Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Baltic Youth Championship, Data: 2019-11-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Tauri Kilk 
 Catlyn Kruus 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Kilk, C.Kruus      
 16       ->      
     T.Kilk, C.Kruus    
 9   Roberts Renars Miščenko 
 Annemarija Lorena Priede 
    21:16  21:16 [22']    
   I.Dubikouski, V.Tarusava      
 8   Illia Dubikouski 
 Veranika Tarusava 
  21:12  21:14 [17']      
       T.Kilk, C.Kruus  
 5   Eliel Melleri 
 Arta Priedniece 
      21:15  21:15 [18']  
 E.Melleri, A.Priedniece      
 12       ->      
     E.Melleri, A.Priedniece    
 13         21:16  21:9 [18']    
 M.Kirkums, A.Azarova      
 4   Martins Kirkums 
 Amanda Azarova 
  ->       1-a vieta
         T.Kilk, C.Kruus
 3   Aliaksandr Aliaksandrovich 
 Aliaksandra Vasileuskaya 
        21:9  21:18 [20']
 A.Aliaksandrovich, A.Vasileuskaya      
 14       ->      
     O.Männik, R.Üprus    
 11         21:11  21:17 [22']    
 O.Männik, R.Üprus      
 6   Oskar Männik 
 Ramona Üprus 
  ->      
       S.Klioštoraitis, G.Mockutė  
 7   Jonas Ožalas 
 Urtė Rakštytė 
      21:17  16:21  21:17 [37']  
   J.Ožalas, U.Rakštytė      
 10   Jonatan Qvisen 
 Evelīna Miltoviča 
  21:15  13:21  21:12 [26']      
     S.Klioštoraitis, G.Mockutė    
 15         21:11  21:16 [20']    
 S.Klioštoraitis, G.Mockutė      
 2   Simas Klioštoraitis 
 Gabija Mockutė 
  ->    E.Melleri, A.Priedniece   3-a vieta
         O.Männik, R.Üprus
       O.Männik, R.Üprus   24:22  21:16 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Dubikouski, V.Tarusava    
       I.Dubikouski, V.Tarusava  
     M.Kirkums, A.Azarova   21:17  21:17 [20']   5-a vieta
         A.Aliaksandrovich, A.Vasileuskaya
     A.Aliaksandrovich, A.Vasileuskaya     21:18  21:11 [21']
       A.Aliaksandrovich, A.Vasileuskaya  
     J.Ožalas, U.Rakštytė   21:10  21:17 [17']  
         
         
       M.Kirkums, A.Azarova   7-a vieta
     
       J.Ožalas, U.Rakštytė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Miščenko, A.Priede    
   R.Miščenko, A.Priede   ->    
     R.Miščenko, A.Priede  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
         R.Miščenko, A.Priede
        15:21  21:16  21:17 [26']
   .    
    ->    
     J.Qvisen, E.Miltoviča  
   J.Qvisen, E.Miltoviča     ->  
   J.Qvisen, E.Miltoviča    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.