Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament , Data: 2019-10-26, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-26 2019-10-26 2019-10-26 2019-10-26  
 1   Ramūnas Kavaliauskas 
 Justė Žibūdienė 
  Dėl 1-8 vietos      
[153] 18:30    R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė      
 16   Jonas Bartkus 
 Diana Lubė 
  21:11  21:12 [14']      
  [173] 19:30    R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė    
 9   Gintautas Jaugielavičius 
 Nastya Dariy 
    22:20  21:16 [19']    
[154] 18:30    G.Jaugielavičius, N.Dariy      
 8   Martynas Povilaitis 
 Viktorija Suško 
  21:13  21:16 [19']      
    [193] 21:00    R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė  
 5   Artūras Nareika 
 Kristina Nareikienė 
      22:20  21:16 [23']  
[155] 18:30    A.Nareika, K.Nareikienė      
 12   Kiryl Ashurkevich 
 Aryna Nikalayeva 
  23:21  21:19 [21']      
  [174] 19:30    A.Nareika, K.Nareikienė    
 13   Mindaugas Danys 
 Rugilė Gečaitė 
    21:11  22:20 [20']    
[156] 18:30    S.Stravinskas, L.Januškevičienė      
 4   Salvijus Stravinskas 
 Laura Januškevičienė 
  22:20  21:15 [20']       1-a vieta
      [203] 21:30    A.Thapliyal, N.Brazauskienė
 3   Vidas Salietis 
 Aušra Brikaitė 
        21:17  12:21  21:17 [30']
[157] 18:30    V.Garmus, V.Bubulytė      
 14   Vygantas Garmus 
 Vaiva Bubulytė 
  21:16  21:16 [19']      
  [175] 20:00    A.Thapliyal, N.Brazauskienė    
 11   Simas Malakauskas 
 Vaida Žitlinskaitė 
    20:22  21:16  21:16 [33']    
[158] 18:30    A.Thapliyal, N.Brazauskienė      
 6   Anant Thapliyal 
 Neringa Brazauskienė 
  17:21  21:15  21:16 [25']      
    [194] 21:00    A.Thapliyal, N.Brazauskienė  
 7   Aleksey Vyazhevich 
 Yana Borovko 
      21:19  12:21  22:20 [32']  
[159] 19:00    P.Gečas, G.Plečkaitytė      
 10   Pranciškus Gečas 
 Gintarė Plečkaitytė 
  22:20  21:12 [19']      
  [176] 20:00    L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė    
 15   Giedrius Miestauskas 
 Kotryna Janutaitė 
    28:26  21:8 [21']    
[160] 19:00    L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė      
 2   Laimonas Vaškevičius 
 Živilė Šeškevičienė 
  21:19  21:10 [17']    A.Nareika, K.Nareikienė   3-a vieta
      [204] 21:30    L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė
       L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė   21:9  21:11 [14']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Jaugielavičius, N.Dariy    
    [195] 21:00    S.Stravinskas, L.Januškevičienė  
     S.Stravinskas, L.Januškevičienė   16:21  21:15  21:15 [32']   5-a vieta
     
     V.Garmus, V.Bubulytė     ->
    [196] 21:00    P.Gečas, G.Plečkaitytė  
     P.Gečas, G.Plečkaitytė   18:21  23:21  21:13 [36']  
         
         
       G.Jaugielavičius, N.Dariy   7-a vieta
     
       V.Garmus, V.Bubulytė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   J.Bartkus, D.Lubė      
  [177] 20:00    M.Povilaitis, V.Suško    
   M.Povilaitis, V.Suško   21:9  21:9 [14']    
    [197] 21:00    K.Ashurkevich, A.Nikalayeva  
   K.Ashurkevich, A.Nikalayeva     21:10  20:22  21:16 [26']  
  [178] 20:00    K.Ashurkevich, A.Nikalayeva    
   M.Danys, R.Gečaitė   21:16  22:20 [24']     9-a vieta
         S.Malakauskas, V.Žitlinskaitė
   V.Salietis, A.Brikaitė       21:19  21:11 [17']
  [179] 20:00    S.Malakauskas, V.Žitlinskaitė    
   S.Malakauskas, V.Žitlinskaitė   10:21  21:11  21:14 [22']    
    [198] 21:00    S.Malakauskas, V.Žitlinskaitė  
   A.Vyazhevich, Y.Borovko     21:19  21:14 [17']  
  [180] 20:00   G.Miestauskas, K.Janutaitė    
   G.Miestauskas, K.Janutaitė   21:0 [1']    
         
       M.Povilaitis, V.Suško   11-a vieta
     
       G.Miestauskas, K.Janutaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     J.Bartkus, D.Lubė    
    [199] 21:30    M.Danys, R.Gečaitė  
     M.Danys, R.Gečaitė   21:14  18:21  21:18 [28']   13-a vieta
     
     V.Salietis, A.Brikaitė     ->
    [200] 21:30   V.Salietis, A.Brikaitė  
     A.Vyazhevich, Y.Borovko   21:0  
         
         
       J.Bartkus, D.Lubė   15-a vieta
     
       A.Vyazhevich, Y.Borovko   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.