Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

IKI SEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
  Data:  2018-08-25 09:00 - 2018-08-25 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   8           4 
   5     1       3.2 
   3     1       1.4 
   6     2       6.4 
 Suaug C 
   8           2 
   2           0 
   8           1 
   4     1       1 
   9     4       1 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   KNBA 3 ]
   CBC 21 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Nojus Budrikas   2005   U-15  2020-0533    1 Suaug C VV 57·64   2 Suaug C VD R.Budrikas 37·43·48
 Mindaugas Dagilis   1986   Suaug  2020-0318    1 Suaug B VD T.Lukoševičius 38·45·50·55   1 Suaug B MX J.Kažanauskaitė 5·10·21
 Ramūnas Kavaliauskas   1977   40+  2020-0326    2 Suaug B VV 63·68·71   2 Suaug B MX T.Urbonienė 6·11·21
 Ričardas Kazlauskas   1978   35+  2020-0327    9 Suaug C MX A.Mastavičiūtė 1·4·13·19·28
 Tomas Lukoševičius   1980   35+      1 Suaug B VD M.Dagilis 38·45·50·55   4 Suaug B MX T.Rakauskaitė 3·11·23
 Augustas Masevičius            8 Suaug C VD D.Mazėtis    8 Suaug C MX G.Masevičienė 9·16·20·28
 Dainius Mazėtis   1977   40+  2020-0333    8 Suaug C VD A.Masevičius    5 Suaug C MX S.Macijauskaitė 1·12
 Artūras Michejenko   1978   35+      3 Suaug B MX A.Pakšytė 2·10·22
 Artūras Olšauskas   1983   Suaug  2020-0661    6 Suaug B VV 62·68·72
 Aurelija Pakšytė   1979   35+  2020-0365    1 Suaug B MD T.Urbonienė 33·40   3 Suaug B MX A.Michejenko 2·10·22
 Martynas Povilaitis   1980   35+  2020-0026    3 Suaug B VV 62·70·74   4 Suaug B VD P.Gusev 32·45·51·56
 Toma Rakauskaitė   1987   Suaug  2020-0653    3 Suaug B MD J.Kažanauskaitė 30·33   4 Suaug B MX T.Lukoševičius 3·11·23
 Eglė San Sansches            1 Suaug C MV    4 Suaug C MD A.Kazlienė     4 Suaug C MX A.Meškinis 9·14·17·26
 Ingūna Aldina   1970   45+  2020-0303    2 Suaug C MD D.Jonkuvienė    2 Suaug C MX U.Lazdinš 7·16·18·25
 Uldis Lazdinš   1970   45+  2020-0304    5 Suaug B VD M.Brazauskas 31·38·46·56   6 Suaug C VV 53·58·64   2 Suaug C MX I.Aldina 7·16·18·25
 Justė Kažanauskaitė   1992   Suaug  2020-0045    3 Suaug B MD T.Rakauskaitė 30·33   1 Suaug B MX M.Dagilis 5·10·21
 Sigutė Macijauskaitė   1981   35+  2020-0362    5 Suaug C MX D.Mazėtis 1·12
 Gabrielė Masevičienė            8 Suaug C MX A.Masevičius 9·16·20·28
 Asta Mastavičiūtė   1979   35+  2020-0363    9 Suaug C MX R.Kazlauskas 1·4·13·19·28
 Urtė Rakštytė   2003   U-17      2 Suaug B MD K.Urbonavičiūtė 30·40
 Tanita Urbonienė   1974   40+  2020-0349    1 Suaug B MD A.Pakšytė 33·40   2 Suaug B MX R.Kavaliauskas 6·11·21
   Panevėžio BK 5 ]
   Vilniaus BK 1 ]
   Setas 1 ]
   SEB 5 ]
   Šakių KISK 3 ]
   Virus 6 ]
   BK PLAY 3 ]
 Kiti žaidėjai [ 2 ]
Viso dalyvių: 50
  Turnyrai 
   1 2 ... 57 58 
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
BADMINTON CHALLENGE TOURNAMENT
2020-09-05 16:00 2020-09-05 22:00
Delfi, Vilnius
2021 Sausis
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.