Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Kauno Grand Prix 2010 (4 turas)
  Data:  2010-04-25 09:00 - 2010-04-25 21:00
  Vieta:  Draugystės g. 10, Kaunas   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Mėgėjai 
 13           8 
   5           4 
 11           4 
   4           4 
   8           4 
 Mėgėjai B 
 24           4 
 13           2 
 12           2 
   7           1 
 14           1 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas
Organizacija
 Poroje
1  Tautvydas Raila 
 Milda Krančiukaitė 
463.37  1994 
 1996 
U-17
U-15
 2022-0817 
  
 Kauno BK 
 Kauno BK 
 VD-V.Prevelis.
 MD-J.Krančiukaitė.
2  Ernestas Dima 
 Monika Kalinauskaitė 
325.70  1995 
 1989 
U-17
Suaug
  
  
 Kretingos BK 
 Kauno BK 
 VD-G.Dima.
 MD-V.Tamošauskaitė.
3  Karolis Narkevičius 
 Ieva Banionytė 
271.65  1994 
 1992 
U-17
U-19
  
  
 Kauno JSO 
 Kauno BK 
 VD-E.Bradūnas.
 MD-N.Gaižutytė.
4  Klaudijus Kaškonas 
 Neringa Žvirblytė 
257.00  1995 
 1996 
U-17
U-15
  
  
 BK Svajonė 
 BK Svajonė 
 VD-V.Bujanauskas.
 MD-I.Gaidė, MD-K.Rutkauskaitė.
5  Evaldas Bradūnas 
 Justė Krančiukaitė 
256.65  1992 
 1996 
U-19
U-15
 2022-0002 
  
 Kauno JSO 
 Kauno BK 
 VD-K.Narkevičius.
 MD-M.Krančiukaitė.
6  Mantas Šatrauskas 
 Karolina Rutkauskaitė 
238.00  1996 
 1998 
U-15
U-13
  
  
 Prienų BK 
 BK Svajonė 
 VD-A.Kurapka.
 MD-N.Žvirblytė.
7  Žaidėjas Nerodomas 
 Neringa Gaižutytė 
192.15  1995 
 1993 
U-17
U-19
  
  
 [LTU] 
 Kauno BK 
 VD-D.Urniežius.
 MD-I.Banionytė.
8  Salvijus Stravinskas 
 Rusnė Petraitytė 
148.00  1972 
 1992 
35+
U-19
  
  
 Kauno JSO 
 Kauno BK 
 VD-A.Žekevičius.
 MD-G.Kijauskaitė.
9  Eitvydas Seilius 
 Aistė Kurapkaitė 
104.00  1997 
 1997 
U-15
U-15
  
  
 BK Svajonė 
 BK Svajonė 
 VD-O.Aliulis.
 MD-S.Krutulytė.
10  Aurimas Kurapka 
 Evelina Makselytė 
98.00  1995 
 1997 
U-17
U-15
  
  
 BK Svajonė 
 BK Svajonė 
 VD-M.Šatrauskas.
 MD-R.Kurapkaitė.
11  Vytas Bujanauskas 
 Rytė Kurapkaitė 
82.00  1994 
 1995 
U-17
U-17
  
  
 BK Svajonė 
 BK Svajonė 
 VD-K.Kaškonas.
 MD-E.Makselytė.
12  Dalius Juodsnukis 
 Viktorija Tamošauskaitė 
47.00  1986 
 1993 
Suaug
U-19
 2022-0087 
  
 Prienų BK 
 BK Svajonė 
 VD-M.Kavaliauskas.
 MD-M.Kalinauskaitė.
13  Tautvydas Garmus 
 Goda Kijauskaitė 
 1993 
 1993 
U-19
U-19
  
  
 Kauno JSO 
 Kauno BK 
 VD-T.Petraitis.
 MD-R.Petraitytė.
14  Osvaldas Aliulis 
 Silvija Krutulytė 
40.00  1997 
 1996 
U-15
U-15
  
  
 BK Svajonė 
 BK Svajonė 
 VD-E.Seilius.
 MD-A.Kurapkaitė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 50 51 52 ... 61 62 
4-asis Lietuvos Makabi Vilniaus „Grand Prix“ badmintono čempionatas
2010-11-27 10:00 2010-11-28 20:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
Lietuvos B lygos komandinis čempionatas
2010-11-20 11:00 2010-11-21 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto kompleksas
6-oji Lietuvos taurė (2 etapas) A ir B grupės
2010-11-13 11:00 2010-11-14 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
6-oji Lietuvos taurė (2 etapas) Cs grupė
2010-11-13 10:00 2010-11-13 18:00
Šakiai
6-oji Lietuvos taurė (2 etapas) Dj grupė
2010-11-07 10:00 2010-11-07 18:00
Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU statybo ...
Badmintonas visiems
2010-11-07 10:00 2010-11-07 23:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
6-oji Lietuvos taurė (2 etapas) Ds grupė
2010-11-07 09:00 2010-11-07 15:00
Kaunas, Statybininkų 3, "Švaros" sporto ...
6-oji Lietuvos taurė (2 etapas) Cj grupė
2010-11-06 10:00 2010-11-06 17:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
Kauno Grand Prix 2010 (8 turas)
2010-10-30 10:00 2010-10-30 23:30
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
Lietuvos jaunučių (iki 13 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-10-23 11:00 2010-10-24 14:00
Žemaitijos taurė - 2010
2010-10-16 10:00 2010-10-16 21:00
Tauragė
Zanavyko taurė 2011
2010-10-16 10:00 2010-10-16 20:00
Šakiai
Gintarinis pajūris - 2010
2010-10-09 11:00 2010-10-10 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Ds grupė
2010-10-03 10:00 2010-10-03 18:00
Vilnius
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Dj grupė
2010-10-03 10:00 2010-10-03 18:00
Klaipėda
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Cj grupė
2010-10-02 11:00 2010-10-02 21:00
Klaipėda
Autumn Leaves
2010-10-02 09:00 2010-10-02 19:00
Draugystes 10, Kaunas
2010 Lietuvos jaunučių sporto žaidynės
2010-09-25 11:00 2010-09-26 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g ...
Kauno Grand Prix 2010 (7 turas)
2010-09-18 09:00 2010-09-18 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Cs grupė
2010-09-12 09:00 2010-09-12 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
2022 Sausis
PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.