Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
  Data:  2008-01-19 12:00 - 2008-01-20 18:00
  Vieta:  Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"   Rezultatai
  Informacija:  Detalūs rezultatai XLS formate
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 44           32 
 26           8 
 20           16 
 12           4 
 21           8 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Šarūnas Bilius 
 Klaudijus Kašinskis 
5,774.05  1987 
 1984 
Suaug
Suaug
  
  
 CBC 
 Kauno BK 
 
 
2  Aurimas Mizgiris 
 Edgaras Slušnys 
5,065.00  1990 
 1991 
U-19
U-19
  
 2020-0104 
 Klaipėdos BK 
 Smešas 
 MX-U.Vasiliauskaitė.
 MX-D.Kairytė.
3  Dovydas Razas 
 Ramūnas Stapušaitis 
5,035.26  1989 
 1990 
Suaug
U-19
  
  
 Tauragės BK 
 SEB 
 MX-L.Sprainytė.
 MX-O.Jaciuk.
4  Kazimieras Dauskurtas 
 Saulius Šaltmeris 
3,356.05  1990 
 1990 
U-19
U-19
  
  
 KNBA 
 Virus 
 MX-I.Linkutė.
 
5  Lukas Litvinas 
 Alan Plavin 
2,609.50  1992 
 1993 
U-17
U-17
  
  
 Kauno BK 
 Vilniaus BK 
 MX-I.Starevičiutė.
 
6  Darius Čepauskas 
 Vaidotas Vitkauskas 
2,154.61  1985 
 1986 
Suaug
Suaug
  
  
 Klaipėdos BK 
 Klaipėdos BK 
 
 
7  Povilas Bartušis 
 Tautvydas Liorančas 
1,542.95  1993 
 1996 
U-17
U-13
  
 2020-0059 
 KNBA 
 Vilniaus BK 
 MX-G.Liorančaitė.
 MX-G.Krivonosovaitė.
8  Martynas Prevelis 
 Egidijus Šakalys 
1,459.62  1993 
 1991 
U-17
U-19
  
  
 JSO 
 JSO 
 MX-G.Čekauskaitė.
 
9  Edvinas Jakubauskas 
 Alvydas Jockus 
1,126.36  1991 
 1992 
U-19
U-17
  
  
 Smešas 
 Kretingos BK 
 MX-V.Salygina.
 
10  Žygimantas Eismontas 
 Lukas Kontrimas 
880.02  1992 
 1994 
U-17
U-15
  
  
 Kelmės BK "Gintaras" 
 Kretingos BK 
 
 MX-R.Jocytė.
11  Aidanas Janavičius 
 Linas Zavadskis 
802.77  1990 
 1992 
U-19
U-17
  
 2020-0386 
 Kelmės BK "Gintaras" 
 Panevėžio BK 
 MX-I.Adomaitytė.
 MX-G.Parnarauskaitė.
12  Laurynas Sparnauskis 
 Renaldas Šileris 
627.80  1996 
 1996 
U-13
U-13
  
  
 Tauragės BK 
 Tauragės BK 
 MX-G.Gečaitė.
 MX-R.Ričkutė.
13  Martynas Atkočaitis 
 Arnas Kučinskas 
529.32  1994 
 1993 
U-15
U-17
 2020-0484 
  
 Setas 
 Kelmės BK "Gintaras" 
 
 
14  Vaidotas Prevelis 
 Tautvydas Raila 
443.86  1994 
 1994 
U-15
U-15
  
 2020-0436 
 JSO 
 Kauno BK 
 
 
15  Lukas Bartusevičius 
 Lukas Genutis 
333.21  1993 
 1993 
U-17
U-17
  
  
 Tauragės BK 
 Tauragės BK 
 MX-A.Prišmantaitė.
 MX-G.Venckutė.
16  Kęstas Katkauskas 
 Paulius Ivanauskas 
258.20  1994 
 1994 
U-15
U-15
  
  
 Kelmės BK "Gintaras" 
 Kelmės BK "Gintaras" 
 
 
17  Petras Bartušis 
 Gytis Bernotas 
158.60  1997 
 1993 
U-13
U-17
 2020-0571 
  
 KNBA 
 Tauragės BK 
 MX-G.Gečaitė.
 MX-G.Janušonytė.
18  Karolis Narkevičius 
 Tomas Vaškevičius 
90.00  1994 
 1992 
U-15
U-17
 2020-0260 
 2020-0026 
 JSO 
 JSO 
 
 
19  Nedas Bičkovas 
 Dominykas Juškys 
39.00  1995 
 1995 
U-15
U-15
  
  
 Tauragės BK 
 Kauno BK 
 MX-G.Bilvardaitė.
 
20  Lukas Kavaliauskas 
 Šarūnas Lobinas 
21.00  1996 
 1995 
U-13
U-15
  
  
 Tauragės BK 
 Tauragės BK 
 
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 50 51 52 ... 55 56 
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2008-01-19 12:00 2008-01-20 18:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2008-01-12 11:00 2008-01-12 21:00
Kaunas
46-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2008-01-05 11:00 2008-01-06 16:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
44-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas [2 turas]
2007-12-15 11:00 2007-12-16 12:00
Kaunas
Vaikų badmintono turnyras "Kalėdinė taurė 2007"
2007-12-15 10:00 2007-12-15 18:00
Kelmė
2007 m. Lietuvos veteranų čempionatas
2007-12-01 11:00 2007-12-01 19:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
2007 metų Lietuvos "B" lygos komandinės badmintono pirmenybės
2007-11-24 13:00 2007-11-25 14:00
Klaipėda
Kauno ruduo
2007-11-17 10:00 2007-11-17 20:00
Kaunas
Lietuvos jaunių U-13 čempionatas
2007-11-03 12:00 2007-11-04 13:00
Sporto kompleksas "Bastlija", Gaurės 27, ...
"Gintarinis pajūris - 2007"
2007-10-20 12:00 2007-10-21 16:00
Klaipėda, Burių g. 19, Melnragės sporto ...
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2007-10-06 11:00 2007-10-07 14:00
Kaunas
"Zanavykų taurė - 2008" 1 etapas
2007-09-30 10:00 2007-09-30 19:30
Šakiai
3-oji Lietuvos taurė, 1 etapas, A ir B grupės
2007-09-22 11:00 2007-09-23 15:00
Kauno "Drobės" sporto salė
44-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas [1 turas]
2007-08-18 12:00 2007-08-19 15:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
Pabaltijo veteranų asmeninis čempionatas
2007-06-09 10:00 2007-06-09 18:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, A ir B grupės
2007-05-26 12:00 2007-05-26 20:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
Badmintono varžybos "Tauragė - 500"
2007-05-26 11:00 2007-05-27 12:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
2020 Birželis
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.