Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-06-29, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Aurelijus Šadauskas 
 Jurgita Šadauskienė 
8
21
17
21
 24'
13
21
13
21
 26'
51/84
-33
0
3
2 Justinas Jarulaitis 
 Sandra Goroškaitė 
21
8
21
17
 24'
15
21
21
23
 23'
78/69
9
1
2
3 Mindaugas Narkus 
 Eglė Rekašiūtė 
21
13
21
13
 26'
21
15
23
21
 23'
86/62
24
2
1

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Česlovas Bankauskas 
 Odeta Merčaitienė 
22
24
21
11
21
18
 40'
19
21
21
14
21
9
 35'
125/97
28
2
1
2 Artūras Liutkus 
 Inga Kazlauskienė 
24
22
11
21
18
21
 40'
10
21
14
21
 25'
77/106
-29
0
3
3 Ričardas Vasilevskis 
 Živilė Mickevičienė 
21
19
14
21
9
21
 35'
21
10
21
14
 25'
86/85
1
1
2



2019-06-29  
   1-a vieta
 2    Česlovas Bankauskas,  Odeta Merčaitienė  
[47] 12:00   M.Narkus, E.Rekašiūtė
 5    Mindaugas Narkus,  Eglė Rekašiūtė   21:16  21:18 [26']
   



2019-06-29  
   3-a vieta
 3    Justinas Jarulaitis,  Sandra Goroškaitė  
[48] 12:00   J.Jarulaitis, S.Goroškaitė
 6    Ričardas Vasilevskis,  Živilė Mickevičienė   21:23  21:12  21:6 [38']
   



2019-06-29  
   5-a vieta
 1    Aurelijus Šadauskas,  Jurgita Šadauskienė  
[49] 12:00   A.Šadauskas, J.Šadauskienė
 4    Artūras Liutkus,  Inga Kazlauskienė   21:15  22:20 [21']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-20 
     U-16 
     U-14 
     U-12 
Palangos stinta 2020
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Palangos SC, Palanga
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.