautvydas Raila 
443.86  1994 
 1994 
U-15
U-15
  
 2020-0443 
 JSO 
 Kauno BK 
 
 
15  Lukas Bartusevičius 
 Lukas Genutis 
333.21  1993 
 1993 
U-17
U-17
  
  
 Tauragės BK 
 Tauragės BK 
 MX-A.Prišmantaitė.
 MX-G.Venckutė.
16  Kęstas Katkauskas 
 Paulius Ivanauskas 
258.20  1994 
 1994 
U-15
U-15
  
  
 Kelmės BK "Gintaras" 
 Kelmės BK "Gintaras" 
 
 
17  Petras Bartušis 
 Gytis Bernotas 
158.60  1997 
 1993 
U-13
U-17
 2020-0581 
  
 KNBA 
 Tauragės BK 
 MX-G.Gečaitė.
 MX-G.Janušonytė.
18  Karolis Narkevičius 
 Tomas Vaškevičius 
90.00  1994 
 1992 
U-15
U-17
 2020-0267 
 2020-0903 
 JSO 
 JSO 
 
 
19  Nedas Bičkovas 
 Dominykas Juškys 
39.00  1995 
 1995 
U-15
U-15
  
  
 Tauragės BK 
 Kauno BK 
 MX-G.Bilvardaitė.
 
20  Lukas Kavaliauskas 
 Šarūnas Lobinas 
21.00  1996 
 1995 
U-13
U-15
  
  
 Tauragės BK 
 Tauragės BK 
 
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 50 51 52 ... 57 58 
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Kretinga)
2009-03-07 10:00 2009-03-07 19:00
Kretinga
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Vilnius)
2009-03-06 10:00 2009-03-06 14:00
Vilnius
Kauno Grand Prix 2009 (2 turas)
2009-03-01 10:00 2009-03-01 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
45-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas
2008-12-20 12:00 2008-12-21 16:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
2008 metų Lietuvos "B" lygos komandinės pirmenybės
2008-11-29 11:30 2008-11-30 14:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
2021 Sausis
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.