Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

JSO Nr. 1
  Data:  2018-01-06 09:30 - 2018-01-06 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Žalgirio krepšinio mokykla, Pašilės g. 41, LT-51358 Kaunas   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 12           28.8 
 12           14.4 
   3     1       5.6 
 12           14.4 
 Suaug B 
 12           3.6 
   8           4.8 
 14           8 
 Suaug C 
 16           1.2 
   8           1.2 
 13           2 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Mark Šames 
 Vytautė Fomkinaitė 
13,484.44  1999 
 1997 
Suaug
Suaug
 2019-0370 
 2019-0612 
 Kauno BK 
 Kauno BK 
 VD-J.Petkus.
 
2  Edgaras Slušnys 
 Vaida Slušnienė 
11,467.75  1991 
 1993 
Suaug
Suaug
 2019-0137 
  
 Smešas 
 Smešas 
 VD-I.Reznikas.
 MD-I.Gaidė.
3  Tomas Vaškevičius 
 Sandra Damaškaitė 
7,528.80  1992 
 1996 
Suaug
Suaug
 2019-0344 
 2019-0321 
 JSO 
 JSO 
 VD-T.Raila.
 MD-J.Ramaneckienė.
4  Tautvydas Raila 
 Ieva Gaidė 
6,742.40  1994 
 1996 
Suaug
Suaug
 2019-0038-V 
 2019-0613 
 Kauno BK 
 Kauno BK 
 VD-T.Vaškevičius.
 MD-V.Slušnienė.
5  Evaldas Bradūnas 
 Rasa Šulnienė 
5,510.40  1992 
 1975 
Suaug
40+
 2019-0315 
 2019-0302 
 JSO 
 JSO 
 VD-N.Kijauskas.
 MD-I.Petrulaitienė.
6  Andrius Kordušas 
 Laura Januškevičienė 
4,164.83  1973 
 1975 
40+
40+
 2019-0324 
 2019-0349 
 JSO 
 JSO 
 VD-M.Stankevičius.
 MD-Ž.Šeškevičienė.
7  Andžej Mackevič 
 Jelena Ramaneckienė 
3,798.80  1976 
 1980 
40+
35+
 2019-0279 
 2019-0280 
 BK PLAY 
 BK PLAY 
 
 MD-S.Damaškaitė.
8  Audrius Brazauskas 
 Neringa Brazauskienė 
3,451.42  1985 
 1983 
Suaug
Suaug
 2019-1063 
 2019-1066 
 Kauno BK 
 Kauno BK 
 VD-T.Supronas.
 MD-T.Rakauskaitė.
9  Marijus Stankevičius 
 Asta Bačkaitienė 
3,201.53  1972 
 1975 
45+
40+
 2019-0922 
 2019-0346 
 JSO 
 JSO 
 VD-A.Kordušas.
 MD-E.Ramanauskaitė.
10  Laimonas Vaškevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
2,823.87  1965 
 1972 
50+
45+
 2019-0343 
 2019-0751 
 JSO 
 JSO 
 VD-M.Zinkevičius.
 MD-J.Vadeikienė.
11  Benas Vaškevičius 
 Giedrė Dapkuvienė 
2,313.63  1997 
 1976 
Suaug
40+
 2019-0342 
 2019-0322 
 JSO 
 JSO 
 VD-L.Supronas.
 
12  Mantas Maulė 
 Danielė Švelnytė 
2,188.63  1999 
 2000 
Suaug
U-19
 2019-0368 
 2019-0815 
 KNBA 
 Kauno BK 
 VD-A.Thapliyal.
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
2019 Gruodis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.