Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai, Data: 2019-09-28, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-17, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-28 2019-09-28 2019-09-28 2019-09-29  
 1   Vilius Bagdanavičius 
 Perla Murėnaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Bagdanavičius, P.Murėnaitė      
 16       ->      
  [19] 12:05    V.Bagdanavičius, P.Murėnaitė    
 9   Vytautas Šukys 
 Oresta Ščerbakova 
    21:10  21:10 [14']    
[7] 11:20    S.Kanapeckas, M.Marcinkevičiūtė      
 8   Simas Kanapeckas 
 Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
  10:21  21:18  21:19 [35']      
    [33] 12:50    V.Bagdanavičius, P.Murėnaitė  
 5   Simas Skurdauskas 
 Kotryna Čyvaitė 
      21:18  21:9 [19']  
[8] 11:20    S.Skurdauskas, K.Čyvaitė      
 12   Nedas Šimkus 
 Augustė Leimonaitė 
  21:8  21:13 [14']      
  [20] 12:05    D.Genys, V.Paulauskaitė    
 13   Rokas Lesinskas 
 Milda Lekšaitė 
    21:10  21:13 [15']    
[9] 11:20    D.Genys, V.Paulauskaitė      
 4   Dovas Genys 
 Viltė Paulauskaitė 
  21:11  21:11 [18']       1-a vieta
      [170] 09:00    V.Bagdanavičius, P.Murėnaitė
 3   Simas Novikas 
 Monika Sukackaitė 
        21:4  21:3 [13']
[14] 11:40    S.Novikas, M.Sukackaitė      
 14   Adas Lečas 
 Aistė Comaitė 
  21:6  21:3 [10']      
  [21] 12:05    S.Novikas, M.Sukackaitė    
 11   Emilis Jonkus 
 Greta Vedrickaitė 
    22:20  21:12 [21']    
[15] 11:40    D.Gudavičius, G.Jurkevičiūtė      
 6   Deinoras Gudavičius 
 Gabija Jurkevičiūtė 
  21:11  21:13 [15']      
    [34] 12:50    D.Pakšys, J.Kelečiūtė  
 7   Markas Gedrimas 
 Signė Borisenko 
      12:21  21:18  21:18 [31']  
[16] 11:40    M.Gedrimas, S.Borisenko      
 10   Jonas Maziliauskas 
 Milanta Sutkutė 
  21:14  21:19 [20']      
  [25] 12:25    D.Pakšys, J.Kelečiūtė    
 15         21:14  21:19 [22']    
 D.Pakšys, J.Kelečiūtė      
 2   Domas Pakšys 
 Jogailė Kelečiūtė 
  ->    D.Genys, V.Paulauskaitė   3-a vieta
      [171] 09:00    S.Novikas, M.Sukackaitė
       S.Novikas, M.Sukackaitė   25:23  21:16 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Kanapeckas, M.Marcinkevičiūtė    
    [35] 12:50    S.Kanapeckas, M.Marcinkevičiūtė  
     S.Skurdauskas, K.Čyvaitė   23:21  23:21 [19']   5-a vieta
      [172] 09:00    S.Kanapeckas, M.Marcinkevičiūtė
     D.Gudavičius, G.Jurkevičiūtė     21:16  17:21  22:20 [28']
    [36] 12:50    D.Gudavičius, G.Jurkevičiūtė  
     M.Gedrimas, S.Borisenko   11:21  21:19  22:20 [33']  
         
         
       S.Skurdauskas, K.Čyvaitė   7-a vieta
      [173] 09:00    M.Gedrimas, S.Borisenko
       M.Gedrimas, S.Borisenko   21:14  21:19 [19']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Šukys, O.Ščerbakova    
   V.Šukys, O.Ščerbakova   ->    
    [39] 13:20    V.Šukys, O.Ščerbakova  
   N.Šimkus, A.Leimonaitė     11:21  21:17  21:14 [31']  
  [26] 12:25    R.Lesinskas, M.Lekšaitė    
   R.Lesinskas, M.Lekšaitė   21:15  21:18 [20']     9-a vieta
      [176] 09:20    V.Šukys, O.Ščerbakova
   A.Lečas, A.Comaitė       21:18  21:15 [22']
  [27] 12:25    E.Jonkus, G.Vedrickaitė    
   E.Jonkus, G.Vedrickaitė   21:18  21:15 [18']    
    [40] 13:20    E.Jonkus, G.Vedrickaitė  
   J.Maziliauskas, M.Sutkutė     21:19  21:7 [16']  
   J.Maziliauskas, M.Sutkutė    
    ->    
         
       R.Lesinskas, M.Lekšaitė   11-a vieta
     
       J.Maziliauskas, M.Sutkutė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     N.Šimkus, A.Leimonaitė  
     N.Šimkus, A.Leimonaitė   ->   13-a vieta
     
     A.Lečas, A.Comaitė     ->
     A.Lečas, A.Comaitė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.