Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lithuanian Junior 2019, Data: 2019-08-15, Vieta: "NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda  
Grupė- U-19, Moterų vienetas, dalyvių- 26, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-08-16 2019-08-16 2019-08-17 2019-08-17  
 1   Talia Ng     Dėl 1-16 vietos        
 T.Ng        
 32       ->        
  [50] 16:00    T.Ng      
 17   Anastasiia Kosenchuk      21:7  21:4 [17']      
[12] 11:00   A.Kosenchuk        
 16   Kirstin Boonen      B/Ž        
    [78] 10:25    T.Ng    
 9   Andra Mai Hoop        21:8  21:12 [25']    
 A.Hoop        
 24       ->        
  [52] 16:20    A.Khodyreva      
 25   Anna Khodyreva      21:4  21:15 [18']      
[13] 11:20    A.Khodyreva        
 8   Veranika Tarusava    21:11  21:16 [22']        
      [97] 15:00    T.Ng  
 5   Anna Duda          21:8  21:2 [20']  
 A.Duda        
 28       ->        
  [53] 16:20    C.Racloz      
 21   Caroline Racloz      20:22  21:17  21:16 [43']      
[14] 11:20    C.Racloz        
 12   Samanta Golubickaitė    21:18  21:18 [27']        
    [83] 11:35    P.Murėnaitė    
 13   Alexandra Remenova        15:21  21:17  21:19 [30']    
[15] 11:30   R.Üprus        
 20   Ramona Üprus      B/Ž        
  [54] 16:30    P.Murėnaitė      
 29   Eiprila Briede      18:21  21:18  21:19 [37']      
[16] 11:30    P.Murėnaitė        
 4   Perla Murėnaitė    21:10  21:13 [19']         1-a vieta
        [107]    T.Ng
 3   Sofia Slosiarikova            21:14  21:6 [32']
[17] 11:50    C.Kruus        
 30   Catlyn Kruus    21:19  23:21 [30']        
  [51] 16:00    C.Kruus      
 19   Signė Borisenko      24:22  21:8 [23']      
[18] 11:50    A.Radziszewska        
 14   Aleksandra Radziszewska    21:13  21:5 [18']        
    [79] 10:25    C.Kruus    
 11   Live Grønbech        21:17  22:20 [28']    
[19] 12:00    L.Grønbech        
 22   Annemarija Lorena Priede    21:14  21:9 [22']        
  [55] 16:30    J.Franconville      
 27         21:6  21:6 [18']      
 J.Franconville        
 6   Julie Franconville    ->        
      [102] 17:10    C.Lassaux  
 7   Mia Tarcalova          21:19  21:12 [26']  
[20] 12:00   G.Mockutė        
 26   Gabija Mockutė      B/Ž        
  [56] 16:50    M.Sukackaitė      
 23         21:8  20:22  21:16 [30']      
 M.Sukackaitė        
 10   Monika Sukackaitė    ->        
    [80] 10:35    C.Lassaux    
 15   Oresta Ščerbakova        21:9  21:6 [17']    
[21] 12:20    N.Rakhmetullayeva        
 18   Nargiza Rakhmetullayeva    21:16  21:13 [23']      P.Murėnaitė   3-a vieta
  [57] 16:50    C.Lassaux  
 31         21:5  21:4 [16']    C.Kruus   ->
 C.Lassaux        
 2   Clara Lassaux    ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Khodyreva    
       
       C.Racloz   ->   5-a vieta
       
       J.Franconville     ->
       
       M.Sukackaitė   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Kosenchuk      
       
     A.Hoop   ->    
       
     A.Duda     ->  
       
     R.Üprus   ->     9-a vieta
       
     A.Radziszewska       ->
       
     L.Grønbech   ->    
       
     G.Mockutė     ->  
       
     N.Rakhmetullayeva   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
       
   K.Boonen   ->      
       
      ->    
       
   V.Tarusava   ->      
       
        ->  
       
   S.Golubickaitė   ->      
    [82]    
   A.Remenova     ->    
       
   E.Briede   ->       17-a vieta
       
   S.Slosiarikova         ->
       
   S.Borisenko   ->      
       
   A.Priede     ->    
       
    ->      
       
   M.Tarcalova       ->  
       
    ->      
       
   O.Ščerbakova     ->    
       
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
PIRMAS KRAUJAS
2019-10-19 13:00 2019-10-19 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
     Suaug B    D  
     Suaug C    D  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.