Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

JSO Nr. 1
  Data:  2018-01-06 09:30 - 2018-01-06 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Žalgirio krepšinio mokykla, Pašilės g. 41, LT-51358 Kaunas   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 12           28.8 
 12           14.4 
   3     1       5.6 
 12           14.4 
 Suaug B 
 12           3.6 
   8           4.8 
 14           8 
 Suaug C 
 16           1.2 
   8           1.2 
 13           2 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   Klaipėdos BK 4 ]
   KNBA 6 ]
   Kauno BK 9 ]
   CBC 5 ]
   JSO 45 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Gobinath Siva   1993   Suaug  2019-0313  10 Suaug B VD V.Pilvinis 8·28 11 Suaug C MX P.Muantai 76·92·107·120
 Juozas Adomaitis   1997   Suaug  2019-0305    5 Suaug C VD A.Mockus 11·30·49·61
 Donatas Akelis   1974   40+  2019-0746  14 Suaug C VD Ž.Vaitiekūnas 13·35·52
 Asta Bačkaitienė   1975   40+  2019-0346    9 Suaug MX M.Stankevičius 63·78·97   8 Suaug B MD E.Ramanauskaitė 128·145·159
 Evaldas Bradūnas   1992   Suaug  2019-0315    6 Suaug VD N.Kijauskas 3·19·38·54   5 Suaug MX R.Šulnienė 64·79·97·114
 Rolandas Čepulis   1971   45+  2019-0318  12 Suaug C VD Š.Džiugas 11·34
 Evaldas Čižinauskas   1967   50+  2019-0319    5 Suaug B VD A.Švarplys 6·24·44·58 14 Suaug B MX S.Čečkauskienė 70·89·105·118
 Sandra Damaškaitė   1996   Suaug  2019-0321    3 Suaug MD J.Ramaneckienė 127·142   3 Suaug MX T.Vaškevičius 80·96·113
 Mantas Dyburis   1974   40+      7 Suaug B VD D.Rumšys 8·26·45
 Vygantas Garmus   1970   45+  2019-0921    1 Suaug B VD P.Svideravičius 23·42·57
 Laura Januškevičienė   1975   40+  2019-0349    6 Suaug MX A.Kordušas 65·83   1 Suaug B MD Ž.Šeškevičienė 128·143·157
 Vitalijus Kemežys   1981   35+  2019-0350  11 Suaug C VD E.Litvinskas 14·35 12 Suaug C MX D.Radzevičienė 74·94·110
 Audrius Kepežinskas   1975   40+  2019-0753  10 Suaug VD A.Kvedarauskas 4·20·40·55
 Andrius Kordušas   1973   40+  2019-0324    8 Suaug VD M.Stankevičius 1·21   6 Suaug MX L.Januškevičienė 65·83
 Borisas Lozinskis   1958   55+  2019-0327    8 Suaug B VD Č.Ramanauskas 5·23·44
 Ramūnas Makutėnas   1971   45+    11 Suaug B VD M.Paulauskas 7·28·46
 Regina Narijauskaitė   1971   45+  2019-0329    6 Suaug B MD J.Treinytė 130·146
 Andrius Orlovas   1966   50+    16 Suaug C VD V.Valaitis 9·33·51
 Arūnas Petkevičius   1956   60+  2019-0312    8 Suaug C MX O.Radzevičienė 73·90·108·121
 Indrė Petrulaitienė   1979   35+  2019-0311    2 Suaug MD R.Šulnienė 127·156
 Vidas Pilvinis   1967   50+  2019-0064  10 Suaug B VD G.Siva 8·28
 Robertas Poškus   1964   50+  2019-0310  15 Suaug C VD G.Strumila 16·36
 Kristina Poškutė   1988   Suaug  2019-0353    7 Suaug C MD D.Radzevičienė 135·150·163 10 Suaug C MX V.Stončius 77·93·107·119
 Donatas Rumšys   1981   35+  2019-0333    7 Suaug B VD M.Dyburis 8·26·45   9 Suaug B MX J.Treinytė 67·104·118
 Marijus Stankevičius   1972   45+  2019-0922    8 Suaug VD A.Kordušas 1·21   9 Suaug MX A.Bačkaitienė 63·78·97
 Valentas Stončius   1989   Suaug  2019-0334    6 Suaug C VD K.Jucys 14·31·48·59 10 Suaug C MX K.Poškutė 77·93·107·119
 Salvijus Stravinskas   1972   45+  2019-0335    4 Suaug B VD N.Valuckas 24·42·56   5 Suaug B MX J.Puchova 68·85·102·117
 Laimonas Vaškevičius   1965   50+  2019-0343  10 Suaug MX S.Zinkevičienė 66·81·98   2 Suaug B VD M.Zinkevičius 26·43·56
 Tomas Vaškevičius   1992   Suaug  2019-0344    3 Suaug VV 138·152·165   5 Suaug VD T.Raila 2·18·37·54   3 Suaug MX S.Damaškaitė 80·96·113
 Benas Vaškevičius   1997   Suaug  2019-0342    5 Suaug VV 124·140   3 Suaug VD L.Supronas 19·40 11 Suaug MX G.Dapkuvienė 65·80·98·114
 Mantas Zinkevičius   1971   45+  2019-0752    2 Suaug B VD L.Vaškevičius 26·43·56   8 Suaug B MX S.Čalkina 67·84·102
 Giedrė Dapkuvienė   1976   40+  2019-0322  11 Suaug MX B.Vaškevičius 65·80·98·114
 Šarūnas Džiugas   1989   Suaug    12 Suaug C VD R.Čepulis 11·34
 Nidas Kijauskas   1973   40+  2019-0308    6 Suaug VD E.Bradūnas 3·19·38·54
 Marius Paulauskas   1967   50+  2019-0839  11 Suaug B VD R.Makutėnas 7·28·46
 Diana Radzevičienė   1975   40+      7 Suaug C MD K.Poškutė 135·150·163 12 Suaug C MX V.Kemežys 74·94·110
 Oksana Radzevičienė   1974   40+  2019-0354    8 Suaug C MX A.Petkevičius 73·90·108·121
 Giedrius Strumila   1973   40+  2019-0356  15 Suaug C VD R.Poškus 16·36
 Paulius Svideravičius   1962   55+  2019-0336    1 Suaug B VD V.Garmus 23·42·57
 Živilė Šeškevičienė   1975   40+  2019-0337    1 Suaug B MD L.Januškevičienė 128·143·157   2 Suaug B MX T.Tiškus 87·101·115
 Rasa Šulnienė   1975   40+  2019-0302    2 Suaug MD I.Petrulaitienė 127·156   5 Suaug MX E.Bradūnas 64·79·97·114
 Žaimantas Vaitiekūnas   1974   40+  2019-0053-V  14 Suaug C VD D.Akelis 13·35·52
 Vytautas Valaitis   1960   55+  2019-0339  16 Suaug C VD A.Orlovas 9·33·51
 Nerijus Valuckas   1969   45+  2019-0358    4 Suaug B VD S.Stravinskas 24·42·56
 Sonata Zinkevičienė   1972   45+  2019-0751  10 Suaug MX L.Vaškevičius 66·81·98   5 Suaug B MD J.Vadeikienė 129·145
   Panevėžio BK 3 ]
   Tauragės BK 3 ]
   Kretingos BK 2 ]
   Setas 13 ]
   Smešas 7 ]
   Kelmės BK "Gintaras" 1 ]
   Šakių KISK 7 ]
   Šiauliai 1 ]
   AKBK 5 ]
   Virus 7 ]
   BK PLAY 2 ]
   Birštono BK 3 ]
   Baltijos badmintonas 2 ]
   Vilniaus BK 1 ]
   Kelmės BK 1 ]
   Ukmergė 1 ]
 Kiti žaidėjai [ 1 ]
Viso dalyvių: 129
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
2019 Gruodis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.