Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

JSO Nr. 1
  Data:  2018-01-06 09:30 - 2018-01-06 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Žalgirio krepšinio mokykla, Pašilės g. 41, LT-51358 Kaunas   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 12           28.8 
 12           14.4 
   3     1       5.6 
 12           14.4 
 Suaug B 
 12           3.6 
   8           4.8 
 14           8 
 Suaug C 
 16           1.2 
   8           1.2 
 13           2 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Laura Januškevičienė 
 Živilė Šeškevičienė 
3,775.42  1975 
 1975 
40+
40+
 2019-0349 
 2019-0337 
 JSO 
 JSO 
 MX-A.Kordušas.
 MX-T.Tiškus.
2  Neringa Brazauskienė 
 Toma Rakauskaitė 
3,767.28  1983 
 1987 
Suaug
Suaug
 2019-1066 
 2019-0449 
 Kauno BK 
 CBC 
 MX-A.Brazauskas.
 
3  Jelena Puchova 
 Justė Žibūdienė 
3,115.34  1983 
 1982 
Suaug
35+
 2019-0147 
 2019-0146 
 CBC 
 CBC 
 MX-S.Stravinskas.
 MX-T.Supronas.
4  Natalija Beketova 
 Urtė Padaigaitė 
2,972.38  1979 
 1989 
35+
Suaug
 2019-0566 
 2019-0569 
 Virus 
 Virus 
 
 
5  Judita Vadeikienė 
 Sonata Zinkevičienė 
2,747.60  1977 
 1972 
40+
45+
 2019-0136 
 2019-0751 
 Baltijos badmintonas 
 JSO 
 MX-V.Martinkus.
 MX-L.Vaškevičius.
6  Regina Narijauskaitė 
 Jolanta Treinytė 
2,613.03  1971 
 1984 
45+
Suaug
 2019-0329 
 2019-0357 
 JSO 
 AKBK 
 
 MX-D.Rumšys.
7  Sandra Čečkauskienė 
 Ramunė Petrošienė 
2,207.20  1979 
 1974 
35+
40+
 2019-0130 
 2019-0114 
 Smešas 
 Kretingos BK 
 MX-E.Čižinauskas.
 MX-A.Slušnys.
8  Asta Bačkaitienė 
 Eglė Ramanauskaitė 
1,839.80  1975 
 1985 
40+
Suaug
 2019-0346 
 2019-0060 
 JSO 
 KNBA 
 MX-M.Stankevičius.
 MX-Č.Ramanauskas.
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-02 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 17:00
Delfi, Vilnius
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
2019 Rugsėjis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.