Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kelmė International, Data: 2019-09-07, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-07 2019-09-07 2019-09-07 2019-09-07  
 1   Ernesta Grigeliūnienė 
 Renata Staupelienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė      
 16       ->      
  [9] 09:50   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė    
 9   Modesta Kožkuvienė 
 Asta Mažulienė 
    21:11  21:16 [21']    
[1] 09:30   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė      
 8   Monika Petreikytė 
 Eglė Rekašiūtė 
  19:21  21:14  21:16 [25']      
    [16] 10:20   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė  
 5   Lina Gorienė 
 Gitana Krūminienė 
      21:11  21:9 [19']  
 L.Gorienė, G.Krūminienė      
 12       ->      
  [7] 09:30   I.Peleckienė, D.Valantinaitė    
 13         22:20  21:11 [19']    
 I.Peleckienė, D.Valantinaitė      
 4   Irena Peleckienė 
 Diana Valantinaitė 
  ->       1-a vieta
      [26] 10:45   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė
 3   Renata Platakytė 
 Jolanta Sereckienė 
        21:18  18:21  21:19 [38']
 R.Platakytė, J.Sereckienė      
 14       ->      
  [8] 09:30   D.Butvydaitė, J.Pilypaitė    
 11         21:18  21:17 [27']    
 D.Butvydaitė, J.Pilypaitė      
 6   Dovilė Butvydaitė 
 Jolita Pilypaitė 
  ->      
    [17] 10:20   D.Butvydaitė, J.Pilypaitė  
 7   Vaida Daugėlienė 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
      21:13  22:24  21:17 [43']  
[2] 09:30   V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė      
 10   Renata Mileškienė 
 Eglė Žakevičiūtė 
  21:6  21:6 [10']      
  [10] 09:50   G.Krizonytė, I.Savickienė    
 15         21:15  21:17 [27']    
 G.Krizonytė, I.Savickienė      
 2   Gerda Krizonytė 
 Ingrida Savickienė 
  ->    I.Peleckienė, D.Valantinaitė   3-a vieta
      [27] 10:45   I.Peleckienė, D.Valantinaitė
       G.Krizonytė, I.Savickienė   21:13  25:23 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė    
    [18] 10:20   E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė  
     L.Gorienė, G.Krūminienė   21:14  21:16 [22']   5-a vieta
      [28] 10:45   E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė
     R.Platakytė, J.Sereckienė     21:14  13:21  21:15 [37']
    [19] 10:20   R.Platakytė, J.Sereckienė  
     V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė   21:16  21:14 [23']  
         
         
       L.Gorienė, G.Krūminienė   7-a vieta
      [29] 10:45   V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė
       V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė   21:13  24:22 [24']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Petreikytė, E.Rekašiūtė    
   M.Petreikytė, E.Rekašiūtė   ->    
     M.Petreikytė, E.Rekašiūtė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [11] 09:50   M.Petreikytė, E.Rekašiūtė
        21:9  21:10 [17']
   .    
    ->    
     R.Mileškienė, E.Žakevičiūtė  
   R.Mileškienė, E.Žakevičiūtė     ->  
   R.Mileškienė, E.Žakevičiūtė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.