Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

JSO Nr. 1
  Data:  2018-01-06 09:30 - 2018-01-06 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Žalgirio krepšinio mokykla, Pašilės g. 41, LT-51358 Kaunas   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 12           28.8 
 12           14.4 
   3     1       5.6 
 12           14.4 
 Suaug B 
 12           3.6 
   8           4.8 
 14           8 
 Suaug C 
 16           1.2 
   8           1.2 
 13           2 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Audrius Lesinskas 
 Mindaugas Ramanauskas 
731.20  1971 
 1992 
45+
Suaug
 2019-0062 
 2019-1231 
 KNBA 
 KNBA 
 MX-I.Vidzėnienė.
 
2  Marius Brazauskas 
 Darius Kairys 
562.00  1993 
 1971 
Suaug
45+
 2019-0361 
 2019-0160 
 KNBA 
 Setas 
 
 
3  Edmundas Petrošius 
 Gintautas Šiaučiūnas 
555.20  1972 
 1965 
45+
50+
 2019-0131 
 2019-0133 
 Smešas 
 Smešas 
 MX-V.Slušnienė.
 MX-L.Šiaučiūnienė.
4  Ignas Lukoševičius 
 Albertas Rimkus 
554.00  1991 
 1971 
Suaug
45+
 2019-0532 
 2019-0372 
 Setas 
 Setas 
 
 
5  Juozas Adomaitis 
 Andrius Mockus 
525.60  1997 
 1987 
Suaug
Suaug
 2019-0305 
 2019-0328 
 JSO 
 AKBK 
 
 MX-M.Gumbrevičiūtė.
6  Kristijonas Jucys 
 Valentas Stončius 
468.40  1980 
 1989 
35+
Suaug
 2019-0297 
 2019-0334 
 Birštono BK 
 JSO 
 MX-B.Baranauskaitė.
 MX-K.Poškutė.
7  Ramūnas Paškevičius 
 Vilimas Šimkus 
437.70  1969 
 1967 
45+
50+
 2019-0162 
 2019-1143 
 Setas 
 Setas 
 
 
8  Adomas Kovarskas 
 Benas Šemeta 
184.55  1996 
 1993 
Suaug
Suaug
 2019-0789 
 2019-1223 
 Setas 
 Ukmergė 
 
 
9  Jonas Daugėla 
 Arūnas Masteika 
164.65  1974 
 1965 
40+
50+
 2019-0173 
 2019-0551 
 Šakių KISK 
 Šakių KISK 
 
 
10  Tadas Jarutis 
 Mantas Lukošaitis 
140.80  1979 
 1998 
35+
Suaug
 2019-0153 
  
 Tauragės BK 
 Tauragės BK 
 
 MX-D.Butvydaitė.
11  Vitalijus Kemežys 
 Egidijus Litvinskas 
122.50  1981 
 1970 
35+
45+
 2019-0350 
 2019-0325 
 JSO 
 KNBA 
 MX-D.Radzevičienė.
 
12  Rolandas Čepulis 
 Šarūnas Džiugas 
62.00  1971 
 1989 
45+
Suaug
 2019-0318 
  
 JSO 
 JSO 
 
 
13  Tomas Meškutavičius 
 Paulius Vaišneideris 
54.77  1980 
 1970 
35+
45+
 2019-0537 
 2019-0642 
 Virus 
 Virus 
 MX-E.Mačiulytė.
 MX-J.Girdiušaitė.
14  Donatas Akelis 
 Žaimantas Vaitiekūnas 
38.50  1974 
 1974 
40+
40+
 2019-0746 
 2019-0053-V 
 JSO 
 JSO 
 
 
15  Robertas Poškus 
 Giedrius Strumila 
26.00  1964 
 1973 
50+
40+
 2019-0310 
 2019-0356 
 JSO 
 JSO 
 
 
16  Andrius Orlovas 
 Vytautas Valaitis 
4.80  1966 
 1960 
50+
55+
  
 2019-0339 
 JSO 
 JSO 
 
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Prienai, Prienai
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
16th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2019-12-28 10:00 2019-12-29 20:00
Nenustatyta, . ,
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
2019 Gruodis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.