Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

JSO Nr. 1
  Data:  2018-01-06 09:30 - 2018-01-06 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Žalgirio krepšinio mokykla, Pašilės g. 41, LT-51358 Kaunas   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 12           28.8 
 12           14.4 
   3     1       5.6 
 12           14.4 
 Suaug B 
 12           3.6 
   8           4.8 
 14           8 
 Suaug C 
 16           1.2 
   8           1.2 
 13           2 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Birutė Baranauskaitė 
 Justė Kažanauskaitė 
1,757.60  1983 
 1992 
Suaug
Suaug
 2019-0572 
 2019-0144 
 Birštono BK 
 CBC 
 MX-K.Jucys.
 MX-P.Jūras.
2  Eglė Mačiulytė 
 Indrė Semaškienė 
1,302.48  1988 
 1986 
Suaug
Suaug
 2019-0536 
  
 Virus 
 Virus 
 MX-T.Meškutavičius.
 MX-G.Semaška.
3  Svetlana Čalkina 
 Ieva Vidzėnienė 
919.20  1980 
 1983 
35+
Suaug
 2019-0317 
 2019-0227 
 AKBK 
 Panevėžio BK 
 MX-M.Zinkevičius.
 MX-A.Lesinskas.
4  Dovilė Butvydaitė 
 Jurgita Girdiušaitė 
766.30  1999 
 1983 
Suaug
Suaug
 2019-1164 
 2019-0393 
 Tauragės BK 
 Virus 
 MX-M.Lukošaitis.
 MX-P.Vaišneideris.
5  Irena Peleckienė 
 Monika Žiūkaitė 
729.40  1970 
 1986 
45+
Suaug
 2019-0177 
  
 Šakių KISK 
 Setas 
 MX-E.Peleckis.
 
6  Violeta Slušnienė 
 Loreta Šiaučiūnienė 
723.10  1965 
 1966 
50+
50+
 2019-0132 
 2019-0134 
 Smešas 
 Smešas 
 MX-E.Petrošius.
 MX-G.Šiaučiūnas.
7  Kristina Poškutė 
 Diana Radzevičienė 
76.60  1988 
 1975 
Suaug
40+
 2019-0353 
  
 JSO 
 JSO 
 MX-V.Stončius.
 MX-V.Kemežys.
8  Pornpimol Muantai 
 Milda Gumbrevičiūtė 
21.50
 1990 

Suaug
  
 2019-0323 
 [THA] 
 AKBK 
 MX-G.Siva.
 MX-A.Mockus.
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-02 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 17:00
Delfi, Vilnius
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
2019 Rugsėjis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.