Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Baltic Youth Championship, Data: 2019-11-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19, Vyrų vienetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Artur Ajupov    Dėl 1-16 vietos        
 A.Ajupov        
 32       ->        
     A.Ajupov      
 17   Jekabs Blumbergs      21:8  21:7 [13']      
   A.Valatka        
 16   Augustas Valatka    21:6  21:12 [17']        
       A.Ajupov    
 9   Uladzimir Kryvasheyeu        21:16  21:11 [22']    
 U.Kryvasheyeu        
 24       ->        
     J.Ožalas      
 25         21:17  21:18 [32']      
 J.Ožalas        
 8   Jonas Ožalas    ->        
         A.Ajupov  
 5   Martins Kirkums          21:7  23:25  21:14 [40']  
 M.Kirkums        
 28       ->        
     M.Kirkums      
 21         21:15  21:19 [24']      
 S.Novikas        
 12   Simas Novikas    ->        
       A.Aliaksandrovich    
 13   Rannar Zirk        21:3  21:14 [14']    
 R.Zirk        
 20       ->        
     A.Aliaksandrovich      
 29         21:16  18:21  21:15 [37']      
 A.Aliaksandrovich        
 4   Aliaksandr Aliaksandrovich    ->         1-a vieta
           T.Kilk
 3   Simas Klioštoraitis            21:15  21:17 [29']
 S.Klioštoraitis        
 30       ->        
     S.Klioštoraitis      
 19         21:14  21:9 [17']      
 A.Dzirkalis        
 14   Arturs Dzirkalis    ->        
       T.Kilk    
 11   Illia Dubikouski        21:12  21:15 [20']    
 I.Dubikouski        
 22       ->        
     T.Kilk      
 27         21:16  21:11 [19']      
 T.Kilk        
 6   Tauri Kilk    ->        
         T.Kilk  
 7   Jonatan Qvisen          21:15  21:19 [20']  
 J.Qvisen        
 26       ->        
     J.Qvisen      
 23         21:8  21:18 [18']      
 R.Miščenko        
 10   Roberts Renars Miščenko    ->        
       O.Männik    
 15   Oskar Männik        21:18  22:20 [21']    
   O.Männik        
 18   Deinoras Gudavičius    21:8  21:6 [15']      A.Aliaksandrovich   3-a vieta
     O.Männik      O.Männik
 31         21:18  21:17 [27']    O.Männik   16:21  21:13  21:17 [39']
 E.Melleri        
 2   Eliel Melleri    ->     Dėl 5-8 vietos    
       J.Ožalas    
         J.Ožalas  
       M.Kirkums   21:12  21:12 [22']   5-a vieta
       
       S.Klioštoraitis     ->
         J.Qvisen  
       J.Qvisen   21:19  18:21  21:17 [34']  
           
           
         M.Kirkums   7-a vieta
       
         S.Klioštoraitis   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Valatka      
       U.Kryvasheyeu    
     U.Kryvasheyeu   21:16  21:15 [22']    
         U.Kryvasheyeu  
     S.Novikas     15:21  21:14  21:15 [34']  
       R.Zirk    
     R.Zirk   21:19  18:21  21:7 [31']     9-a vieta
       
     A.Dzirkalis       ->
       I.Dubikouski    
     I.Dubikouski   21:16  21:5 [16']    
         E.Melleri  
     R.Miščenko     21:11  22:20 [19']  
       E.Melleri    
     E.Melleri   21:16  21:13 [19']    
           
         R.Zirk   11-a vieta
       
         I.Dubikouski   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Valatka    
         A.Valatka  
       S.Novikas   21:19  21:17 [25']   13-a vieta
       
       A.Dzirkalis     ->
       
       R.Miščenko   ->  
           
           
         S.Novikas   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   J.Blumbergs      
   J.Blumbergs   ->      
     J.Blumbergs    
      ->    
   .      
    ->      
       J.Blumbergs  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
           D.Gudavičius
          21:14  17:21  21:14 [33']
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       D.Gudavičius  
        ->  
   .      
    ->      
     D.Gudavičius    
   D.Gudavičius     ->    
   D.Gudavičius      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       .  
        ->   21-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.