Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

2005 metų Lietuvos taurė-1 turas
  Data:  2005-11-26 10:00 - 2005-11-27 23:00
  Vieta:  Drobės sporto salė, Kaunas   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
   5     1       8 
   3     1       4 
   6           4 
 Suaug B 
   8           9 
   4           4 
 Suaug C 
 10           4.8 
 11           5.09 
   7           5.14 
   7           2.43 
 10           2.6 
 Suaug D 
 27           2.37 
   7           2.29 
 19           1.13 
   6           2.17 
 11           2 
 Suaug E 
 23           1 
   6           0.5 
   8           0.5 
   2           0.5 
   4           0.25 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Julius Masaitis 
 Kęstutis Masaitis 
1,039.31  1987 
 1959 
U-19
45+
 2019-0377 
  
 SEB 
 Vilniaus BK 
 
 
2  Romanas Chomskis 
 Gediminas Gresevičius 
62.80  1958 
 1976 
45+
Suaug
 2019-0123 
  
 JSO 
 JSO 
 
 MX-E.Liočaitė.
3  Kęstutis Adomaitis 
 Aidas Poderys 
176.00  1962 
 1967 
40+
35+
  
 2019-0554 
 Šakių KISK 
 Šakių KISK 
 MX-A.Pikčilingienė.
 MX-A.Liepuonienė.
4  Vilmantas Liorančas 
 Jonas Šileris 
495.23  1964 
 1948 
40+
55+
 2019-1053 
 2019-0127 
 Tauragės BK 
 Tauragės BK 
 MX-G.Liorančaitė.
 MX-A.Meirytė.
5  Povilas Butkus 
 Mindaugas Loveikis 
78.00  1940 
 1981 
60+
Suaug
 2019-0009 
 2019-0035-V 
 Vilniaus BK 
 Tauragės BK 
 
 
6  Pavel Tolstoj 
 Vasilij Tolstoj 
93.20  1981 
 1951 
Suaug
50+
  
 2019-1210 
 Virus 
 Virus 
 
 
7  Romas Dovidonis 
 Kęstas Supronas 
241.00  1987 
 1954 
U-19
50+
  
 2019-0124 
 Panevėžio BK 
 Panevėžio BK 
 
 
8  Aidas Paulauskas 
 Valdas Paulauskas 
41.80  1966 
 1960 
35+
40+
 2019-0007-V 
 2019-0779 
 Setas 
 JSO 
 
 
9  Borisas Lozinskis 
 Arūnas Liočas 
 1958 
 1962 
45+
40+
 2019-0327 
  
 JSO 
 Setas 
 
 
10  Valentinas Golubevas 
 Algimantas Plytnikas 
49.00  1971 
 1955 
Suaug
45+
 2019-0285 
 2019-0011 
 KNBA 
 Vilniaus BK 
 
 
11  Šarūnas Galubavičius 
 Jaronimas Sazanskis 
50.80  1952 
 1952 
50+
50+
  
 2019-0125 
 Setas 
 Aura 
 
 MX-L.Patašienė.
12  Lukas Litvinas 
 Martynas Prevelis 
815.00  1992 
 1993 
U-15
U-13
  
 2019-1191 
 Kauno BK 
 JSO 
 MX-E.Noreikaitė.
 MX-J.Dimšaitė.
13  Julius Augustinavičius 
 Mantas Pranauskas 
267.70  1991 
 1993 
U-15
U-13
  
  
 Skrajukas 
 Skrajukas 
 
 
14  Reinis Ulmanis 
 Uldis Kaliksons 
 1967 
 
35+
  
  
 [LVA] 
 [LVA] 
 
 
15  Vaidas Čepas 
 Janis Morozs 
20.00  1974 
 
Suaug
 2019-0956 
  
 Panevėžio BK 
 [LVA] 
 
 VD-D.Vilcans.
16  Donatas Mozūrevičius 
 Valentinas Stiklius 
70.40  1959 
 1961 
45+
40+
  
  
 Šakių KISK 
 Šakių KISK 
 MX-R.Grincevičienė.
 MX-V.Gečienė.
17  Sergejus Korobovas 
 Ramūnas Vaitkus 
82.00  1965 
 1971 
35+
Suaug
  
  
 Vilniaus BK 
 Vilniaus BK 
 MX-I.Jasiūnienė.
 
18  Andis Berzinš 
 Janis Kozlovs 
 1992 
 
U-15
  
  
 [LVA] 
 [LVA] 
 
 
19  Vidas Bradūnas 
 Aivaras Maskaliūnas 
421.90  1955 
 1991 
45+
U-15
  
  
 Kauno BK 
 Tauragės BK 
 
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 50 51 52 53 54 
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2006-10-14 11:00 2006-10-15 17:00
Kaunas
Gintarinis pajūris - 2006
2006-10-07 12:00 2006-10-08 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
2006 Lietuvos atviras čempionatas
2006-09-08 14:00 2006-09-10 15:00
Tauragė
43-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas. 1-as turas.
2006-08-19 12:00 2006-08-20 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2006-05-27 12:00 2006-05-28 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
Badmintono turnyras "Tauragė 500"
2006-05-27 12:00 2006-05-28 11:30
Sporto komplekas "Bastilija", Gaurės g. ...
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės
2006-05-13 11:00 2006-05-14 17:30
SK "Bastilija", Tauragė
2006 Vilniaus atviras jaunimo badmintono čempionatas
2006-04-29 10:00 2006-04-30 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
Pabaltijo komandinis čempionatas - BALTIC CUP 2006
2006-03-24 11:00 2006-03-25 15:00
Sporto kompleksas "Bastilija", Gaurės 27 ...
Pabaltijo komandinis čempionatas - BALTIC CUP 2006 U-19
2006-03-24 11:00 2006-03-25 15:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
Pabaltijo komandinis čempionatas - BALTIC CUP 2006 U-17
2006-03-24 11:00 2006-03-25 15:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
1-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2006-02-17 11:00 2006-02-18 16:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 11:00 2006-02-16 16:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
2019 Lapkritis
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.