Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Baltic Youth Championship, Data: 2019-11-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-14, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-03 2019-11-03 2019-11-03 2019-11-03  
 1   Laura-Liis Kale 
 Mia Sakarias 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Kale, M.Sakarias      
 16       ->      
  [27] 09:50    H.Hukari, T.Santalahti    
 9   Henna Hukari 
 Tuulia Santalahti 
    23:21  12:21  21:19 [31']    
[7] 09:00    H.Hukari, T.Santalahti      
 8   Taja Leonovič 
 Jorūnė Šalnaitė 
  21:12  19:21  21:16 [28']      
    [50] 11:05    S.Yanouskaya, A.Nikalayeva  
 5   Madara Mackeviča 
 Anete Priedniece 
      21:16  21:4 [18']  
 M.Mackeviča, A.Priedniece      
 12       ->      
  [28] 09:50    S.Yanouskaya, A.Nikalayeva    
 13         21:4  21:7 [17']    
 S.Yanouskaya, A.Nikalayeva      
 4   Sofija Yanouskaya 
 Aryna Nikalayeva 
  ->       1-a vieta
      [73] 12:20    S.Yanouskaya, A.Nikalayeva
 3   Viltė Paulauskaitė 
 Jogailė Kelečiūtė 
        21:18  21:18 [25']
 V.Paulauskaitė, J.Kelečiūtė      
 14       ->      
  [29] 09:50    V.Paulauskaitė, J.Kelečiūtė    
 11         19:21  21:16  21:15 [33']    
 H.Merisalu, E.Šapovalova      
 6   Heili Merisalu 
 Emilia Šapovalova 
  ->      
    [51] 11:05    V.Paulauskaitė, J.Kelečiūtė  
 7   Tatjana Bandarenko 
 Katsiaryna Zhidovich 
      21:17  21:10 [22']  
[8] 09:00    T.Bandarenko, K.Zhidovich      
 10   Elza Zitane 
 Madara Gaure 
  21:6  21:6 [16']      
  [30] 09:50    T.Bandarenko, K.Zhidovich    
 15         21:15  21:11 [21']    
 S.Brahmakal, S.Nandikonda      
 2   Sai Brahmakal 
 Siri Nandikonda 
  ->    H.Hukari, T.Santalahti   3-a vieta
      [74] 12:20    T.Bandarenko, K.Zhidovich
       T.Bandarenko, K.Zhidovich   21:16  21:18 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Kale, M.Sakarias    
    [52] 11:05    L.Kale, M.Sakarias  
     M.Mackeviča, A.Priedniece   21:9  21:13 [18']   5-a vieta
      [75] 12:20    L.Kale, M.Sakarias
     H.Merisalu, E.Šapovalova     14:21  21:14  21:17 [37']
    [53] 11:05    H.Merisalu, E.Šapovalova  
     S.Brahmakal, S.Nandikonda   21:17  21:13 [22']  
         
         
       M.Mackeviča, A.Priedniece   7-a vieta
      [76] 12:20    S.Brahmakal, S.Nandikonda
       S.Brahmakal, S.Nandikonda   21:11  21:14 [19']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Leonovič, J.Šalnaitė    
   T.Leonovič, J.Šalnaitė   ->    
     T.Leonovič, J.Šalnaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [31] 09:50    T.Leonovič, J.Šalnaitė
        18:21  21:11  21:13 [29']
   .    
    ->    
     E.Zitane, M.Gaure  
   E.Zitane, M.Gaure     ->  
   E.Zitane, M.Gaure    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D 
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19 B 
     U-19 D 
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B 
     Suaug C 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 20:00
Modulis, Tauragė . ,
     U-19 C 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.