Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

IKI SEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
  Data:  2018-08-25 09:00 - 2018-08-25 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   8           4 
   5     1       3.2 
   3     1       1.4 
   6     2       6.4 
 Suaug C 
   8           2 
   2           0 
   8           1 
   4     1       1 
   9     4       1 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Aurelija Pakšytė 
 Tanita Urbonienė 
5,105.74  1979 
 1974 
35+
40+
 2019-0423 
 2019-0456 
 CBC 
 CBC 
 MX-A.Michejenko.
 MX-R.Kavaliauskas.
2  Kornelija Urbonavičiūtė 
 Urtė Rakštytė 
3,895.80  2002 
 2003 
U-17
U-17
 2019-0214 
 2019-0210 
 SEB 
 CBC 
 
 
3  Toma Rakauskaitė 
 Justė Kažanauskaitė 
3,340.55  1987 
 1992 
Suaug
Suaug
 2019-0449 
 2019-0144 
 CBC 
 CBC 
 MX-T.Lukoševičius.
 MX-M.Dagilis.
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 12:00 2019-12-01 14:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 20:00
Modulis, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 09:30 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 09:20 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
2019 Lapkritis
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.