Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

JSO Nr. 1
  Data:  2018-01-06 09:30 - 2018-01-06 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Žalgirio krepšinio mokykla, Pašilės g. 41, LT-51358 Kaunas   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 12           28.8 
 12           14.4 
   3     1       5.6 
 12           14.4 
 Suaug B 
 12           3.6 
   8           4.8 
 14           8 
 Suaug C 
 16           1.2 
   8           1.2 
 13           2 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Vygantas Garmus 
 Paulius Svideravičius 
3,332.25  1970 
 1962 
45+
55+
 2019-0921 
 2019-0336 
 JSO 
 JSO 
 
 
2  Laimonas Vaškevičius 
 Mantas Zinkevičius 
2,783.99  1965 
 1971 
50+
45+
 2019-0343 
 2019-0752 
 JSO 
 JSO 
 MX-S.Zinkevičienė.
 MX-S.Čalkina.
3  Vidas Martinkus 
 Arnoldas Slušnys 
2,566.80  1972 
 1965 
45+
50+
 2019-0182 
 2019-0113 
 Baltijos badmintonas 
 Kretingos BK 
 MX-J.Vadeikienė.
 MX-R.Petrošienė.
4  Salvijus Stravinskas 
 Nerijus Valuckas 
2,317.00  1972 
 1969 
45+
45+
 2019-0335 
 2019-0358 
 JSO 
 JSO 
 MX-J.Puchova.
 
5  Evaldas Čižinauskas 
 Andrius Švarplys 
1,854.20  1967 
 1976 
50+
40+
 2019-0319 
 2019-0742 
 JSO 
 Setas 
 MX-S.Čečkauskienė.
 
6  Paulius Jūras 
 Martynas Povilaitis 
1,525.40  1980 
 1980 
35+
35+
 2019-0299 
 2019-0025 
 Birštono BK 
 Vilniaus BK 
 MX-J.Kažanauskaitė.
 
7  Mantas Dyburis 
 Donatas Rumšys 
1,518.81  1974 
 1981 
40+
35+
  
 2019-0333 
 JSO 
 JSO 
 
 MX-J.Treinytė.
8  Borisas Lozinskis 
 Česlovas Ramanauskas 
1,406.40  1958 
 1960 
55+
55+
 2019-0327 
 2019-0143 
 JSO 
 Kauno BK 
 
 MX-E.Ramanauskaitė.
9  Marius Augustaitis 
 Egidijus Peleckis 
872.20  1985 
 1967 
Suaug
50+
 2019-0172 
 2019-0176 
 Šakių KISK 
 Šakių KISK 
 MX-M.Geršvaltaitytė.
 MX-I.Peleckienė.
10  Vidas Pilvinis 
 Gobinath Siva 
502.00  1967 
 1993 
50+
Suaug
 2019-0064 
 2019-0313 
 JSO 
 JSO 
 
 MX-P.Muantai.
11  Ramūnas Makutėnas 
 Marius Paulauskas 
842.60  1971 
 1967 
45+
50+
  
 2019-0839 
 JSO 
 JSO 
 
 
12  Arūnas Liočas 
 Haroldas Nevidauskas 
748.80  1962 
 1979 
55+
35+
  
 2019-0161 
 Setas 
 Setas 
 
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
2019 Gruodis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.