Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ), Data: 2019-10-19, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- U-19 D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-19 2019-10-19 2019-10-19 2019-10-19  
 1   Rokas Krūminas 
 Domantas Ausiejus 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Krūminas, D.Ausiejus      
 16       ->      
  [34] 11:30   R.Krūminas, D.Ausiejus    
 9   Jogaila Altaravičius 
 Kasparas Andrijauskas 
    21:9  21:9 [22']    
[21] 10:40   J.Altaravičius, K.Andrijauskas      
 8   Arnas Jarmalauskas 
 Danielius Sukanka 
  21:16  21:9 [21']      
    [49] 12:15   R.Daugėla, M.Jakštys  
 5   Nojus Alijauskas 
 Paulius Jarašiūnas 
      19:21  21:12  21:17 [43']  
 N.Alijauskas, P.Jarašiūnas      
 12       ->      
  [35] 11:30   R.Daugėla, M.Jakštys    
 13         17:21  21:9  21:13 [32']    
 R.Daugėla, M.Jakštys      
 4   Rokas Daugėla 
 Mykolas Jakštys 
  ->       1-a vieta
      [62] 13:05   A.Baranauskas, N.Juodsnukis
 3   Gustas Čekavičius 
 Rokas Vaiciekauskas 
        21:11  21:3 [19']
 G.Čekavičius, R.Vaiciekauskas      
 14       ->      
  [36] 11:50   A.Krasauskas, T.Rimkus    
 11   Benas Drobavičius 
 Kostas Kudirka 
    18:21  25:23  23:21 [52']    
[22] 11:05   A.Krasauskas, T.Rimkus      
 6   Arnas Krasauskas 
 Tadas Rimkus 
  21:13  21:14 [25']      
    [50] 12:40   A.Baranauskas, N.Juodsnukis  
 7   Paulius Alijošius 
 Martynas Dikšaitis 
      23:21  21:9 [20']  
[23] 11:05   P.Alijošius, M.Dikšaitis      
 10   Vakaris Puidokas 
 Jokūbas Sadauskas 
  20:22  22:20  21:13 [34']      
  [37] 11:50   A.Baranauskas, N.Juodsnukis    
 15         21:13  21:10 [20']    
 A.Baranauskas, N.Juodsnukis      
 2   Arijus Baranauskas 
 Nerijus Juodsnukis 
  ->    R.Krūminas, D.Ausiejus   3-a vieta
      [63] 13:05   R.Krūminas, D.Ausiejus
       A.Krasauskas, T.Rimkus   21:15  21:18 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Altaravičius, K.Andrijauskas    
    [51] 12:40   N.Alijauskas, P.Jarašiūnas  
     N.Alijauskas, P.Jarašiūnas   21:10  21:10 [20']   5-a vieta
      [64] 13:30   N.Alijauskas, P.Jarašiūnas
     G.Čekavičius, R.Vaiciekauskas     21:18  22:20 [25']
    [52] 12:40   P.Alijošius, M.Dikšaitis  
     P.Alijošius, M.Dikšaitis   21:15  20:22  21:10 [32']  
         
         
       J.Altaravičius, K.Andrijauskas   7-a vieta
      [65] 13:30   G.Čekavičius, R.Vaiciekauskas
       G.Čekavičius, R.Vaiciekauskas   21:8  21:18 [42']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Jarmalauskas, D.Sukanka    
   A.Jarmalauskas, D.Sukanka   ->    
     A.Jarmalauskas, D.Sukanka  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [53] 12:40   V.Puidokas, J.Sadauskas
        21:3  21:5 [18']
   B.Drobavičius, K.Kudirka    
   B.Drobavičius, K.Kudirka   ->    
    [38] 11:50   V.Puidokas, J.Sadauskas  
   V.Puidokas, J.Sadauskas     11:21  21:12  21:10 [35']  
   V.Puidokas, J.Sadauskas    
    ->    
         
        11-a vieta
       B.Drobavičius, K.Kudirka
       B.Drobavičius, K.Kudirka   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.