Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

IKI SEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
  Data:  2018-08-25 09:00 - 2018-08-25 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   8           4 
   5     1       3.2 
   3     1       1.4 
   6     2       6.4 
 Suaug C 
   8           2 
   2           0 
   8           1 
   4     1       1 
   9     4       1 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Egidijus Peleckis 
 Raimundas Masevičius 
643.60  1967 
 1961 
50+
55+
 2019-0176 
 2019-0175 
 Šakių KISK 
 Šakių KISK 
 MX-I.Peleckienė.
 MX-Ž.Simonaitytė.
2  Nojus Budrikas 
 Rolandas Budrikas 
421.50  2005 
 1974 
U-15
40+
 2019-0201 
 2019-0284 
 CBC 
 BK PLAY 
 
 
3  Paulius Žostautas 
 Dominykas Paulauskas 
199.46  1977 
 1986 
40+
Suaug
 2019-0253 
 2019-0242 
 Panevėžio BK 
 Panevėžio BK 
 
 
4  Tomas Kaubrys 
 Paulius Vaišneideris 
129.59  1988 
 1970 
Suaug
45+
 2019-0638 
 2019-0642 
 Virus 
 Virus 
 
 MX-J.Girdiušaitė.
5  Marius Puškorius 
 Vytautas Česonis 
77.65  1983 
 1984 
Suaug
Suaug
 2019-1081 
 2019-0374 
 KNBA 
 SEB 
 
 
6  Pranas Varaneckas 
 Nerijus Molis 
68.20  1990 
 1978 
Suaug
35+
 2019-0565 
 2019-0283 
 SEB 
 BK PLAY 
 MX-E.Markelytė.
 
7  Simonas Pilkauskas 
 Audrius Rinkevičius 

 

  
  
 [LTU] 
 [LTU] 
 
 
8  Dainius Mazėtis 
 Augustas Masevičius 
98.05  1977 
 
40+
 2019-0417 
 2019-0416 
 CBC 
 CBC 
 MX-S.Macijauskaitė.
 MX-G.Masevičienė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 12:00 2019-12-01 14:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 20:00
Modulis, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 09:30 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 09:20 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
2019 Lapkritis
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.