Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

IKI SEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
  Data:  2018-08-25 09:00 - 2018-08-25 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   8           4 
   5     1       3.2 
   3     1       1.4 
   6     2       6.4 
 Suaug C 
   8           2 
   2           0 
   8           1 
   4     1       1 
   9     4       1 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   KNBA 3 ]
   CBC 20 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Nojus Budrikas   2005   U-15  2019-0201    1 Suaug C VV 57·64   2 Suaug C VD R.Budrikas 37·43·48
 Mindaugas Dagilis   1986   Suaug  2019-0403    1 Suaug B VD T.Lukoševičius 38·45·50·55   1 Suaug B MX J.Kažanauskaitė 5·10·21
 Ramūnas Kavaliauskas   1977   40+  2019-0410    2 Suaug B VV 63·68·71   2 Suaug B MX T.Urbonienė 6·11·21
 Ričardas Kazlauskas   1978   35+  2019-1100    9 Suaug C MX A.Mastavičiūtė 1·4·13·19·28
 Tomas Lukoševičius   1980   35+  2019-0415    1 Suaug B VD M.Dagilis 38·45·50·55   4 Suaug B MX T.Rakauskaitė 3·11·23
 Augustas Masevičius       2019-0416    8 Suaug C VD D.Mazėtis    8 Suaug C MX G.Masevičienė 9·16·20·28
 Dainius Mazėtis   1977   40+  2019-0417    8 Suaug C VD A.Masevičius    5 Suaug C MX S.Macijauskaitė 1·12
 Artūras Michejenko   1978   35+  2019-0418    3 Suaug B MX A.Pakšytė 2·10·22
 Artūras Olšauskas   1983   Suaug  2019-0422    6 Suaug B VV 62·68·72
 Aurelija Pakšytė   1979   35+  2019-0423    1 Suaug B MD T.Urbonienė 33·40   3 Suaug B MX A.Michejenko 2·10·22
 Toma Rakauskaitė   1987   Suaug  2019-0449    3 Suaug B MD J.Kažanauskaitė 30·33   4 Suaug B MX T.Lukoševičius 3·11·23
 Eglė San Sansches       2019-0450    1 Suaug C MV    4 Suaug C MD A.Kazlienė     4 Suaug C MX A.Meškinis 9·14·17·26
 Ingūna Aldina   1970   45+  2019-0264    2 Suaug C MD D.Jonkuvienė    2 Suaug C MX U.Lazdinš 7·16·18·25
 Uldis Lazdinš   1970   45+  2019-0263    5 Suaug B VD M.Brazauskas 31·38·46·56   6 Suaug C VV 53·58·64   2 Suaug C MX I.Aldina 7·16·18·25
 Justė Kažanauskaitė   1992   Suaug  2019-0144    3 Suaug B MD T.Rakauskaitė 30·33   1 Suaug B MX M.Dagilis 5·10·21
 Sigutė Macijauskaitė   1981   35+  2019-0445    5 Suaug C MX D.Mazėtis 1·12
 Gabrielė Masevičienė       2019-0446    8 Suaug C MX A.Masevičius 9·16·20·28
 Asta Mastavičiūtė   1979   35+  2019-0646    9 Suaug C MX R.Kazlauskas 1·4·13·19·28
 Urtė Rakštytė   2003   U-17  2019-0210    2 Suaug B MD K.Urbonavičiūtė 30·40
 Tanita Urbonienė   1974   40+  2019-0456    1 Suaug B MD A.Pakšytė 33·40   2 Suaug B MX R.Kavaliauskas 6·11·21
   Vilniaus BK 2 ]
   Panevėžio BK 5 ]
   SEB 5 ]
   Setas 1 ]
   Šakių KISK 3 ]
   Virus 6 ]
   BK PLAY 3 ]
 Kiti žaidėjai [ 2 ]
Viso dalyvių: 50
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 12:00 2019-12-01 14:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 20:00
Modulis, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 09:30 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 09:20 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
2019 Lapkritis
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.