Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

JSO Nr. 1
  Data:  2018-01-06 09:30 - 2018-01-06 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Žalgirio krepšinio mokykla, Pašilės g. 41, LT-51358 Kaunas   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 12           28.8 
 12           14.4 
   3     1       5.6 
 12           14.4 
 Suaug B 
 12           3.6 
   8           4.8 
 14           8 
 Suaug C 
 16           1.2 
   8           1.2 
 13           2 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Mark Šames  11,963.02  1999 
Suaug
 2019-0370   Kauno BK   VD-J.Petkus, MX-V.Fomkinaitė.
2  Ignas Reznikas  10,364.74  1995 
Suaug
 2019-0701   Klaipėdos BK   VD-E.Slušnys.
3  Tomas Vaškevičius  10,026.89  1992 
Suaug
 2019-0344   JSO   VD-T.Raila, MX-S.Damaškaitė.
4  Jonas Petkus  6,825.20  2001 
U-19
 2019-0700   Klaipėdos BK   VD-M.Šames.
5  Benas Vaškevičius  6,644.00  1997 
Suaug
 2019-0342   JSO   VD-L.Supronas, MX-G.Dapkuvienė.
6  Tautvydas Raila  5,932.00  1994 
Suaug
 2019-0038-V   Kauno BK   VD-T.Vaškevičius, MX-I.Gaidė.
7  Linas Supronas  5,046.00  1986 
Suaug
 2019-0247   Panevėžio BK   VD-B.Vaškevičius.
8  Danielius Beržanskis  4,707.20  2003 
U-17
 2019-1042   Klaipėdos BK   VD-L.Borusas.
9  Tomas Tiškus  3,955.20  1981 
35+
 2019-0793   Šiauliai   VD-A.Valantiejus, MX-Ž.Šeškevičienė.
10  Laurynas Borusas  4,488.80  2001 
U-19
 2019-0697   Klaipėdos BK   VD-D.Beržanskis.
11  Edgaras Slušnys  3,437.34  1991 
Suaug
 2019-0137   Smešas   VD-I.Reznikas, MX-V.Slušnienė.
12  Mantas Maulė  2,418.61  1999 
Suaug
 2019-0368   KNBA   VD-A.Thapliyal, MX-D.Švelnytė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
2019 Gruodis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.