Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lithuanian U-17 2019 , Data: 2019-10-04, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-17, Vyrų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-04 2019-10-05 2019-10-05  
 1   Arkadiusz Dydynski 
 Dawid Perkowski 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Dydynski, D.Perkowski      
 16       ->      
  [94] 12:45    K.Kisielewski, M.Podkowinski    
 9   Kamil Kisielewski 
 Mateusz Podkowinski 
    15:21  21:16  21:16 [34']    
[55] 17:00    K.Kisielewski, M.Podkowinski      
 8   Gustavs Brečs 
 Pauls Rozenvalds 
  21:7  21:9 [18']      
    [106] 17:00    M.Justel, B.Labarthe  
 5   Matteo Justel 
 Baptiste Labarthe 
      21:11  21:6 [17']  
[56] 17:00    M.Justel, B.Labarthe      
 12   Matas Mackevičius 
 Augustas Valatka 
  21:0  21:10 [16']      
  [95] 12:45    M.Justel, B.Labarthe    
 13   Roman Kolesov 
 Andrei Sokolov 
    21:13  22:24  21:5 [36']    
[57] 17:00    C.Driver, O.Stapleton      
 4   Charlie Driver 
 Oliver Stapleton 
  21:13  21:9 [17']       1-a vieta
      [110]    M.Justel, B.Labarthe
 3   Idel Davletbaev 
 Arslan Garifullin 
        21:14  21:14 [21']
[58] 17:00    T.Buza, M.Danielak      
 14   Tomasz Buza 
 Maksymilian Danielak 
  26:24  21:12 [27']      
  [91] 12:10    T.Buza, M.Danielak    
 11   Michal Aleksandrowicz 
 Mateusz Holub 
    21:10  21:18 [20']    
[59] 17:20    M.Aleksandrowicz, M.Holub      
 6   Dmitry Lanin 
 Egor Peresetskiy 
  21:9  21:9 [16']      
    [104] 16:30    T.Buza, M.Danielak  
 7   Yohan Osvald 
 Arthur Wakhevitsch 
      21:16  23:21 [27']  
[60] 17:20    Y.Osvald, A.Wakhevitsch      
 10   Simas Novikas 
 Jonas Ožalas 
  21:10  21:16 [20']      
  [96] 12:55    Y.Osvald, A.Wakhevitsch    
 15   Jan Filipowicz 
 Sebastian Lenczewski 
    21:12  21:17 [23']    
[61] 17:30    A.Kamalov, O.Klausholm      
 2   Artem Kamalov 
 Oskar Klausholm 
  21:18  22:24  21:19 [37']    K.Kisielewski, M.Podkowinski   3-a vieta
     
       Y.Osvald, A.Wakhevitsch   ->
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Dydynski, D.Perkowski    
     
     C.Driver, O.Stapleton   ->   5-a vieta
     
     M.Aleksandrowicz, M.Holub     ->
     
     A.Kamalov, O.Klausholm   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   G.Brečs, P.Rozenvalds   ->    
     
   M.Mackevičius, A.Valatka     ->  
     
   R.Kolesov, A.Sokolov   ->     9-a vieta
     
   I.Davletbaev, A.Garifullin       ->
     
   D.Lanin, E.Peresetskiy   ->    
     
   S.Novikas, J.Ožalas     ->  
     
   J.Filipowicz, S.Lenczewski   ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D 
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    MV    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
     Kvalifikacija 1    V  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 20:00
Modulis, Tauragė . ,
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.