Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Kauno Grand Prix 2010 (4 turas)
  Data:  2010-04-25 09:00 - 2010-04-25 21:00
  Vieta:  Draugystės g. 10, Kaunas   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Mėgėjai 
 13           8 
   5           4 
 11           4 
   4           4 
   8           4 
 Mėgėjai B 
 24           4 
 13           2 
 12           2 
   7           1 
 14           1 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   KNBA 1 ]
   CBC 2 ]
   Kauno JSO 16 ]
   421 1 ]
   Smešas 2 ]
   Volanas 4 ]
   Kretingos BK 3 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Ernestas Dima   1995   U-17      3 Mėgėjai B VV 15·25·30·36   1 Mėgėjai B VD G.Dima 38·44·51   2 Mėgėjai B MX M.Kalinauskaitė 65·70·76
 Daina Kairytė   1992   U-19      2 Mėgėjai MD A.Meirytė 75·81   2 Mėgėjai MX E.Slušnys 49·59·66
 Arnoldas Slušnys   1965   40+  2022-0299    3 Mėgėjai VD L.Genutis 79·86·91   8 Mėgėjai MX R.Narijauskaitė 46·60·68
   BK Svajonė 13 ]
   Gaja 1 ]
   Prienų BK 2 ]
   Kauno BK 19 ]
   Vilniaus BK 3 ]
   Aura 1 ]
   Klaipėdos BK 1 ]
 Kiti žaidėjai [ 1 ]
Viso dalyvių: 70
  Turnyrai 
   1 2 ... 50 51 52 ... 61 62 
4-asis Lietuvos Makabi Vilniaus „Grand Prix“ badmintono čempionatas
2010-11-27 10:00 2010-11-28 20:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
Lietuvos B lygos komandinis čempionatas
2010-11-20 11:00 2010-11-21 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto kompleksas
6-oji Lietuvos taurė (2 etapas) A ir B grupės
2010-11-13 11:00 2010-11-14 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
6-oji Lietuvos taurė (2 etapas) Cs grupė
2010-11-13 10:00 2010-11-13 18:00
Šakiai
6-oji Lietuvos taurė (2 etapas) Dj grupė
2010-11-07 10:00 2010-11-07 18:00
Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU statybo ...
Badmintonas visiems
2010-11-07 10:00 2010-11-07 23:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
6-oji Lietuvos taurė (2 etapas) Ds grupė
2010-11-07 09:00 2010-11-07 15:00
Kaunas, Statybininkų 3, "Švaros" sporto ...
6-oji Lietuvos taurė (2 etapas) Cj grupė
2010-11-06 10:00 2010-11-06 17:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
Kauno Grand Prix 2010 (8 turas)
2010-10-30 10:00 2010-10-30 23:30
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
Lietuvos jaunučių (iki 13 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-10-23 11:00 2010-10-24 14:00
Žemaitijos taurė - 2010
2010-10-16 10:00 2010-10-16 21:00
Tauragė
Zanavyko taurė 2011
2010-10-16 10:00 2010-10-16 20:00
Šakiai
Gintarinis pajūris - 2010
2010-10-09 11:00 2010-10-10 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Ds grupė
2010-10-03 10:00 2010-10-03 18:00
Vilnius
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Dj grupė
2010-10-03 10:00 2010-10-03 18:00
Klaipėda
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Cj grupė
2010-10-02 11:00 2010-10-02 21:00
Klaipėda
Autumn Leaves
2010-10-02 09:00 2010-10-02 19:00
Draugystes 10, Kaunas
2010 Lietuvos jaunučių sporto žaidynės
2010-09-25 11:00 2010-09-26 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g ...
Kauno Grand Prix 2010 (7 turas)
2010-09-18 09:00 2010-09-18 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Cs grupė
2010-09-12 09:00 2010-09-12 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
2022 Sausis
PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.