Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
  Data:  2008-01-19 12:00 - 2008-01-20 18:00
  Vieta:  Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"   Rezultatai
  Informacija:  Detalūs rezultatai XLS formate
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 44           32 
 26           8 
 20           16 
 12           4 
 21           8 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Vilius Klimantavičius 
 Piotr Olow 
8,557.55  1968 
 1982 
35+
Suaug
  
  
 Setas 
 [POL] 
 VD-G.Butvilas.
 MD-G.Savickas.
2    
 Sofia Artamonova 
6,732.60   
 2005 

U-9
  
  
 [] 
 [RUS] 
 
 MD-..
3  Austėja Koverovaitė 
 Giedrius Savickas 
5,318.18  2007 
 1980 
U-9
Suaug
  
  
 Ignalinos BK 
 Virus 
 VD-..
 MD-P.Olow.
4  Jonas Misevičius 
   
5,410.21  1994 
  
U-15
  
  
 Biržų BK 
 [] 
 VD-J.Jatulis.
 
5    
 Odeta Merčaitienė 
4,357.34   
 1984 

Suaug
  
 2020-0698 
 [] 
 AKBK 
 
 MD-M.Strik.
6  Carla Kivikko 
 Marina Strik 
3,812.96  2002 
 1955 
U-9
50+
  
  
 [FIN] 
 [EST] 
 VD-E.Miežlaiškytė.
 MD-O.Merčaitienė.
7  Giedrius Butvilas 
 Margaryta Tsignadze 
3,540.35  1973 
 2001 
Suaug
U-9
  
  
 KNBA 
 [UKR] 
 VD-V.Klimantavičius.
 MD-..
8  Sergejs Pushakovs 
   
2,895.15   
  

  
  
 [LVA] 
 [] 
 VD-..
 
9  Alex Vlaar 
 Povilas Butkus 
1,649.91  1996 
 1940 
U-13
65+
  
 2020-0044 
 [NLD] 
 Vilniaus BK 
 VD-E.Rästa.
 MD-R.Tarasevičius.
10  Anne Hald Jensen 
 Grace King 
1,175.80  1990 
 2000 
U-19
U-9
  
  
 [DNK] 
 [ENG] 
 VD-G.Štrimaitytė.
 MD-M.Žiemininkas.
11  Edith Rästa 
 Renaldas Tarasevičius 
983.90  1998 
 2011 
U-11
  
  
 [EST] 
 Alytus 
 VD-A.Vlaar.
 MD-P.Butkus.
12    
 Danutė Gotovskienė 
950.78   
 1963 

40+
  
  
 [] 
 Ignalinos BK 
 
 MD-B.Umantaitė.
13  Markus Saarepuu 
 Allan Andersen 
896.06  2002 
 1979 
U-9
Suaug
  
  
 [EST] 
 Virus 
 VD-D.Gelažienė.
 MD-A.Staponkutė.
14  Daniel Ojaaar 
 Ieva Juozapaitytė 
834.22  1995 
 2000 
U-15
U-9
  
  
 [SWE] 
 Tauragės BK 
 VD-D.Boičenko.
 MD-M.Abela.
15  Daiva Gelažienė 
 Akvilė Staponkutė 
820.00   
 2001 

U-9
  
  
 CBC 
 Viekšniai 
 VD-M.Saarepuu.
 MD-A.Andersen.
16  Monika Petrokaitė 
 Tony Lindelöf 
753.75  1990 
 2001 
U-19
U-9
  
  
 Tauragės BK 
 [FIN] 
 VD-D.Butkus.
 MD-O.Kozinecs.
17  Skaiva Sutkaitytė 
 Marius Žiemininkas 
453.55  2002 
 1996 
U-9
U-13
  
  
 Tauragės BK 
 Vilniaus BK 
 
 MD-G.King.
18  Donatas Butkus 
 Benita Umantaitė 
209.33  1990 
  
U-19
  
  
 CBC 
 CBC 
 VD-M.Petrokaitė.
 MD-D.Gotovskienė.
19  Valentins Sinickis 
 Artūras Olšauskas 
205.85   
 1983 

Suaug
  
 2020-0661 
 [LVA] 
 CBC 
 VD-R.Sorokins.
 MD-V.Nieminen.
20  Rihards Sorokins 
 Valtteri Nieminen 
173.25  1996 
 1996 
U-13
U-13
  
  
 [LVA] 
 [FIN] 
 VD-V.Sinickis.
 MD-A.Olšauskas.
21  Jurij Spiridovič 
 Ojars Kozinecs 
102.00  1992 
 1981 
U-17
Suaug
  
  
 Šalčininkai 
 [LVA] 
 VD-E.Kaselis.
 MD-T.Lindelöf.
  Turnyrai 
   1 2 ... 50 51 52 ... 57 58 
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Tauragė)
2009-03-08 10:00 2009-03-08 19:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Kretinga)
2009-03-07 10:00 2009-03-07 19:00
Kretinga
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Vilnius)
2009-03-06 10:00 2009-03-06 14:00
Vilnius
Kauno Grand Prix 2009 (2 turas)
2009-03-01 10:00 2009-03-01 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
45-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas
2008-12-20 12:00 2008-12-21 16:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
2008 metų Lietuvos "B" lygos komandinės pirmenybės
2008-11-29 11:30 2008-11-30 14:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
2021 Vasaris
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.