Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Kauno Grand Prix 2009 (8 turas)
  Data:  2009-10-03 10:00 - 2009-10-03 20:00
  Vieta:  Kaunas   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Mėgėjai 
   6           2 
   7           4 
   4           1 
 Mėgėjai B 
 21           4 
 17           4 
   8           2 
 10           1 
 16           1 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas
Organizacija
 Poroje
1  Tomas Vaškevičius  541.80  1992 
U-19
 2021-0523   Kauno JSO   VD-E.Bradūnas, MX-J.Dimšaitė.
2  Vaidotas Prevelis  511.95  1994 
U-17
    Kauno JSO   VD-L.Litvinas, MX-I.Gaidė.
3  Karolis Narkevičius  341.56  1994 
U-17
    Kauno JSO   VD-T.Petraitis, MX-J.Krančiukaitė.
4  Algirdas Spurga  326.00  1993 
U-17
    Raseinių BK   VD-M.Norušis, MX-T.Kisieliūtė.
5  Tomas Randis  226.00  1990 
Suaug
    BK Svajonė   MX-V.Bundzaitė.
6  Mantas Šatrauskas  163.03  1996 
U-15
 2021-1272   Prienų BK   VD-D.Zinkus, MX-R.Kurapkaitė.
7  Modestas Norušis  130.00  1993 
U-17
    Raseinių BK   VD-A.Spurga, MX-U.Vaitkevičiūtė.
8  Evaldas Bradūnas  122.00  1992 
U-19
 2021-0240   Kauno JSO   VD-T.Vaškevičius, MX-R.Petraitytė.
9  Aurimas Kurapka  111.03  1995 
U-15
    BK Svajonė   VD-D.Juodsnukis, MX-M.Kavaliauskaitė.
10  Matas Kavaliauskas  35.03  1995 
U-15
    BK Svajonė   VD-J.Randis, MX-K.Rutkauskaitė.
11  Taurius Petraitis  68.00  1994 
U-17
    Kauno BK   VD-K.Narkevičius, MX-N.Gaižutytė.
12  Dainius Zinkus  24.00  1990 
Suaug
    BK Svajonė   VD-M.Šatrauskas, MX-N.Žvirblytė.
13  Dalius Juodsnukis  18.00  1986 
Suaug
 2021-0682   Prienų BK   VD-A.Kurapka, MX-S.Krutulytė.
14  Jonas Randis  14.00  1991 
U-19
    BK Svajonė   VD-M.Kavaliauskas, MX-A.Kurapkaitė.
15  Laurynas Liepuonius  6.00  1994 
U-17
    Vilniaus BK   VD-M.Pikčilingis, MX-U.Gečaitė.
16  Karolis Labanauskas  4.00  1997 
U-13
    Raseinių BK   MX-I.Šubinaitė.
17  Mantas Palubinskas  4.00  1991 
U-19
 2021-0263   Setas   VD-D.Urniežius, MX-E.Valuckienė.
18  Mark Šames  4.00  1999 
U-11
 2021-0416   Gaja   VD-L.Megelinskas.
19  Domas Urniežius  2.00  1997 
U-13
    Kauno BK   VD-M.Palubinskas, MX-M.Krančiukaitė.
20  Martynas Pikčilingis   1996 
U-15
    Šakių KiSK   VD-L.Liepuonius, MX-I.Banionytė.
21  Laurynas Megelinskas   1995 
U-15
    Kauno BK   VD-M.Šames.
  Turnyrai 
   1 2 ... 50 51 52 ... 60 61 
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
2010 m. Vilniaus atviras badmintono suaugusiųjų čempionatas
2010-05-01 10:00 2010-05-02 19:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
Kauno Grand Prix 2010 (4 turas)
2010-04-25 09:00 2010-04-25 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) D grupė
2010-04-24 10:00 2010-04-24 22:00
Kelmė
Tarptautinis badmintono turnyras "Tauragė – 2010"
2010-04-17 10:15 2010-04-18 18:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-04-10 13:30 2010-04-11 14:00
Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. ...
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2010-03-27 10:30 2010-03-27 21:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
CBC atviras badmintono turnyras
2010-03-27 10:00 2010-03-28 00:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas)
2010-03-12 09:00 2010-03-13 01:00
Draugystės g. 10, Kaunas
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010"
2010-03-11 10:00 2010-03-11 23:00
Kudirkos 64, Šakiai
5-oji Lietuvos taurė (A, B grupės)
2010-03-06 11:00 2010-03-06 21:00
Klaipeda, Burių 19
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-02-27 10:00 2010-02-28 18:00
Melnragės sporto salė, Burių g. 19, Klai ...
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės)
2010-02-13 10:00 2010-02-14 16:00
Tauragė
2009/2010 m. 48-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2010-02-06 11:00 2010-02-07 17:00
Kudirkos 64, Šakiai
Kauno Grand Prix 2010 (2 turas)
2010-01-30 10:00 2010-01-30 22:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
Žemaitijos taurė (2 turas)
2010-01-16 10:00 2010-01-17 12:00
'Bastilijos' sporto kompleksas, Tauragė
Kauno Grand Prix 2010 (1 turas)
2010-01-09 10:00 2010-01-10 00:30
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
46-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2009-12-19 12:00 2009-12-20 14:00
Klaipėda
2009 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2009-12-13 09:00 2009-12-13 20:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
2021 Spalis
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.