Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Lietuvos C lygos komandinis čempionatas
  Data:  2018-04-07 10:00 - 2018-04-07 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius
  Komandos Nr Reitingas
 JSO 3   1   4,982.61 
 JSO 5   2   3,082.25 
 PBK 3   3   1,299.95 
 CBC 4   4   1,229.16 
 N badminton2   5   841.08 
 CBC 3   6   3,371.52 
 Palanga   7   3,192.90 
 JSO SIGNEDA   8   2,882.33 
 N badminton1   9   1,258.16 
 PBK 2   10   1,094.91 

  Komandinio susitikimo rezultatai
Eil.
nr
  Komanda 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Taškai Susitikimai Vieta
1
 JSO 3 5:0 (1) 5:0 (1) 5:0 (1) 5:0 (1) 0:0 (0) 0:0 (0) 3:2 (1) 0:0 (0) 0:0 (0)
5
23 - 2 / 45 
 1 
2
 JSO 5 0:5 (0) 5:0 (1) 5:0 (1) 5:0 (1) 0:0 (0) 1:3 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0)
3
16 - 8 / 45 
 4 
3
 PBK 3 0:5 (0) 0:5 (0) 2:3 (0) 4:1 (1) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 1:4 (0) 0:0 (0)
1
7 - 18 / 45 
 8 
4
 CBC 4 0:5 (0) 0:5 (0) 3:2 (1) 5:0 (1) 1:4 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0)
2
9 - 16 / 45 
 6 
5
 N badminton2 0:5 (0) 0:5 (0) 1:4 (0) 0:5 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 1:4 (0)
0
2 - 23 / 45 
 10 
6
 CBC 3 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 4:1 (1) 0:0 (0) 3:2 (1) 2:3 (0) 3:2 (1) 5:0 (1)
4
17 - 8 / 45 
 5 
7
 Palanga 0:0 (0) 3:1 (1) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 2:3 (0) 3:2 (1) 5:0 (1) 5:0 (1)
4
18 - 6 / 45 
 3 
8
 JSO SIGNEDA 2:3 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 3:2 (1) 2:3 (0) 5:0 (1) 4:1 (1)
3
16 - 9 / 45 
 2 
9
 N badminton1 0:0 (0) 0:0 (0) 4:1 (1) 0:0 (0) 0:0 (0) 2:3 (0) 0:5 (0) 0:5 (0) 3:1 (1)
2
9 - 15 / 45 
 7 
10
 PBK 2 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 4:1 (1) 0:5 (0) 0:5 (0) 1:4 (0) 1:3 (0)
1
6 - 18 / 45 
 9 

  Žaidėjas - Aurelija Slapikaitė-Jurkonė (CBC)
  Atstovaujama komanda - PBK 2 
K
Žaidėjas ( komanda )
Rezultatas
Žaidėjas ( komanda )
Informacija
 MD  Justė Žibūdienė (CBC 3)
Tanita Urbonienė
21:10  21:15 Aurelija Slapikaitė-Jurkonė (PBK 2)
Ieva Vidzėnienė
[14'][A-5]
 MD  Sandra Čečkauskienė (Palanga)
Ramunė Petrošienė
22:20  21:23  21:14 Ieva Vidzėnienė (PBK 2)
Aurelija Slapikaitė-Jurkonė
[32'][A-7]
 MD  Regina Narijauskaitė (JSO SIGNEDA)
Asta Bačkaitienė
21:7  21:7 Aurelija Slapikaitė-Jurkonė (PBK 2)
Ieva Vidzėnienė
[14'][A-5]
 MD  Ivija Baranauskaitė (N badminton1)
Viltė Navardauskaitė
16:21  21:10  18:21 Ieva Vidzėnienė (PBK 2)
Aurelija Slapikaitė-Jurkonė
[28'][A-5]
 MD  Rūta Bubulienė (N badminton2)
Dovilė Morkvėnaitė
19:21  17:21 Ieva Vidzėnienė (PBK 2)
Aurelija Slapikaitė-Jurkonė
[19'][A-4]
 MX  Dainius Čeplinskas (CBC 3)
Tanita Urbonienė
21:14  21:9 Dominykas Paulauskas (PBK 2)
Aurelija Slapikaitė-Jurkonė
[16'][A-7]
 MX  Rolandas Juknevičius (Palanga)
Sandra Čečkauskienė
21:18  21:14 Dominykas Paulauskas (PBK 2)
Aurelija Slapikaitė-Jurkonė
[16'][A-5]
 MX  Vidas Pilvinis (JSO SIGNEDA)
Regina Narijauskaitė
21:16  21:14 Paulius Žostautas (PBK 2)
Aurelija Slapikaitė-Jurkonė
[20'][A-5]
 MX  Jovitas Gatelis (N badminton1)
Ivija Baranauskaitė
19:21  21:13  21:14 Aurimas Meškinis (PBK 2)
Aurelija Slapikaitė-Jurkonė
[29'][A-6]
 MX  Aurimas Kamantauskas (N badminton2)
Rūta Bubulienė
21:9  18:21  14:21 Paulius Žostautas (PBK 2)
Aurelija Slapikaitė-Jurkonė
[30'][A-2]
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-02 14:00
Nenustatyta,
2019 Spalis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.