Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Lietuvos C lygos komandinis čempionatas
  Data:  2017-04-08 10:00 - 2017-04-08 22:00
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius
  Komandos Nr Reitingas
 IDAJAT ČUJRUM   1   3,863.93 
 JSO-Signeda   2   2,635.24 
 N Badminton Vilnius +   3   1,356.87 
 N badminton Kaunas   4   1,038.02 
 CBC Seniai   5   3,909.05 
 JSO-TAU   6   3,583.59 
 CBC Junior   7   1,170.24 
 Victory team   8   1,385.51 

  Komandinio susitikimo rezultatai
Eil.
nr
  Komanda 
1
2
3
4
5
6
7
8
Taškai Susitikimai Vieta
1
 IDAJAT ČUJRUM 3:2 (1) 5:0 (1) 5:0 (1) 0:5 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0)
3
13 - 7 / 35 
 2 
2
 JSO-Signeda 2:3 (0) 5:0 (1) 4:1 (1) 0:0 (0) 1:4 (0) 0:0 (0) 0:0 (0)
2
12 - 8 / 35 
 4 
3
 N Badminton Vilnius + 0:5 (0) 0:5 (0) 3:2 (1) 0:0 (0) 0:0 (0) 3:2 (1) 0:0 (0)
2
6 - 14 / 35 
 5 
4
 N badminton Kaunas 0:5 (0) 1:4 (0) 2:3 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 2:3 (0)
0
5 - 15 / 35 
 8 
5
 CBC Seniai 5:0 (1) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 5:0 (1) 5:0 (1) 5:0 (1)
4
20 - 0 / 35 
 1 
6
 JSO-TAU 0:0 (0) 4:1 (1) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:5 (0) 4:1 (1) 5:0 (1)
3
13 - 7 / 35 
 3 
7
 CBC Junior 0:0 (0) 0:0 (0) 2:3 (0) 0:0 (0) 0:5 (0) 1:4 (0) 3:2 (1)
1
6 - 14 / 35 
 6 
8
 Victory team 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 3:2 (1) 0:5 (0) 0:5 (0) 2:3 (0)
1
5 - 15 / 35 
 7 

  Žaidėjas - Aurimas Meškinis (Panevėžio BK)
  Atstovaujama komanda - Victory team 
K
Žaidėjas ( komanda )
Rezultatas
Žaidėjas ( komanda )
Informacija
 VV  Paulius Svideravičius (JSO-TAU) 6:11  9:11  11:9  11:8  11:9 Aurimas Meškinis (Victory team)
 VD  Gintautas Jaugielavičius (CBC Seniai)
Aurimas Misius
11:4  11:4  11:3 Saulius Eibukas (Victory team)
Aurimas Meškinis
 VD  Audrius Lesinskas (N badminton Kaunas)
Mindaugas Ramanauskas
11:6  5:11  11:13  7:11 Saulius Eibukas (Victory team)
Aurimas Meškinis
 VD  Arūnas Grigaliūnas (CBC Junior)
Skirmantas Jurkevičius
11:5  12:14  11:5  11:8 Aurimas Meškinis (Victory team)
Paulius Umantas
 MX  Česlovas Ramanauskas (N badminton Kaunas)
Vaiva Bubulytė
7:11  7:11  11:9  11:8  11:3 Aurimas Meškinis (Victory team)
Viktorija Suško
 MX  Audrius Ambrasas (CBC Junior)
Rasa Ambrasienė
11:13  11:2  11:8  10:12  11:7 Aurimas Meškinis (Victory team)
Viktorija Suško
 MX  Gintautas Jaugielavičius (CBC Seniai)
Veslava Tankevič
11:2  11:6  11:5 Aurimas Meškinis (Victory team)
Justė Kažanauskaitė
  Turnyrai 
   1 2 ... 50 51 
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-04-13 10:00 2019-04-13 23:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos C lygos komandinis čempionatas
2019-04-06 10:00 2019-04-06 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lietuvos B lygos komandinis čempionatas
2019-04-06 10:00 2019-04-06 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
RSL Open International Youth Badminton Tournament
2019-04-05 15:00 2019-04-07 14:00
Delfi, Vilnius
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
N badminton Taurė
2019-03-30 09:50 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 09:20 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 09:30 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2019-03-16 10:00 2019-03-16 20:00
Bastilija, Tauragė . ,
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A grupė)
2019-03-09 10:30 2019-03-09 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
2019 Balandis
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.