Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

IKI SEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
  Data:  2018-08-25 09:00 - 2018-08-25 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   8           4 
   5     1       3.2 
   3     1       1.4 
   6     2       6.4 
 Suaug C 
   8           2 
   2           0 
   8           1 
   4     1       1 
   9     4       1 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Egidijus Peleckis 
 Raimundas Masevičius 
643.60  1967 
 1961 
50+
55+
 2020-0176 
 2020-0766 
 Šakių KISK 
 Šakių KISK 
 MX-I.Peleckienė.
 MX-Ž.Simonaitytė.
2  Nojus Budrikas 
 Rolandas Budrikas 
421.50  2005 
 1974 
U-15
40+
 2020-0523 
 2020-0148 
 CBC 
 BK PLAY 
 
 
3  Paulius Žostautas 
 Dominykas Paulauskas 
199.46  1977 
 1986 
40+
Suaug
 2020-0410 
 2020-0395 
 Panevėžio BK 
 Panevėžio BK 
 
 
4  Tomas Kaubrys 
 Paulius Vaišneideris 
129.59  1988 
 1970 
Suaug
45+
 2020-0623 
 2020-0620 
 Virus 
 Virus 
 
 MX-J.Girdiušaitė.
5  Marius Puškorius 
 Vytautas Česonis 
77.65  1983 
 1984 
Suaug
Suaug
  
  
 KNBA 
 SEB 
 
 
6  Pranas Varaneckas 
 Nerijus Molis 
68.20  1990 
 1978 
Suaug
35+
 2020-0760 
 2020-0144 
 SEB 
 BK PLAY 
 MX-E.Markelytė.
 
7  Simonas Pilkauskas 
 Audrius Rinkevičius 

 

  
  
 [LTU] 
 [LTU] 
 
 
8  Dainius Mazėtis 
 Augustas Masevičius 
98.05  1977 
 
40+
 2020-0326 
  
 CBC 
 CBC 
 MX-S.Macijauskaitė.
 MX-G.Masevičienė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 56 57 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-27 10:00 2020-09-27 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
BADMINTON CHALLENGE TOURNAMENT
2020-09-05 16:00 2020-09-05 22:00
Delfi, Vilnius
Panevezys City Open 2020
2020-09-05 10:00 2020-09-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
Hummel 2020 Ruduo- Žiema (1 turas)
2020-08-29 11:00 2020-08-29 22:00
RIO arena, Kaunas
Smešo taurė. 5-asis gimtadienis
2020-08-29 09:00 2020-08-29 22:00
Palangos SC, Palanga
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2020-08-22 09:30 2020-08-22 22:30
Kelmės sporto centras, Kelmė
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-16 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-16 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
2020 Rugsėjis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.