Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

2005 metų Lietuvos taurė-1 turas
  Data:  2005-11-26 10:00 - 2005-11-27 23:00
  Vieta:  Drobės sporto salė, Kaunas   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
   5     1       8 
   3     1       4 
   6           4 
 Suaug B 
   8           9 
   4           4 
 Suaug C 
 10           4.8 
 11           5.09 
   7           5.14 
   7           2.43 
 10           2.6 
 Suaug D 
 27           2.37 
   7           2.29 
 19           1.13 
   6           2.17 
 11           2 
 Suaug E 
 23           1 
   6           0.5 
   8           0.5 
   2           0.5 
   4           0.25 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   Klaipėdos BK 7 ]
   KNBA 2 ]
   CBC 7 ]
   Panevėžio BK 6 ]
   JSO 18 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Ričardas Butkus   1956   45+      2 Suaug MX D.Blevaitienė    2 Suaug C VD S.Michniewicz 
 Romanas Chomskis   1958   45+  2020-0221    2 Suaug D VD G.Gresevičius 
 Justina Dimšaitė   1992   U-15      4 Suaug D MV    5 Suaug D MD I.Jasiūnienė    5 Suaug D MX M.Prevelis 
 Gediminas Gresevičius   1976   Suaug      3 Suaug D VV    2 Suaug D VD R.Chomskis    1 Suaug D MX E.Liočaitė 
 Borisas Lozinskis   1958   45+  2020-0259    9 Suaug D VD A.Liočas 
 Arūnas Morkūnas   1962   40+  2020-0243    3 Suaug C VD D.Butkus    4 Suaug C MX G.Čekauskaitė 
 Regina Narijauskaitė   1971   Suaug  2020-0007    8 Suaug C MV    4 Suaug C MD L.Siliūnienė    1 Suaug C MX A.Petkevičius 
 Valdas Paulauskas   1960   40+  2020-0244  16 Suaug D VV    8 Suaug D VD A.Paulauskas 
 Arūnas Petkevičius   1956   45+  2020-0245    1 Suaug MX L.Bandholm    1 Suaug C VD J.Špelveris    1 Suaug C MX R.Narijauskaitė 
 Martynas Prevelis   1993   U-13    21 Suaug D VV  12 Suaug D VD L.Litvinas    5 Suaug D MX J.Dimšaitė 
 Vaidotas Prevelis   1994   U-13      5 Suaug E VV    5 Suaug E VD V.Ivoškevičius    1 Suaug E MX J.Jankutė 
 Gintautė Railaitė   1991   U-15      1 Suaug E MV    1 Suaug E MD J.Jankutė    2 Suaug E MX E.Šakalys 
 Egidijus Šakalys   1991   U-15      7 Suaug E VV    2 Suaug E VD I.Geštautas    2 Suaug E MX G.Railaitė 
 Rasa Šulnienė   1975   Suaug  2020-0251    2 Suaug MV    2 Suaug MD A.Stapušaitytė    4 Suaug MX K.Kašinskis 
 Ligita Bandholm   1977   Suaug      1 Suaug MD D.Blevaitienė    1 Suaug MX A.Petkevičius 
 Stanislaw Michniewicz   1953   50+      2 Suaug C VD R.Butkus 
 Laima Patašienė   1950   50+  2020-0233    6 Suaug D MD I.Holsta  11 Suaug D MX J.Sazanskis 
 Lolita Siliūnienė   1965   35+      4 Suaug C MD R.Narijauskaitė    3 Suaug C MX R.Lavrukaitis 
   Vilniaus BK 8 ]
   Tauragės BK 12 ]
   Setas 5 ]
   SEB 1 ]
   Kauno BK 25 ]
   Kelmės BK 1 ]
   Kelmės BK "Gintaras" 3 ]
   Šakių KISK 8 ]
   Virus 2 ]
   Skrajukas 4 ]
   Aura 1 ]
 Kiti žaidėjai [ 12 ]
Viso dalyvių: 122
  Turnyrai 
   1 2 ... 50 51 52 ... 56 57 
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
45-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas
2008-12-20 12:00 2008-12-21 16:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
2008 metų Lietuvos "B" lygos komandinės pirmenybės
2008-11-29 11:30 2008-11-30 14:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
45-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas
2008-08-23 12:00 2008-08-24 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių 1 ...
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės badmintono varžybos
2008-05-24 12:00 2008-05-25 14:00
Tauragė. Sporto kompleksas "Bastilija"
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
Pabaltijo komandinis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-16 13:00 2008-05-17 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
Pabaltijo komandinis čempionatas - BALTIC CUP 2008 U-19
2008-05-16 13:00 2008-05-17 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
2020 Rugsėjis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.