Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

JSO Nr. 1
  Data:  2018-01-06 09:30 - 2018-01-06 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Žalgirio krepšinio mokykla, Pašilės g. 41, LT-51358 Kaunas   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 12           28.8 
 12           14.4 
   3     1       5.6 
 12           14.4 
 Suaug B 
 12           3.6 
   8           4.8 
 14           8 
 Suaug C 
 16           1.2 
   8           1.2 
 13           2 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
2,778.00  1965 
 1974 
50+
40+
 2019-0113 
 2019-0114 
 Kretingos BK 
 Kretingos BK 
 VD-V.Martinkus.
 MD-S.Čečkauskienė.
2  Tomas Tiškus 
 Živilė Šeškevičienė 
2,683.36  1981 
 1975 
35+
40+
 2019-0793 
 2019-0337 
 Šiauliai 
 JSO 
 VD-A.Valantiejus.
 MD-L.Januškevičienė.
3  Vidas Martinkus 
 Judita Vadeikienė 
2,564.80  1972 
 1977 
45+
40+
 2019-0182 
 2019-0136 
 Baltijos badmintonas 
 Baltijos badmintonas 
 VD-A.Slušnys.
 MD-S.Zinkevičienė.
4  Ardas Valantiejus 
 Lorena Valantiejienė 
2,563.00  2001 
 1982 
U-19
35+
 2019-0825 
 2019-0151 
 Kelmės BK "Gintaras" 
 Kelmės BK 
 VD-T.Tiškus.
 
5  Salvijus Stravinskas 
 Jelena Puchova 
2,461.20  1972 
 1983 
45+
Suaug
 2019-0335 
 2019-0147 
 JSO 
 CBC 
 VD-N.Valuckas.
 MD-J.Žibūdienė.
6  Paulius Jūras 
 Justė Kažanauskaitė 
2,294.66  1980 
 1992 
35+
Suaug
 2019-0299 
 2019-0144 
 Birštono BK 
 CBC 
 VD-M.Povilaitis.
 MD-B.Baranauskaitė.
7  Tadas Supronas 
 Justė Žibūdienė 
2,248.85  1984 
 1982 
Suaug
35+
 2019-0248 
 2019-0146 
 Panevėžio BK 
 CBC 
 VD-A.Brazauskas.
 MD-J.Puchova.
8  Mantas Zinkevičius 
 Svetlana Čalkina 
1,584.40  1971 
 1980 
45+
35+
 2019-0752 
 2019-0317 
 JSO 
 AKBK 
 VD-L.Vaškevičius.
 MD-I.Vidzėnienė.
9  Donatas Rumšys 
 Jolanta Treinytė 
1,173.40  1981 
 1984 
35+
Suaug
 2019-0333 
 2019-0357 
 JSO 
 AKBK 
 VD-M.Dyburis.
 MD-R.Narijauskaitė.
10  Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
1,082.80  1967 
 1970 
50+
45+
 2019-0176 
 2019-0177 
 Šakių KISK 
 Šakių KISK 
 VD-M.Augustaitis.
 MD-M.Žiūkaitė.
11  Saulius Eibukas 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
1,053.40  1970 
 1981 
45+
35+
 2019-0158 
 2019-0171 
 Setas 
 Setas 
 
 
12  Kristijonas Jucys 
 Birutė Baranauskaitė 
1,049.41  1980 
 1983 
35+
Suaug
 2019-0297 
 2019-0572 
 Birštono BK 
 Birštono BK 
 VD-V.Stončius.
 MD-J.Kažanauskaitė.
13  Česlovas Ramanauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
1,025.56  1960 
 1985 
55+
Suaug
 2019-0143 
 2019-0060 
 Kauno BK 
 KNBA 
 VD-B.Lozinskis.
 MD-A.Bačkaitienė.
14  Evaldas Čižinauskas 
 Sandra Čečkauskienė 
816.80  1967 
 1979 
50+
35+
 2019-0319 
 2019-0130 
 JSO 
 Smešas 
 VD-A.Švarplys.
 MD-R.Petrošienė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
2019 Gruodis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.