Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

2005 metų Lietuvos taurė-1 turas
  Data:  2005-11-26 10:00 - 2005-11-27 23:00
  Vieta:  Drobės sporto salė, Kaunas   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
   5     1       8 
   3     1       4 
   6           4 
 Suaug B 
   8           9 
   4           4 
 Suaug C 
 10           4.8 
 11           5.09 
   7           5.14 
   7           2.43 
 10           2.6 
 Suaug D 
 27           2.37 
   7           2.29 
 19           1.13 
   6           2.17 
 11           2 
 Suaug E 
 23           1 
   6           0.5 
   8           0.5 
   2           0.5 
   4           0.25 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   Klaipėdos BK 7 ]
   KNBA 2 ]
   CBC 7 ]
   Panevėžio BK 6 ]
   JSO 18 ]
   Vilniaus BK 8 ]
   Tauragės BK 12 ]
   Setas 5 ]
   SEB 1 ]
   Kauno BK 25 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Rokas Atkočiūnas         19 Suaug E VV    6 Suaug E VD T.Stankevičius 
 Vidas Bradūnas   1955   45+    19 Suaug D VD A.Maskaliūnas 
 Deividas Butkus   1983   Suaug      1 Suaug C VV    3 Suaug C VD A.Morkūnas    2 Suaug C MX V.Špelverytė 
 Gabrielė Butvilaitė   1992   U-15      6 Suaug E MV 
 Gabija Čekauskaitė   1989   U-17      3 Suaug C MV    6 Suaug C MD I.Starevičiutė    4 Suaug C MX A.Morkūnas 
 Diana Dubauskaitė   1989   U-17      5 Suaug E MV 
 Ignas Geštautas   1993   U-13      6 Suaug E VV    2 Suaug E VD E.Šakalys 
 Povilas Griebliauskas         11 Suaug E VV    4 Suaug E VD G.Ratkevičius 
 Vytenis Ivoškevičius         13 Suaug E VV    5 Suaug E VD V.Prevelis 
 Andrius Jankus   1986   Suaug      5 Suaug B VV    1 Suaug B VD K.Kašinskis 
 Jurgita Jankutė   1992   U-15      2 Suaug E MV    1 Suaug E MD G.Railaitė    1 Suaug E MX V.Prevelis 
 Deividas Jonikaitis         16 Suaug E VV    3 Suaug E VD V.Ivanovas 
 Klaudijus Kašinskis   1984   Suaug      4 Suaug MX R.Šulnienė    1 Suaug B VV    1 Suaug B VD A.Jankus 
 Emilija Liočaitė   1991   U-15      3 Suaug D MV    4 Suaug D MD E.Noreikaitė    1 Suaug D MX G.Gresevičius 
 Lukas Litvinas   1992   U-15    11 Suaug D VV  12 Suaug D VD M.Prevelis    8 Suaug D MX E.Noreikaitė 
 Joris Markūnas   1988   U-19      5 Suaug C VV    6 Suaug C VD O.Kurganovas    9 Suaug C MX I.Starevičiutė 
 Žymantas Nemčinskas   1994   U-13    15 Suaug E VV    8 Suaug E VD T.Raila 
 Tautvydas Raila   1994   U-13  2020-0436  17 Suaug E VV    8 Suaug E VD Ž.Nemčinskas 
 Gintautas Ratkevičius         10 Suaug E VV    4 Suaug E VD P.Griebliauskas 
 Tadas Stankevičius   1992   U-15    21 Suaug E VV    6 Suaug E VD R.Atkočiūnas 
 Akvilė Stapušaitytė   1986   Suaug      1 Suaug MV    2 Suaug MD R.Šulnienė    3 Suaug MX J.Špelveris 
 Indrė Starevičiutė   1992   U-15      7 Suaug C MV    6 Suaug C MD G.Čekauskaitė    9 Suaug C MX J.Markūnas 
 Juozas Špelveris   1955   45+      3 Suaug MX A.Stapušaitytė    1 Suaug C VD A.Petkevičius 
 Vaida Špelverytė   1989   U-17      2 Suaug C MD L.Tilika    2 Suaug C MX D.Butkus 
 Gintaras Zubrys   1970   Suaug    26 Suaug D VV 
   Kelmės BK 1 ]
   Kelmės BK "Gintaras" 3 ]
   Šakių KISK 8 ]
   Virus 2 ]
   Skrajukas 4 ]
   Aura 1 ]
 Kiti žaidėjai [ 12 ]
Viso dalyvių: 122
  Turnyrai 
   1 2 ... 50 51 52 ... 56 57 
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
45-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas
2008-12-20 12:00 2008-12-21 16:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
2008 metų Lietuvos "B" lygos komandinės pirmenybės
2008-11-29 11:30 2008-11-30 14:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
45-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas
2008-08-23 12:00 2008-08-24 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių 1 ...
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės badmintono varžybos
2008-05-24 12:00 2008-05-25 14:00
Tauragė. Sporto kompleksas "Bastilija"
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
Pabaltijo komandinis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-16 13:00 2008-05-17 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
Pabaltijo komandinis čempionatas - BALTIC CUP 2008 U-19
2008-05-16 13:00 2008-05-17 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
2020 Rugsėjis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.