Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

VICTOR 54-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
  Data:  2017-11-25 12:00 - 2017-11-25 20:00   Nuostatai    
  Vieta:  Bastilijos sporto kompleksas, Televizijos g. 2, LT 72343 Tauragė
  Komandos Nr Reitingas
 Kauno SM "Gaja"   1   18,243.76 
 Klaipėdos "Rūdupis"   2   13,956.77 
 KNBA    3   9,919.82 
 Capital Badminton Club   4   9,591.72 

  Komandinio susitikimo rezultatai
Eil.
nr
  Komanda 
1
2
3
4
Taškai Susitikimai Vieta
1
 Kauno SM "Gaja" 3:2 (1) 4:1 (1) 4:1 (1)
3
11 - 4 / 15 
 1 
2
 Klaipėdos "Rūdupis" 2:3 (0) 3:2 (1) 5:0 (1)
2
10 - 5 / 15 
 2 
3
 KNBA 1:4 (0) 2:3 (0) 3:2 (1)
1
6 - 9 / 15 
 3 
4
 Capital Badminton Club 1:4 (0) 0:5 (0) 2:3 (0)
0
3 - 12 / 15 
 4 

  Žaidėjas - Ignas Reznikas (Klaipėdos BK)
  Atstovaujama komanda - Klaipėdos "Rūdupis" 
K
Žaidėjas ( komanda )
Rezultatas
Žaidėjas ( komanda )
Informacija
 VV  Mark Šames (Kauno SM "Gaja") 22:20  21:13 Ignas Reznikas (Klaipėda) [27'][A-1] [T- M.Povilaitis]
 VV  Ignas Reznikas (Klaipėda) 8:21  9:21 Povilas Bartušis (KNBA) [21'][A-2] [T- V.Jonikas]
 VV  Ignas Reznikas (Klaipėda) 10:21  21:8  21:11 Tomas Vaškevičius (CBC) [34'][A-1] [T- V.Jonikas]
 VD  Ignas Reznikas (Klaipėda)
Edgaras Slušnys
21:14  21:15 Mindaugas Dagilis (CBC)
Karolis Reimeris
[17'][A-1] [T- V.Jonikas]
 VD  Gedmantas Čepkauskas (Kauno SM "Gaja")
Tautvydas Raila
7:21  13:21 Ignas Reznikas (Klaipėda)
Edgaras Slušnys
[15'][A-1] [T- M.Povilaitis]
 VD  Ignas Reznikas (Klaipėda)
Edgaras Slušnys
21:9  21:16 Kazimieras Dauskurtas (KNBA)
Renaldas Šileris
[20'][A-2] [T- M.Loveikis]
  Turnyrai 
   1 2 ... 56 57 
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 10:00 2020-10-11 14:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
BADMINTON CHALLENGE TOURNAMENT
2020-09-05 16:00 2020-09-05 22:00
Delfi, Vilnius
Panevezys City Open 2020
2020-09-05 10:00 2020-09-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
Hummel 2020 Ruduo- Žiema (1 turas)
2020-08-29 11:00 2020-08-29 22:00
RIO arena, Kaunas
Smešo taurė. 5-asis gimtadienis
2020-08-29 09:00 2020-08-29 22:00
Palangos SC, Palanga
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2020-08-22 09:30 2020-08-22 22:30
Kelmės sporto centras, Kelmė
2020 Rugsėjis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.