Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament , Data: 2019-10-26, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-26 2019-10-26 2019-10-26  
 1   Agnė Šafranovičiūtė ,   Vilija Čekanauskienė   Dėl 1-4 vietų    
[67] 13:10    V.Zonytė, D.Daugerd    
 8   Viktorija Zonytė ,   Diana Daugerd    21:19  21:19 [18']    
  [81] 14:00    A.Michaliova, A.Antanavičiūtė  
 5   Alina Michaliova ,   Anta Marija Antanavičiūtė      21:19  21:12 [19']  
[68] 13:10    A.Michaliova, A.Antanavičiūtė    
 4   Vilma Kudabienė ,   Rūta Žigienė    21:18  21:9 [16']    1-a vieta
    [103] 15:30    Y.Borovko, E.Vartanova
 3   Diana Lubė ,   Diana Valantinaitė        21:18  21:9 [18']
[69] 13:10    Y.Borovko, E.Vartanova    
 6   Yana Borovko ,   Eleanora Vartanova    21:18  21:18 [21']    
  [82] 14:00    Y.Borovko, E.Vartanova  
 7   Aušra Lingytė ,   Asta Kvasytė      21:11  12:21  21:14 [28']  
[70] 13:10    A.Lingytė, A.Kvasytė    
 2   Evelina Keturakytė ,   Dalia Sunklodė    22:20  21:19 [22']    
     
     V.Zonytė, D.Daugerd  3-a vieta
  [104] 15:30    V.Zonytė, D.Daugerd
   A.Lingytė, A.Kvasytė   21:17  21:23  21:17 [28']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   A.Šafranovičiūtė, V.Čekanauskienė    
  [83] 14:00    V.Kudabienė, R.Žigienė  
   V.Kudabienė, R.Žigienė   21:18  21:18 [19']  5-a vieta
    [105] 15:30    D.Lubė, D.Valantinaitė
   D.Lubė, D.Valantinaitė     21:12  21:18 [18']
  [84] 14:00    D.Lubė, D.Valantinaitė  
   E.Keturakytė, D.Sunklodė   21:9  23:21 [17']  
       
       
     A.Šafranovičiūtė, V.Čekanauskienė  7-a vieta
    [106] 15:30    A.Šafranovičiūtė, V.Čekanauskienė
     E.Keturakytė, D.Sunklodė   21:15  14:21  21:12 [24']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 10:00 2020-10-11 14:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    MX  
     Suaug D    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D    D  
     Suaug E    D  
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.