Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Čegmiros taurė, Data: 2019-11-09, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-09 2019-11-09 2019-11-09 2019-11-09 2019-11-09  
 1   Andrius Kordušas 
 Judita Vadeikienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 A.Kordušas, J.Vadeikienė        
 32       ->        
  [53] 12:25   A.Kordušas, J.Vadeikienė      
 17   Mindaugas Danys 
 Laima Chomskytė 
    21:15  21:11 [22']      
[38] 11:35   D.Martinaitis, L.Venckutė        
 16   Dalius Martinaitis 
 Lina Venckutė 
  21:15  21:11 [27']        
    [74] 13:40   A.Kordušas, J.Vadeikienė    
 9   Valentas Stončius 
 Vaida Žitlinskaitė 
      21:18  21:14 [20']    
 V.Stončius, V.Žitlinskaitė        
 24       ->        
  [54] 12:25   V.Stončius, V.Žitlinskaitė      
 25         20:22  21:16  22:20 [34']      
 D.Rumšys, J.Treinytė        
 8   Donatas Rumšys 
 Jolanta Treinytė 
  ->        
      [94] 14:30   A.Kordušas, J.Vadeikienė  
 5   Mindaugas Trybas 
 Svetlana Čalkina 
        21:12  21:17 [24']  
 M.Trybas, S.Čalkina        
 28       ->        
  [55] 12:25   M.Trybas, S.Čalkina      
 21         21:6  21:7 [19']      
 S.Eibukas, N.Martinavičiūtė        
 12   Saulius Eibukas 
 Neringa Martinavičiūtė 
  ->        
    [75] 13:40   M.Trybas, S.Čalkina    
 13   Žilvinas Tamošiūnas 
 Aušra Montvydaitė 
      21:13  21:14 [20']    
[39] 11:35   Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė        
 20   Mindaugas Ramanauskas 
 Vida Giedra 
  17:21  21:17  21:13 [35']        
  [56] 12:25   Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė      
 29         21:19  21:19 [25']      
 M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė        
 4   Mantas Zinkevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
  ->         1-a vieta
        [112] 15:20   A.Kordušas, J.Vadeikienė
 3   Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
          21:16  21:18 [29']
 A.Slušnys, R.Petrošienė        
 30       ->        
  [57] 12:25   A.Slušnys, R.Petrošienė      
 19   Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
    21:13  21:15 [22']      
[40] 11:35   G.Fridricas, E.Keturakytė        
 14   Giedrius Stasiulis 
 Jurgita Bazytė 
  21:15  21:14 [27']        
    [76] 13:40   A.Kepežinskas, Ž.Šeškevičienė    
 11   Petras Bartušis 
 Eglė Ramanauskaitė 
      12:21  22:20  21:12 [32']    
 P.Bartušis, E.Ramanauskaitė        
 22       ->        
  [58] 12:25   A.Kepežinskas, Ž.Šeškevičienė      
 27         22:24  23:21  21:13 [34']      
 A.Kepežinskas, Ž.Šeškevičienė        
 6   Algirdas Kepežinskas 
 Živilė Šeškevičienė 
  ->        
      [95] 14:55   L.Vaškevičius, A.Bačkaitienė  
 7   Evaldas Čižinauskas 
 Justė Kazakauskaitė 
        21:12  21:16 [23']  
 E.Čižinauskas, J.Kazakauskaitė        
 26       ->        
  [59] 12:25   E.Čižinauskas, J.Kazakauskaitė      
 23         18:21  21:14  21:14 [34']      
 K.Jucys, B.Baranauskaitė        
 10   Kristijonas Jucys 
 Birutė Baranauskaitė 
  ->        
    [77] 13:40   L.Vaškevičius, A.Bačkaitienė    
 15   Gytis Celencevičius 
 Vaiva Bubulytė 
      21:15  21:17 [24']    
[41] 11:35   G.Celencevičius, V.Bubulytė        
 18   Mindaugas Kancleris 
 Ingrida Savickienė 
  21:15  21:12 [23']      M.Trybas, S.Čalkina   3-a vieta
  [60] 12:25   L.Vaškevičius, A.Bačkaitienė   [113] 15:45   A.Kepežinskas, Ž.Šeškevičienė
 31         21:16  17:21  21:17 [36']    A.Kepežinskas, Ž.Šeškevičienė   23:21  21:19 [27']
 L.Vaškevičius, A.Bačkaitienė        
 2   Laimonas Vaškevičius 
 Asta Bačkaitienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       V.Stončius, V.Žitlinskaitė    
      [96] 14:55   V.Stončius, V.Žitlinskaitė  
       Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė   21:10  21:12 [22']   5-a vieta
        [114] 15:45   V.Stončius, V.Žitlinskaitė
       A.Slušnys, R.Petrošienė     27:25  10:21  21:19 [38']
      [97] 14:55   A.Slušnys, R.Petrošienė  
       E.Čižinauskas, J.Kazakauskaitė   22:20  17:21  22:20 [36']  
           
           
         Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė   7-a vieta
        [115] 15:45   E.Čižinauskas, J.Kazakauskaitė
         E.Čižinauskas, J.Kazakauskaitė   21:10  21:13 [20']
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Martinaitis, L.Venckutė      
    [78] 13:40   D.Rumšys, J.Treinytė    
     D.Rumšys, J.Treinytė   17:21  21:18  24:22 [42']    
      [98] 14:55   D.Rumšys, J.Treinytė  
     S.Eibukas, N.Martinavičiūtė     15:21  21:11  21:15 [30']  
    [79] 13:40   S.Eibukas, N.Martinavičiūtė    
     M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė   24:22  15:21  21:12 [35']     9-a vieta
        [116] 15:45   G.Celencevičius, V.Bubulytė
     G.Fridricas, E.Keturakytė       19:21  21:14  21:15 [33']
    [80] 13:40   P.Bartušis, E.Ramanauskaitė    
     P.Bartušis, E.Ramanauskaitė   21:12  21:11 [22']    
      [99] 14:55   G.Celencevičius, V.Bubulytė  
     K.Jucys, B.Baranauskaitė     24:22  11:21  21:18 [33']  
    [81] 13:40   G.Celencevičius, V.Bubulytė    
     G.Celencevičius, V.Bubulytė   21:8  15:21  21:15 [32']    
           
         S.Eibukas, N.Martinavičiūtė   11-a vieta
        [117] 15:45   P.Bartušis, E.Ramanauskaitė
         P.Bartušis, E.Ramanauskaitė   21:18  21:15 [30']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       D.Martinaitis, L.Venckutė    
      [100] 14:55   D.Martinaitis, L.Venckutė  
       M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė   21:18  21:10 [23']   13-a vieta
        [118] 15:45   G.Fridricas, E.Keturakytė
       G.Fridricas, E.Keturakytė     27:25  15:21  21:19 [37']
      [101] 14:55   G.Fridricas, E.Keturakytė  
       K.Jucys, B.Baranauskaitė   21:15  19:21  21:16 [37']  
           
           
         M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė   15-a vieta
        [119] 15:45   M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė
    Dėl 17-32 vietos      K.Jucys, B.Baranauskaitė   21:17  21:13 [42']
         
   M.Danys, L.Chomskytė      
   M.Danys, L.Chomskytė   ->      
     M.Danys, L.Chomskytė    
      ->    
   .      
    ->      
      [61] 12:25   M.Danys, L.Chomskytė  
        14:21  21:19  21:13 [35']  
   .      
    ->      
     M.Ramanauskas, V.Giedra    
   M.Ramanauskas, V.Giedra     ->    
   M.Ramanauskas, V.Giedra      
    ->       17-a vieta
        [82] 13:40   M.Danys, L.Chomskytė
          20:22  21:19  21:12 [36']
   G.Stasiulis, J.Bazytė      
   G.Stasiulis, J.Bazytė   ->      
     G.Stasiulis, J.Bazytė    
      ->    
   .      
    ->      
      [62] 12:50   G.Stasiulis, J.Bazytė  
        21:17  21:14 [21']  
   .      
    ->      
     M.Kancleris, I.Savickienė    
   M.Kancleris, I.Savickienė     ->    
   M.Kancleris, I.Savickienė      
    ->    M.Ramanauskas, V.Giedra   19-a vieta
        [83] 14:05   M.Kancleris, I.Savickienė
         M.Kancleris, I.Savickienė   19:21  21:12  21:10 [30']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.