Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Kauno Grand Prix 2010 (4 turas)
  Data:  2010-04-25 09:00 - 2010-04-25 21:00
  Vieta:  Draugystės g. 10, Kaunas   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Mėgėjai 
 13           8 
   5           4 
 11           4 
   4           4 
   8           4 
 Mėgėjai B 
 24           4 
 13           2 
 12           2 
   7           1 
 14           1 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   KNBA 1 ]
   CBC 2 ]
   Kauno JSO 16 ]
   421 1 ]
   Smešas 2 ]
   Volanas 4 ]
   Kretingos BK 3 ]
   BK Svajonė 13 ]
   Gaja 1 ]
   Prienų BK 2 ]
   Kauno BK 19 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Ieva Banionytė   1992   U-19      6 Mėgėjai B MV 9·21   4 Mėgėjai B MD N.Gaižutytė 37   3 Mėgėjai B MX K.Narkevičius 55·64·70
 Gabrielė Butkutė   1994   U-17    12 Mėgėjai B MV 
 Gedmantas Čepkauskas   1997   U-15  2022-0335  14 Mėgėjai B VV 4   5 Mėgėjai B VD M.Šames 32·39
 Ieva Gaidė   1996   U-15      3 Mėgėjai MV 94·101   4 Mėgėjai MD N.Žvirblytė 74·82   5 Mėgėjai MX V.Prevelis 47·58·67
 Neringa Gaižutytė   1993   U-19      1 Mėgėjai B MV 19·27   4 Mėgėjai B MD I.Banionytė 37   7 Mėgėjai B MX Ž.Nerodomas 57
 Mantas Gresevičius   1982   Suaug      3 Mėgėjai VV 104·108·114   4 Mėgėjai VD Š.Atkočiūnas 78·83·90   3 Mėgėjai MX R.Šulnienė 48·59·67
 Monika Kalinauskaitė   1989   Suaug      7 Mėgėjai B MV 10·22   6 Mėgėjai B MD V.Tamošauskaitė    2 Mėgėjai B MX E.Dima 65·70·76
 Goda Kijauskaitė   1993   U-19      9 Mėgėjai B MV 8   7 Mėgėjai B MD R.Petraitytė  13 Mėgėjai B MX T.Garmus 54·63
 Milda Krančiukaitė   1996   U-15      4 Mėgėjai B MV 20·27·35   3 Mėgėjai B MD J.Krančiukaitė 43·50   1 Mėgėjai B MX T.Raila 62·69
 Justė Krančiukaitė   1996   U-15      2 Mėgėjai B MV 22·28·35   3 Mėgėjai B MD M.Krančiukaitė 43·50   5 Mėgėjai B MX E.Bradūnas 53·63·69·76
 Laurynas Megelinskas   1995   U-17    15 Mėgėjai B VV 7 10 Mėgėjai B VD I.Lukoševičius 34
 Taurius Petraitis   1994   U-17      9 Mėgėjai B VV    8 Mėgėjai B VD T.Garmus 31·38
 Rusnė Petraitytė   1992   U-19      5 Mėgėjai B MV 20   7 Mėgėjai B MD G.Kijauskaitė    8 Mėgėjai B MX S.Stravinskas 52·62
 Tautvydas Raila   1994   U-17  2022-0817    5 Mėgėjai VV 96·103·109   6 Mėgėjai VD V.Prevelis 72·79·84·90   1 Mėgėjai B MX M.Krančiukaitė 62·69
 Inga Stankevičienė   1979   Suaug      1 Mėgėjai MD R.Šulnienė 74·81   6 Mėgėjai MX T.Vaškevičius 48·61
 Domas Urniežius   1997   U-15    11 Mėgėjai B VV 5·16   6 Mėgėjai B VD Ž.Nerodomas 33
 Juozas Špelveris   1955   50+      5 Mėgėjai VD A.Morkūnas 78·85·91
 Gintaras Zubrys   1970   35+    11 Mėgėjai VD V.Garmus 72·87·92
 Alvydas Žekevičius   1959   50+      3 Mėgėjai B VD S.Stravinskas 40·45
   Vilniaus BK 3 ]
   Aura 1 ]
   Klaipėdos BK 1 ]
 Kiti žaidėjai [ 1 ]
Viso dalyvių: 70
  Turnyrai 
   1 2 ... 50 51 52 ... 61 62 
4-asis Lietuvos Makabi Vilniaus „Grand Prix“ badmintono čempionatas
2010-11-27 10:00 2010-11-28 20:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
Lietuvos B lygos komandinis čempionatas
2010-11-20 11:00 2010-11-21 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto kompleksas
6-oji Lietuvos taurė (2 etapas) A ir B grupės
2010-11-13 11:00 2010-11-14 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
6-oji Lietuvos taurė (2 etapas) Cs grupė
2010-11-13 10:00 2010-11-13 18:00
Šakiai
6-oji Lietuvos taurė (2 etapas) Dj grupė
2010-11-07 10:00 2010-11-07 18:00
Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU statybo ...
Badmintonas visiems
2010-11-07 10:00 2010-11-07 23:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
6-oji Lietuvos taurė (2 etapas) Ds grupė
2010-11-07 09:00 2010-11-07 15:00
Kaunas, Statybininkų 3, "Švaros" sporto ...
6-oji Lietuvos taurė (2 etapas) Cj grupė
2010-11-06 10:00 2010-11-06 17:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
Kauno Grand Prix 2010 (8 turas)
2010-10-30 10:00 2010-10-30 23:30
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
Lietuvos jaunučių (iki 13 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-10-23 11:00 2010-10-24 14:00
Žemaitijos taurė - 2010
2010-10-16 10:00 2010-10-16 21:00
Tauragė
Zanavyko taurė 2011
2010-10-16 10:00 2010-10-16 20:00
Šakiai
Gintarinis pajūris - 2010
2010-10-09 11:00 2010-10-10 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Ds grupė
2010-10-03 10:00 2010-10-03 18:00
Vilnius
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Dj grupė
2010-10-03 10:00 2010-10-03 18:00
Klaipėda
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Cj grupė
2010-10-02 11:00 2010-10-02 21:00
Klaipėda
Autumn Leaves
2010-10-02 09:00 2010-10-02 19:00
Draugystes 10, Kaunas
2010 Lietuvos jaunučių sporto žaidynės
2010-09-25 11:00 2010-09-26 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g ...
Kauno Grand Prix 2010 (7 turas)
2010-09-18 09:00 2010-09-18 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Cs grupė
2010-09-12 09:00 2010-09-12 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
2022 Sausis
PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.