Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ), Data: 2019-10-19, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- U-19 B, Vyrų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-19 2019-10-19 2019-10-19 2019-10-19  
 1   Domas Pakšys    Dėl 1-8 vietos      
 D.Pakšys      
 16       ->      
  [158] 18:40   D.Pakšys    
 9   Deivydas Žilinskas      21:4  21:2 [17']    
[149] 18:15   A.Juknevičius      
 8   Arnas Juknevičius    22:20  18:21  21:18 [38']      
    [169] 19:30   D.Pakšys  
 5   Deinoras Gudavičius        20:22  21:13  21:15 [36']  
[150] 18:15   D.Gudavičius      
 12   Jonas Maziliauskas    21:13  21:15 [20']      
  [159] 18:40   D.Gudavičius    
 13   Ignas Račas      21:6  21:17 [21']    
[151] 18:15   M.Gedrimas      
 4   Markas Gedrimas    21:14  21:12 [19']       1-a vieta
      [181] 19:50   D.Pakšys
 3   Dovas Genys          21:17  21:16 [25']
 D.Genys      
 14       ->      
  [160] 18:40   D.Genys    
 11   Deividas Paškevičius      21:12  21:8 [19']    
[152] 18:15   V.Šukys      
 6   Vytautas Šukys    21:12  21:16 [18']      
    [170] 19:30   D.Genys  
 7   Matas Mackevičius        21:16  21:9 [20']  
[153] 18:15   M.Mackevičius      
 10   Justas Balsys    21:13  19:21  21:18 [34']      
  [161] 19:05   S.Skurdauskas    
 15         15:21  21:19  21:16 [37']    
 S.Skurdauskas      
 2   Simas Skurdauskas    ->    D.Gudavičius   3-a vieta
      [182] 20:15   D.Gudavičius
       S.Skurdauskas   21:15  21:18 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Juknevičius    
    [171] 19:30   M.Gedrimas  
     M.Gedrimas   21:10  21:12 [20']   5-a vieta
      [183] 20:15   M.Gedrimas
     V.Šukys     21:13  1:0 [13']
    [172] 19:30   V.Šukys  
     M.Mackevičius   21:16  10:21  21:16 [31']  
         
         
       A.Juknevičius   7-a vieta
      [184] 20:15   A.Juknevičius
       M.Mackevičius   21:0
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Žilinskas    
   D.Žilinskas   ->    
    [173] 19:30   J.Maziliauskas  
   J.Maziliauskas     21:0  
  [162] 19:05   J.Maziliauskas    
   I.Račas   21:15  21:14 [21']     9-a vieta
      [185] 20:15   J.Balsys
        18:21  21:13  21:17 [26']
   D.Paškevičius    
   D.Paškevičius   ->    
    [174] 19:30   J.Balsys  
   J.Balsys     24:26  21:19  21:18 [34']  
   J.Balsys    
    ->    
         
       D.Žilinskas   11-a vieta
      [186] 20:15   D.Paškevičius
       D.Paškevičius   21:0
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     I.Račas  
     I.Račas   ->   13-a vieta
       I.Račas
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.