Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament , Data: 2019-10-26, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-26 2019-10-26 2019-10-26  
 1   Agnė Šafranovičiūtė ,   Vilija Čekanauskienė   Dėl 1-4 vietų    
[67] 13:10    V.Zonytė, D.Daugerd    
 8   Viktorija Zonytė ,   Diana Daugerd    21:19  21:19 [18']    
  [81] 14:00    A.Michaliova, A.Antanavičiūtė  
 5   Alina Michaliova ,   Anta Marija Antanavičiūtė      21:19  21:12 [19']  
[68] 13:10    A.Michaliova, A.Antanavičiūtė    
 4   Vilma Kudabienė ,   Rūta Žigienė    21:18  21:9 [16']    1-a vieta
    [103] 15:30    Y.Borovko, E.Vartanova
 3   Diana Lubė ,   Diana Valantinaitė        21:18  21:9 [18']
[69] 13:10    Y.Borovko, E.Vartanova    
 6   Yana Borovko ,   Eleanora Vartanova    21:18  21:18 [21']    
  [82] 14:00    Y.Borovko, E.Vartanova  
 7   Aušra Lingytė ,   Asta Kvasytė      21:11  12:21  21:14 [28']  
[70] 13:10    A.Lingytė, A.Kvasytė    
 2   Evelina Keturakytė ,   Dalia Bogatko    22:20  21:19 [22']    
     
     V.Zonytė, D.Daugerd  3-a vieta
  [104] 15:30    V.Zonytė, D.Daugerd
   A.Lingytė, A.Kvasytė   21:17  21:23  21:17 [28']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   A.Šafranovičiūtė, V.Čekanauskienė    
  [83] 14:00    V.Kudabienė, R.Žigienė  
   V.Kudabienė, R.Žigienė   21:18  21:18 [19']  5-a vieta
    [105] 15:30    D.Lubė, D.Valantinaitė
   D.Lubė, D.Valantinaitė     21:12  21:18 [18']
  [84] 14:00    D.Lubė, D.Valantinaitė  
   E.Keturakytė, D.Bogatko   21:9  23:21 [17']  
       
       
     A.Šafranovičiūtė, V.Čekanauskienė  7-a vieta
    [106] 15:30    A.Šafranovičiūtė, V.Čekanauskienė
     E.Keturakytė, D.Bogatko   21:15  14:21  21:12 [24']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D 
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19 B 
     U-19 D 
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B 
     Suaug C 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 20:00
Modulis, Tauragė . ,
     U-19 C 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.