Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

JSO Nr. 1
  Data:  2018-01-06 09:30 - 2018-01-06 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Žalgirio krepšinio mokykla, Pašilės g. 41, LT-51358 Kaunas   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 12           28.8 
 12           14.4 
   3     1       5.6 
 12           14.4 
 Suaug B 
 12           3.6 
   8           4.8 
 14           8 
 Suaug C 
 16           1.2 
   8           1.2 
 13           2 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Marius Augustaitis 
 Milda Geršvaltaitytė 
865.80  1985 
 1999 
Suaug
Suaug
 2019-0172 
 2019-0550 
 Šakių KISK 
 Šakių KISK 
 VD-E.Peleckis.
 
2  Gintautas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
825.10  1965 
 1966 
50+
50+
 2019-0133 
 2019-0134 
 Smešas 
 Smešas 
 VD-E.Petrošius.
 MD-V.Slušnienė.
3  Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
808.30  1972 
 1965 
45+
50+
 2019-0131 
 2019-0132 
 Smešas 
 Smešas 
 VD-G.Šiaučiūnas.
 MD-L.Šiaučiūnienė.
4  Tomas Meškutavičius 
 Eglė Mačiulytė 
682.84  1980 
 1988 
35+
Suaug
 2019-0537 
 2019-0536 
 Virus 
 Virus 
 VD-P.Vaišneideris.
 MD-I.Semaškienė.
5  Mantas Lukošaitis 
 Dovilė Butvydaitė 
659.60  1998 
 1999 
Suaug
Suaug
  
 2019-1164 
 Tauragės BK 
 Tauragės BK 
 VD-T.Jarutis.
 MD-J.Girdiušaitė.
6  Audrius Lesinskas 
 Ieva Vidzėnienė 
647.88  1971 
 1983 
45+
Suaug
 2019-0062 
 2019-0227 
 KNBA 
 Panevėžio BK 
 VD-M.Ramanauskas.
 MD-S.Čalkina.
7  Giedrius Semaška 
 Indrė Semaškienė 
567.10  1983 
 1986 
Suaug
Suaug
  
  
 CBC 
 Virus 
 
 MD-E.Mačiulytė.
8  Arūnas Petkevičius 
 Oksana Radzevičienė 
435.13  1956 
 1974 
60+
40+
 2019-0312 
 2019-0354 
 JSO 
 JSO 
 
 
9  Andrius Mockus 
 Milda Gumbrevičiūtė 
262.40  1987 
 1990 
Suaug
Suaug
 2019-0328 
 2019-0323 
 AKBK 
 AKBK 
 VD-J.Adomaitis.
 MD-P.Muantai.
10  Valentas Stončius 
 Kristina Poškutė 
151.20  1989 
 1988 
Suaug
Suaug
 2019-0334 
 2019-0353 
 JSO 
 JSO 
 VD-K.Jucys.
 MD-D.Radzevičienė.
11  Gobinath Siva 
 Pornpimol Muantai 
 1993 
 
Suaug
 2019-0313 
  
 JSO 
 [THA] 
 VD-V.Pilvinis.
 MD-M.Gumbrevičiūtė.
12  Vitalijus Kemežys 
 Diana Radzevičienė 
135.40  1981 
 1975 
35+
40+
 2019-0350 
  
 JSO 
 JSO 
 VD-E.Litvinskas.
 MD-K.Poškutė.
13  Paulius Vaišneideris 
 Jurgita Girdiušaitė 
48.20  1970 
 1983 
45+
Suaug
 2019-0642 
 2019-0393 
 Virus 
 Virus 
 VD-T.Meškutavičius.
 MD-D.Butvydaitė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Prienai, Prienai
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
16th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2019-12-28 10:00 2019-12-29 20:00
Nenustatyta, . ,
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
2019 Gruodis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.