Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės, Data: 2019-06-22, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-22 2019-06-22 2019-06-22 2019-06-22  
 1   Audrius Brazauskas 
 Neringa Brazauskienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Brazauskas, N.Brazauskienė      
 16       ->      
  [32] 12:55   A.Brazauskas, N.Brazauskienė    
 9   Žanas Sabulis 
 Monika Petreikytė 
    21:18  21:19 [21']    
[23] 11:40   Ž.Sabulis, M.Petreikytė      
 8   Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
  21:14  19:21  21:13 [30']      
    [44] 14:10   A.Brazauskas, N.Brazauskienė  
 5   Gabrielius Vaičiulis 
 Aldona Kasparavičienė 
      21:18  21:14 [20']  
 G.Vaičiulis, A.Kasparavičienė      
 12       ->      
  [33] 12:55   G.Vaičiulis, A.Kasparavičienė    
 13         21:8  21:18 [55']    
 M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė      
 4   Mantas Zinkevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
  ->       1-a vieta
      [55] 15:00   A.Jachontovas, S.Tarvydaitė
 3   Vidas Martinkus 
 Judita Vadeikienė 
        21:9  21:14 [10']
 V.Martinkus, J.Vadeikienė      
 14       ->      
  [34] 12:55   V.Martinkus, J.Vadeikienė    
 11         21:10  21:11 [23']    
 M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė      
 6   Mindaugas Juodvalkis 
 Sandra Čečkauskienė 
  ->      
    [45] 14:10   A.Jachontovas, S.Tarvydaitė  
 7   Artūras Jachontovas 
 Salvinija Tarvydaitė 
      21:8  21:14 [22']  
[24] 12:05   A.Jachontovas, S.Tarvydaitė      
 10   Devender Kumar 
 Vaida Martinkienė 
  17:21  21:11  21:11 [29']      
  [35] 12:55   A.Jachontovas, S.Tarvydaitė    
 15         21:14  21:19 [25']    
 A.Slušnys, R.Petrošienė      
 2   Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
  ->    G.Vaičiulis, A.Kasparavičienė   3-a vieta
      [56] 15:25   V.Martinkus, J.Vadeikienė
       V.Martinkus, J.Vadeikienė   21:15  21:16 [10']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     Ž.Sabulis, M.Petreikytė    
    [46] 14:10   M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė  
     M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė   24:22  21:16 [23']   5-a vieta
      [57] 15:25   A.Slušnys, R.Petrošienė
     M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė     14:21  21:9  21:13 [26']
    [47] 14:10   A.Slušnys, R.Petrošienė  
     A.Slušnys, R.Petrošienė   21:10  21:17 [72']  
         
         
       Ž.Sabulis, M.Petreikytė   7-a vieta
      [58] 15:25   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė
       M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė   21:15  21:19 [11']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Peleckis, I.Peleckienė    
   E.Peleckis, I.Peleckienė   ->    
     E.Peleckis, I.Peleckienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [36] 13:20   D.Kumar, V.Martinkienė
        18:21  21:7  21:7 [64']
   .    
    ->    
     D.Kumar, V.Martinkienė  
   D.Kumar, V.Martinkienė     ->  
   D.Kumar, V.Martinkienė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.