Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
  Data:  2008-01-19 12:00 - 2008-01-20 18:00
  Vieta:  Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"   Rezultatai
  Informacija:  Detalūs rezultatai XLS formate
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 44           32 
 26           8 
 20           16 
 12           4 
 21           8 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Oksana Jaciuk 
 Daina Kairytė 
5,854.28  1991 
 1992 
U-19
U-17
  
  
 CBC 
 Kretingos BK 
 MX-R.Stapušaitis.
 MX-E.Slušnys.
2  Gabija Čekauskaitė 
 Indrė Starevičiutė 
4,943.72  1989 
 1992 
Suaug
U-17
  
  
 Kauno BK 
 Kauno BK 
 MX-M.Prevelis.
 MX-L.Litvinas.
3  Ugnė Vasiliauskaitė 
 Ieva Linkutė 
4,299.13  1988 
 1993 
Suaug
U-17
  
  
 Klaipėdos BK 
 Klaipėdos BK 
 MX-A.Mizgiris.
 MX-K.Dauskurtas.
4  Giedrė Liorančaitė 
 Lina Sprainytė 
1,801.22  1991 
 1990 
U-19
U-19
  
  
 Tauragės BK 
 Tauragės BK 
 MX-P.Bartušis.
 MX-D.Razas.
5  Indrė Adomaitytė 
 Greta Parnarauskaitė 
1,348.07  1989 
 1992 
Suaug
U-17
  
  
 Kelmės BK "Gintaras" 
 Kelmės BK "Gintaras" 
 MX-A.Janavičius.
 MX-L.Zavadskis.
6  Dominyka Bortnikaitė 
 Agnė Kupliauskaitė 
822.50  1994 
 1994 
U-15
U-15
  
  
 Klaipėdos BK 
 Klaipėdos BK 
 
 
7  Gintarė Gečaitė 
 Ramunė Ričkutė 
720.54  1994 
 1994 
U-15
U-15
  
  
 Tauragės BK 
 Tauragės BK 
 MX-L.Sparnauskis.
 MX-R.Šileris.
8  Ieva Baniulytė 
 Veronika Salygina 
380.05  1989 
 1994 
Suaug
U-15
  
  
 Vilniaus BK 
 Vilniaus BK 
 MX-J.Kneita.
 MX-E.Jakubauskas.
9  Gintarė Bilvardaitė 
 Agnė Prišmantaitė 
320.20  1997 
 1990 
U-13
U-19
  
  
 Tauragės BK 
 Tauragės BK 
 MX-N.Bičkovas.
 MX-L.Bartusevičius.
10  Raimonda Jocytė 
 Ema Šilauskaitė 
296.71  1993 
 1988 
U-17
Suaug
  
  
 Kretingos BK 
 Klaipėdos BK 
 MX-L.Kontrimas.
 
11  Goda Krivonosovaitė 
 Gita Venckutė 
156.00  1996 
 1991 
U-13
U-19
  
  
 CBC 
 Tauragės BK 
 MX-T.Liorančas.
 MX-L.Genutis.
12  Gabrielė Gečaitė 
 Gabrielė Janušonytė 
46.00  1998 
 1997 
U-11
U-13
  
  
 Tauragės BK 
 Tauragės BK 
 MX-P.Bartušis.
 MX-G.Bernotas.
  Turnyrai 
   1 2 ... 50 51 52 ... 55 56 
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2008-01-19 12:00 2008-01-20 18:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2008-01-12 11:00 2008-01-12 21:00
Kaunas
46-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2008-01-05 11:00 2008-01-06 16:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
44-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas [2 turas]
2007-12-15 11:00 2007-12-16 12:00
Kaunas
Vaikų badmintono turnyras "Kalėdinė taurė 2007"
2007-12-15 10:00 2007-12-15 18:00
Kelmė
2007 m. Lietuvos veteranų čempionatas
2007-12-01 11:00 2007-12-01 19:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
2007 metų Lietuvos "B" lygos komandinės badmintono pirmenybės
2007-11-24 13:00 2007-11-25 14:00
Klaipėda
Kauno ruduo
2007-11-17 10:00 2007-11-17 20:00
Kaunas
Lietuvos jaunių U-13 čempionatas
2007-11-03 12:00 2007-11-04 13:00
Sporto kompleksas "Bastlija", Gaurės 27, ...
"Gintarinis pajūris - 2007"
2007-10-20 12:00 2007-10-21 16:00
Klaipėda, Burių g. 19, Melnragės sporto ...
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2007-10-06 11:00 2007-10-07 14:00
Kaunas
"Zanavykų taurė - 2008" 1 etapas
2007-09-30 10:00 2007-09-30 19:30
Šakiai
3-oji Lietuvos taurė, 1 etapas, A ir B grupės
2007-09-22 11:00 2007-09-23 15:00
Kauno "Drobės" sporto salė
44-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas [1 turas]
2007-08-18 12:00 2007-08-19 15:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
Pabaltijo veteranų asmeninis čempionatas
2007-06-09 10:00 2007-06-09 18:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, A ir B grupės
2007-05-26 12:00 2007-05-26 20:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
Badmintono varžybos "Tauragė - 500"
2007-05-26 11:00 2007-05-27 12:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
2020 Birželis
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.