Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Kauno Grand Prix 2010 (4 turas)
  Data:  2010-04-25 09:00 - 2010-04-25 21:00
  Vieta:  Draugystės g. 10, Kaunas   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Mėgėjai 
 13           8 
   5           4 
 11           4 
   4           4 
   8           4 
 Mėgėjai B 
 24           4 
 13           2 
 12           2 
   7           1 
 14           1 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas
Organizacija
 Poroje
1  Giedrius Dima  643.20  1996 
U-15
    Smešas   VD-E.Dima.
2  Mantas Šatrauskas  548.00  1996 
U-15
    Prienų BK   VD-A.Kurapka, MX-K.Rutkauskaitė.
3  Ernestas Dima  523.71  1995 
U-17
    Kretingos BK   VD-G.Dima, MX-M.Kalinauskaitė.
4  Aurimas Kurapka  438.00  1995 
U-17
    BK Svajonė   VD-M.Šatrauskas, MX-E.Makselytė.
5  Salvijus Stravinskas  236.00  1972 
35+
    Kauno JSO   VD-A.Žekevičius, MX-R.Petraitytė.
6  Matas Kavaliauskas  221.03  1995 
U-17
    BK Svajonė   VD-D.Juodsnukis.
7  Mark Šames  149.72  1999 
U-13
 2022-0336   Gaja   VD-G.Čepkauskas.
8  Lukas Andriūšis  147.50  1994 
U-17
    Vilniaus BK   VD-J.Kneita.
9  Taurius Petraitis  128.00  1994 
U-17
    Kauno BK   VD-T.Garmus.
10  Dalius Juodsnukis  111.75  1986 
Suaug
 2022-0087   Prienų BK   VD-M.Kavaliauskas, MX-V.Tamošauskaitė.
11  Domas Urniežius  109.05  1997 
U-15
    Kauno BK   VD-Ž.Nerodomas.
12  Jonas Kneita  98.60  1992 
U-19
    Vilniaus BK   VD-L.Andriūšis.
13  Žaidėjas Nerodomas  91.05  1995 
U-17
    [LTU]   VD-D.Urniežius, MX-N.Gaižutytė.
14  Gedmantas Čepkauskas  69.00  1997 
U-15
 2022-0335   Kauno BK   VD-M.Šames.
15  Laurynas Megelinskas  52.00  1995 
U-17
    Kauno BK   VD-I.Lukoševičius.
16  Osvaldas Aliulis  46.00  1997 
U-15
    BK Svajonė   VD-E.Seilius, MX-S.Krutulytė.
17  Donatas Rumšys  40.35  1981 
Suaug
    Kauno JSO   VD-V.Maštaitis.
18  Ignas Lukoševičius  32.00  1991 
Suaug
    Aura   VD-L.Megelinskas.
19  Eitvydas Seilius  32.00  1997 
U-15
    BK Svajonė   VD-O.Aliulis, MX-A.Kurapkaitė.
20  Virgilijus Maštaitis  28.00  1977 
Suaug
    Kauno JSO   VD-D.Rumšys.
21  Vytas Bujanauskas  8.00  1994 
U-17
    BK Svajonė   VD-K.Kaškonas, MX-R.Kurapkaitė.
22  Klaudijus Kaškonas  4.00  1995 
U-17
    BK Svajonė   VD-V.Bujanauskas, MX-N.Žvirblytė.
23  Tautvydas Garmus  4.00  1993 
U-19
    Kauno JSO   VD-T.Petraitis, MX-G.Kijauskaitė.
24  Simas Valuckas  8.00  1994 
U-17
    Kauno JSO   
  Turnyrai 
   1 2 ... 50 51 52 ... 61 62 
4-asis Lietuvos Makabi Vilniaus „Grand Prix“ badmintono čempionatas
2010-11-27 10:00 2010-11-28 20:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
Lietuvos B lygos komandinis čempionatas
2010-11-20 11:00 2010-11-21 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto kompleksas
6-oji Lietuvos taurė (2 etapas) A ir B grupės
2010-11-13 11:00 2010-11-14 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
6-oji Lietuvos taurė (2 etapas) Cs grupė
2010-11-13 10:00 2010-11-13 18:00
Šakiai
6-oji Lietuvos taurė (2 etapas) Dj grupė
2010-11-07 10:00 2010-11-07 18:00
Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU statybo ...
Badmintonas visiems
2010-11-07 10:00 2010-11-07 23:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
6-oji Lietuvos taurė (2 etapas) Ds grupė
2010-11-07 09:00 2010-11-07 15:00
Kaunas, Statybininkų 3, "Švaros" sporto ...
6-oji Lietuvos taurė (2 etapas) Cj grupė
2010-11-06 10:00 2010-11-06 17:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
Kauno Grand Prix 2010 (8 turas)
2010-10-30 10:00 2010-10-30 23:30
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
Lietuvos jaunučių (iki 13 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-10-23 11:00 2010-10-24 14:00
Žemaitijos taurė - 2010
2010-10-16 10:00 2010-10-16 21:00
Tauragė
Zanavyko taurė 2011
2010-10-16 10:00 2010-10-16 20:00
Šakiai
Gintarinis pajūris - 2010
2010-10-09 11:00 2010-10-10 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Ds grupė
2010-10-03 10:00 2010-10-03 18:00
Vilnius
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Dj grupė
2010-10-03 10:00 2010-10-03 18:00
Klaipėda
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Cj grupė
2010-10-02 11:00 2010-10-02 21:00
Klaipėda
Autumn Leaves
2010-10-02 09:00 2010-10-02 19:00
Draugystes 10, Kaunas
2010 Lietuvos jaunučių sporto žaidynės
2010-09-25 11:00 2010-09-26 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g ...
Kauno Grand Prix 2010 (7 turas)
2010-09-18 09:00 2010-09-18 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Cs grupė
2010-09-12 09:00 2010-09-12 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
2022 Sausis
PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.