Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
  Data:  2008-01-19 12:00 - 2008-01-20 18:00
  Vieta:  Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"   Rezultatai
  Informacija:  Detalūs rezultatai XLS formate
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 44           32 
 26           8 
 20           16 
 12           4 
 21           8 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Rokas Misikonis 
 Udo Sulp 
5,774.05  1994 
  
U-15
  
  
 Širvintos 
 [EST] 
 
 
2    
 Julius Masaitis 
5,065.00   
 1987 

Suaug
  
 2020-0277 
 [] 
 CBC 
 
 MX-G.Savickas.
3  Giedrius Butvilas 
 Vilius Vaivada 
5,035.26  1973 
 1988 
Suaug
Suaug
  
  
 KNBA 
 Kauno BK 
 MX-M.Tsignadze.
 MX-P.Olow.
4  Jonas Misevičius 
 Jurgis Jatulis 
3,356.05  1994 
 2007 
U-15
U-9
  
 2020-0676 
 Biržų BK 
 KNBA 
 MX-..
 
5    
 Liepa Bracaitė 
2,609.50   
 2007 

U-9
  
  
 [] 
 Kretingos BK 
 
 
6  Dovydas Žilys 
 Ignas Jurkevičius 
2,154.61  1984 
 2011 
Suaug
  
  
 Kretingos BK 
 Tauragės BK 
 
 
7  Denis Spivačenko 
   
1,542.95  1988 
  
Suaug
  
  
 Vilniaus BK 
 [] 
 MX-G.Pilkaitis.
 
8  Carla Kivikko 
 Emilė Miežlaiškytė 
1,459.62  2002 
 2004 
U-9
U-9
  
  
 [FIN] 
 Kauno BK 
 MX-M.Strik.
 
9  Anne Hald Jensen 
 Guostė Štrimaitytė 
1,126.36  1990 
 1999 
U-19
U-11
  
  
 [DNK] 
 Šakių KISK 
 MX-G.King.
 
10  Dima Boičenko 
 Daniel Ojaaar 
880.02  2000 
 1995 
U-9
U-15
  
  
 Skrajukas 
 [SWE] 
 
 MX-I.Juozapaitytė.
11  Alex Vlaar 
 Edith Rästa 
802.77  1996 
 1998 
U-13
U-11
  
  
 [NLD] 
 [EST] 
 MX-P.Butkus.
 MX-R.Tarasevičius.
12  Markus Saarepuu 
 Profilis Pašalintas 
627.80  2002 
 1989 
U-9
Suaug
  
  
 [EST] 
 Vilniaus BK 
 MX-A.Andersen.
 MX-A.Staponkutė.
13  Janis Metra 
 Andrius Šniuolis 
529.32  1987 
 1979 
Suaug
Suaug
  
  
 [LVA] 
 Nėra 
 
 
14  Liisbet Kirš 
 Giedrius Vidrinskas 
443.86  2000 
 1969 
U-9
35+
  
  
 [EST] 
 Vilniaus BK 
 
 
15  Monika Petrokaitė 
 Donatas Butkus 
333.21  1990 
 1990 
U-19
U-19
  
  
 Tauragės BK 
 CBC 
 MX-T.Lindelöf.
 MX-B.Umantaitė.
16  Mikhail Popov 
 Ugnė Štareikaitė 
258.20   
 2000 

U-9
  
  
 [RUS] 
 Kauno BK 
 
 
17  Valentins Sinickis 
 Rihards Sorokins 
158.60   
 1996 

U-13
  
  
 [LVA] 
 [LVA] 
 MX-A.Olšauskas.
 MX-V.Ivaščenkova.
18    
 Darius Aleknavičius 
90.00   
 1978 

Suaug
  
  
 [] 
 Klaipėdos BK 
 
 
19  Jurij Spiridovič 
 Edgaras Kaselis 
39.00  1992 
 1970 
U-17
35+
  
  
 Šalčininkai 
 Nėra 
 MX-O.Kozinecs.
 
20  Stephen OBrien 
   
21.00  1982 
  
Suaug
  
  
 [IRL] 
 [] 
 
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 55 56 57 58 
Mėgėjų "Draugystės" turnyras
2006-01-29 10:00 2006-01-29 14:00
Šakių r. Beržynų pagrindinė mokykla
2006 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-01-14 11:00 2006-01-15 16:00
„Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g. ...
1-ji Lietuvos taurė. 2-as etapas. C ir D grupės
2006-01-07 11:00 2006-01-08 20:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
Lietuvos veteranų čempionatas
2005-12-17 10:00 2005-12-17 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
42-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas
2005-12-10 12:00 2005-12-11 18:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
2005 metų Lietuvos taurė-1 turas
2005-11-26 10:00 2005-11-27 23:00
Drobės sporto salė, Kaunas
2005 Vilniaus jaunimo GRAND PRIX
2005-11-19 12:00 2005-11-20 15:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
2005 metų Lietuvos jaunių (U-13) badmintono turnyras
2005-11-12 10:00 2005-11-13 14:00
“Bastilijos” sporto centre, Tauragėje ...
2005 metų Lietuvos “B” lygos komandinės badmintono pirmenybės
2005-10-29 14:00 2005-10-30 16:00
Burių g., Melnragė, Klaipėda
Tauragės miesto moksleivių atviros varžybos "Būsiu žvaigždė"
2005-10-22 10:00 2005-10-23 14:00
Moksleivių al. 14, Tauragė
Gintarinis pajūris 2005
2005-10-01 12:00 2005-10-02 16:00
Klaipėda, Melnragė
2005 Lietuvos atviras čempionatas
2005-09-10 10:00 2005-09-11 15:00
Tauragė
Pasaulio lietuvių žaidynės - 2005
2005-07-02 11:00 2005-07-03 16:00
Vilniaus Dailės Akademija, Maironio g. 6 ...
Lietuvos jaunučių sporto žaidynių badmintono varžybos
2005-06-25 10:00 2005-06-26 16:00
Klaipėda, Melnragė, Burių g.
Lietuvos jaunimo sporto žaidinių badmintono varžybos
2005-06-18 11:00 2005-06-19 15:00
Kaunas, Drobės 62
2005 m. Lietuvos asmeninis badmintono čempionatas
2005-05-21 11:00 2005-05-22 15:00
Drobės g. 62, Kaunas
2005m. Vilniaus jaunimo badmintono čempionatas
2005-04-30 11:00 2005-05-01 12:00
Gabijos g. 8, Vilnius
2005 Lietuvos GP-1
2005-04-23 12:00 2005-04-24 14:00
Klaipėda, Melnragė, Burių 19
Kretingos rajono atviros vaikų badmintono pirmenybės
2005-04-23 10:00 2005-04-23 20:00
Kretinga, Technologijos ir verslo mokykl ...
Tauragės apskrities 10-mečiui paminėti skirtas atviras badmintono čempionatas
2005-04-16 11:00 2005-04-17 15:00
Gaurės g. 27 a, Tauragė
2021 Kovas
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.