Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
  Data:  2008-01-19 12:00 - 2008-01-20 18:00
  Vieta:  Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"   Rezultatai
  Informacija:  Detalūs rezultatai XLS formate
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 44           32 
 26           8 
 20           16 
 12           4 
 21           8 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Vilius Vaivada 
 Piotr Olow 
8,557.55  1988 
 1982 
Suaug
Suaug
  
  
 Kauno BK 
 [POL] 
 VD-G.Butvilas.
 MD-G.Savickas.
2    
 Sofia Artamonova 
6,732.60   
 2005 

U-9
  
  
 [] 
 [RUS] 
 
 MD-..
3  Julius Masaitis 
 Giedrius Savickas 
5,318.18  1987 
 1980 
Suaug
Suaug
 2020-0277 
  
 CBC 
 Virus 
 VD-..
 MD-P.Olow.
4  Jonas Misevičius 
   
5,410.21  1994 
  
U-15
  
  
 Biržų BK 
 [] 
 VD-J.Jatulis.
 
5    
 Odeta Merčaitienė 
4,357.34   
 1984 

Suaug
  
 2020-0698 
 [] 
 AKBK 
 
 MD-M.Strik.
6  Carla Kivikko 
 Marina Strik 
3,812.96  2002 
 1955 
U-9
50+
  
  
 [FIN] 
 [EST] 
 VD-E.Miežlaiškytė.
 MD-O.Merčaitienė.
7  Giedrius Butvilas 
 Margaryta Tsignadze 
3,540.35  1973 
 2001 
Suaug
U-9
  
  
 KNBA 
 [UKR] 
 VD-V.Vaivada.
 MD-G.Pilkaitis.
8  Denis Spivačenko 
 Gintautas Pilkaitis 
2,895.15  1988 
 1971 
Suaug
35+
  
  
 Vilniaus BK 
 Klaipėdos BK 
 VD-..
 MD-M.Tsignadze.
9  Alex Vlaar 
 Povilas Butkus 
1,649.91  1996 
 1940 
U-13
65+
  
 2020-0044 
 [NLD] 
 Vilniaus BK 
 VD-E.Rästa.
 MD-R.Tarasevičius.
10  Anne Hald Jensen 
 Grace King 
1,175.80  1990 
 2000 
U-19
U-9
  
  
 [DNK] 
 [ENG] 
 VD-G.Štrimaitytė.
 MD-M.Žiemininkas.
11  Edith Rästa 
 Renaldas Tarasevičius 
983.90  1998 
 2011 
U-11
  
  
 [EST] 
 Alytus 
 VD-A.Vlaar.
 MD-P.Butkus.
12    
 Danutė Gotovskienė 
950.78   
 1963 

40+
  
  
 [] 
 Ignalinos BK 
 
 MD-B.Umantaitė.
13  Markus Saarepuu 
 Allan Andersen 
896.06  2002 
 1979 
U-9
Suaug
  
  
 [EST] 
 Virus 
 VD-P.Pašalintas.
 MD-A.Staponkutė.
14  Daniel Ojaaar 
 Ieva Juozapaitytė 
834.22  1995 
 2000 
U-15
U-9
  
  
 [SWE] 
 Tauragės BK 
 VD-D.Boičenko.
 MD-M.Abela.
15  Profilis Pašalintas 
 Akvilė Staponkutė 
820.00  1989 
 2001 
Suaug
U-9
  
  
 Vilniaus BK 
 Viekšniai 
 VD-M.Saarepuu.
 MD-A.Andersen.
16  Monika Petrokaitė 
 Tony Lindelöf 
753.75  1990 
 2001 
U-19
U-9
  
  
 Tauragės BK 
 [FIN] 
 VD-D.Butkus.
 MD-O.Kozinecs.
17  Skaiva Sutkaitytė 
 Marius Žiemininkas 
453.55  2002 
 1996 
U-9
U-13
  
  
 Tauragės BK 
 Vilniaus BK 
 
 MD-G.King.
18  Donatas Butkus 
 Benita Umantaitė 
209.33  1990 
  
U-19
  
  
 CBC 
 CBC 
 VD-M.Petrokaitė.
 MD-D.Gotovskienė.
19  Valentins Sinickis 
 Artūras Olšauskas 
205.85   
 1983 

Suaug
  
 2020-0661 
 [LVA] 
 CBC 
 VD-R.Sorokins.
 MD-V.Ivaščenkova.
20  Rihards Sorokins 
 Viktorija Ivaščenkova 
173.25  1996 
 1990 
U-13
U-19
  
 2020-0693 
 [LVA] 
 SBK LION 
 VD-V.Sinickis.
 MD-A.Olšauskas.
21  Jurij Spiridovič 
 Ojars Kozinecs 
102.00  1992 
 1981 
U-17
Suaug
  
  
 Šalčininkai 
 [LVA] 
 VD-E.Kaselis.
 MD-T.Lindelöf.
  Turnyrai 
   1 2 ... 55 56 57 58 
Mėgėjų "Draugystės" turnyras
2006-01-29 10:00 2006-01-29 14:00
Šakių r. Beržynų pagrindinė mokykla
2006 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-01-14 11:00 2006-01-15 16:00
„Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g. ...
1-ji Lietuvos taurė. 2-as etapas. C ir D grupės
2006-01-07 11:00 2006-01-08 20:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
Lietuvos veteranų čempionatas
2005-12-17 10:00 2005-12-17 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
42-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas
2005-12-10 12:00 2005-12-11 18:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
2005 metų Lietuvos taurė-1 turas
2005-11-26 10:00 2005-11-27 23:00
Drobės sporto salė, Kaunas
2005 Vilniaus jaunimo GRAND PRIX
2005-11-19 12:00 2005-11-20 15:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
2005 metų Lietuvos jaunių (U-13) badmintono turnyras
2005-11-12 10:00 2005-11-13 14:00
“Bastilijos” sporto centre, Tauragėje ...
2005 metų Lietuvos “B” lygos komandinės badmintono pirmenybės
2005-10-29 14:00 2005-10-30 16:00
Burių g., Melnragė, Klaipėda
Tauragės miesto moksleivių atviros varžybos "Būsiu žvaigždė"
2005-10-22 10:00 2005-10-23 14:00
Moksleivių al. 14, Tauragė
Gintarinis pajūris 2005
2005-10-01 12:00 2005-10-02 16:00
Klaipėda, Melnragė
2005 Lietuvos atviras čempionatas
2005-09-10 10:00 2005-09-11 15:00
Tauragė
Pasaulio lietuvių žaidynės - 2005
2005-07-02 11:00 2005-07-03 16:00
Vilniaus Dailės Akademija, Maironio g. 6 ...
Lietuvos jaunučių sporto žaidynių badmintono varžybos
2005-06-25 10:00 2005-06-26 16:00
Klaipėda, Melnragė, Burių g.
Lietuvos jaunimo sporto žaidinių badmintono varžybos
2005-06-18 11:00 2005-06-19 15:00
Kaunas, Drobės 62
2005 m. Lietuvos asmeninis badmintono čempionatas
2005-05-21 11:00 2005-05-22 15:00
Drobės g. 62, Kaunas
2005m. Vilniaus jaunimo badmintono čempionatas
2005-04-30 11:00 2005-05-01 12:00
Gabijos g. 8, Vilnius
2005 Lietuvos GP-1
2005-04-23 12:00 2005-04-24 14:00
Klaipėda, Melnragė, Burių 19
Kretingos rajono atviros vaikų badmintono pirmenybės
2005-04-23 10:00 2005-04-23 20:00
Kretinga, Technologijos ir verslo mokykl ...
Tauragės apskrities 10-mečiui paminėti skirtas atviras badmintono čempionatas
2005-04-16 11:00 2005-04-17 15:00
Gaurės g. 27 a, Tauragė
2021 Kovas
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.